2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Vallahi maşallah Allah esirgesin küçük balları ,çok sevindim güzel haberlerine 💕🧿 biz de yarın gideceğiz teyzesi 🥰 çok heyecanlıyız artık tam bir aydır gormuyoruz birbirimizi 🥰
Teşekkür ederiz teyzesi❤️😊 inşallah sende bize güzel haberler getireceksin ben senin minişi çok merak ediyorum 😂 heyecanla bekliyoruz ❤️😘🌸

Iyi akşamlar herkese, TSH değeri birkaç gün önce konuşulmuştu sanırım, ama şu an bulamıyorum. TSH 3.5 çıktı, doktorum 3 haftaya (11.haftaya denk geliyor) tekrar bakalım, 2.5 altına inmesi lazım dedi.

Yüksekken beklemek mantıklı mı anlayamadım. Sizi de bekletti mi doktor, direkt başlattı mı değer yüksek olunca?
Merhaba canım, ben geçen sene ilk gebelik planladığımızda gitmiştim doktra orda 3,5 4 arası bi değer çıkmıştı tsh, ordan tiroid ultrasonuna gönderdi beni dr nodül varmı yokmu bakalım dedi, çok minik nodülüm varmış o yüzden endokrine görünmen lazım dedi. Benim süreç baya bi uzun sürdü önce dahiliyeye gittim endokrin bölümüne oradan yönlendirildim devlet hastanesinde endokrine direkt randevu alamıyorsun dahiliyecinin sisteme girmesi lazım seni. sen bi dahiliyeye görün durumunu anlat ordan yönlendirir hem bilgilendirir seni doktorun

Selam kızlar 💛 ikili tarama testi için bende haftaya 11+3 te gitmeyi düşünüyorum. Ama diğer temmuz grubunda 11+larda giden bir arkadaşın maalesef bebeginde burun kemiği görülmemiş ve riskli bulunmuş. Diğer arkadaşlar da erken gittiği için burun kemiğinin görülmediğini söylemişler . Acaba erken mi 12 +larda mi gitmek gerekiyor ? Giden arkadaşlar kaçta gittiniz C Cerito B bahar3410 ve deneyimli anneler pozitifbiri pozitifbiri

Selam kızlar 💛 ikili tarama testi için bende haftaya 11+3 te gitmeyi düşünüyorum. Ama diğer temmuz grubunda 11+larda giden bir arkadaşın maalesef bebeginde burun kemiği görülmemiş ve riskli bulunmuş. Diğer arkadaşlar da erken gittiği için burun kemiğinin görülmediğini söylemişler . Acaba erken mi 12 +larda mi gitmek gerekiyor ? Giden arkadaşlar kaçta gittiniz C Cerito B bahar3410 ve deneyimli anneler pozitifbiri pozitifbiri
Ben 11+5 de gittim canim. Haftasiyla uyumlu cikti ultrasonda. doktorumda 11 ile 14. hafta arasi gel demisti bende hemen 11in basinda gitmedim bilerek 12ye girmek uzereyken gitmek istedim

Canim bana doktorum 12-14 hafta arasi demisti sanirim erken 11

Ben 11+1 de gittiğim de ense kalınlığı normal dedi burun kemiğini söylemedi haftaya gidince soracağım ben de. 13 te gitmiş olucam canım

Ben de arada oraya bakıyorum , burun kemiği görülmemiş okudum üzüldüm inşallah erken gittiği içindir 🤲

Ben 11+5 de gittim canim. Haftasiyla uyumlu cikti ultrasonda. doktorumda 11 ile 14. hafta arasi gel demisti bende hemen 11in basinda gitmedim bilerek 12ye girmek uzereyken gitmek istedim
O zaman 2 3 gün ileriye atmakta fayda var .
Ben 11+1 de gittiğim de ense kalınlığı normal dedi burun kemiğini söylemedi haftaya gidince soracağım ben de. 13 te gitmiş olucam canım
İnşallah iyi haberler alırsınız siz de
Ben de arada oraya bakıyorum , burun kemiği görülmemiş okudum üzüldüm inşallah erken gittiği içindir 🤲
Bende çok üzüldüm ve korktum 🙏

Iyi akşamlar herkese, TSH değeri birkaç gün önce konuşulmuştu sanırım, ama şu an bulamıyorum. TSH 3.5 çıktı, doktorum 3 haftaya (11.haftaya denk geliyor) tekrar bakalım, 2.5 altına inmesi lazım dedi.

Yüksekken beklemek mantıklı mı anlayamadım. Sizi de bekletti mi doktor, direkt başlattı mı değer yüksek olunca?
Merhaba hamilelik düşünürken tsh bakılmıştı 3.6 çıkmıştı endokrin doktoru hemen ilaç başlattı düşük dozda, hamilelikten sonra tekrarlandı test 4.1 e yükselmişti dozunu yükseltti. Şimdi düştü tshım. ancak bence çok endişe etmeyin endokrin doktorum hamilelikte 2 altı isteniyor ama bu 3,5 4 oranları bebekte sıkıntı yaratacak oranlar değil dedi, ilaçla hemen kontrol altına alınabiliyor

Merhaba ben 11+2 de gittim 🌸

Kızlaar uzun zamandır bakamıyorum sayfaya yorgunluktan ve halsizlikten dolayı. Sabah iş akşam gel yemek ye uyu.12 haftalık olduk şükür problem yok ama aklımda bir soru. Ben yumurta yemiyorum yaklaşık 10 yıldır. Tiksindim ve şimdide yiyemiyorum. Süt peynir kefir yogurt yiyorum ama yumurta yok. Ne yapmam lazım bilmiyorum

bende pazartesi günü gittim 11+3 dü. Test verdim haftaya sonuç için gidicem tekrardan

Kızlar merhaba uzun zamandır yazdıklarınızı okuyordum, bir süre önce bebeğimi kaybetmiştim büyük bir depresyon süreci atlattım şimdi tekrardan bir mucize rabbim gönderdi. Allah'ım hepinize bebeğinizi kucağınıza sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin. Cinsiyet tahmini yapabilir misiniz teyzelerimiz? ( Tam 11. Haftadayız)

Eklentiler

• Screenshot_2023-01-19-21-55-57-454_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-01-19-21-55-57-454_com.miui.gallery.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 83
Kızlaar uzun zamandır bakamıyorum sayfaya yorgunluktan ve halsizlikten dolayı. Sabah iş akşam gel yemek ye uyu.12 haftalık olduk şükür problem yok ama aklımda bir soru. Ben yumurta yemiyorum yaklaşık 10 yıldır. Tiksindim ve şimdide yiyemiyorum. Süt peynir kefir yogurt yiyorum ama yumurta yok. Ne yapmam lazım bilmiyorum
Canım bence hiç kendini sıkma üzme bunun için. Yumurta evet önemli ama 10 yıldır yemeyen bir insan için onu yemek kolay değil, tiksinerek yemenin de bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Ondan alacağın besinleri başka şeylerden de alabileceğini düşünüyorum. İnternette bir sürü muadili var.

X