2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum bana Dr çok stres yapıyorsan günde 3 taneye kadar içebilirsin demişti bende içtim. Oğlum alerjik astım hastası 9 yaşında şuan ve bu yaşına kadar özellikle 3-6 yaş arası çok astım atağı geçirdi ve ben o hastanede prednol iğne vuruldukca, kendinden geçene kadar defalarca kusup yorgun düştükçe vicdan azabından öldüm. Şimdi en incelerinden haftada 1 veya 2 içiyorum haftaya onu da birakicam artık kanımdan beslenmeye başlamıştır.

Daha çok küçük inşallah artar korkmayın

Hamileliğinizi ne zaman öğrendiniz bat tarihine göre ve beta hcg tarih ve ölçümlerinizi de yazar misiniz

Maşallah benimde 12 Aralık bugün 8+0 oldum ultrasonda 7+3 çıkıyor senin de 8 çıkmış o yüzden sorayım dedim inşallah sağlıkla gelir
Amin kuzum İnşallah geriden gelme olayına takılma benimde geriden geliyordu düzeldi ama bugün 5 gün yine geriden geldiğini gördüm ama doktorum sorun yok dedi

Merhaba tatlı anneler. Hepinize sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik diliyorum.
Benim gibi 12. Haftada ya da civarında olup kalçada batma hisseden var mı? Ben yürürken neredeyse bacağımı ayırmak istiyorum. Her adımım artık batıyor. Bu normal mi acaba. Daha da beter olmasından korkuyorum ilerledikçe. Küçük bir batma değil baya rahatsız edici

Kuzum Allah'ın izniyle atar kötü dusunme ben 6+6 duydum

Magnezyum eksikliginden buyuk ihtimal takviye almalisiniz doktorunuzea danisin ama ona danisana kadar magnezyum degeri yuksek soda icerseniz birazda olsa iyi gelecektir. Ama baska sebeptende olabilir tabi bilemiyorum genelde magzenyum eksikligi diyorlar.

Canım merhaba siyatik olabilir esnetmende fayda var.

Canım benim de başağrılarım çok oluyor enseye ve göz üstlerime buz koyuyorum çok iyi geliyor ilaç hiç almadım daha.

Amin kuzum İnşallah geriden gelme olayına takılma benimde geriden geliyordu düzeldi ama bugün 5 gün yine geriden geldiğini gördüm ama doktorum sorun yok dedi
Benim ultrasonu gördün mü seninkiyle karşılaştırınca kesem gerçekten çok küçük niye böyle oluyor bilmiyorum inşallah sağlıklı ilerler

Benim ultrasonu gördün mü seninkiyle karşılaştırınca kesem gerçekten çok küçük niye böyle oluyor bilmiyorum inşallah sağlıklı ilerler
Canım karşılaştırma, olumlu düşünmeye çalış. Her gebelik farklı. Ben her şey yolunda gidiyor saniyorken 12 haftalık kaybı yaşadım. Her şey olacağına varıyor. Biliyorum insan düşünmeden edemiyor ama tek yapabileceğimiz şey dua edip Allah'tan hayırlısını dilemek. Geriden gelip yetişen hatta öne geçen hikayeleri çok duyuyoruz. Hayırlısıyla bizim için de öyle olur inşallah. Olmazsa da sağlıklı değilmiş, bu dünyada nasibi yokmuş diyerek yolumuza bakacağız. Şimdilik olumlu düşünelim biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…