2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende var canım ve ara ara geçiyor ara ara şiddetleniyor. Doktora gittim hamilelikte normal kalçadan bacağa kadar iner daha o ağrı dedi. Tek çözüm hamile pilatesi, yogası dedi.

Canim peki bu söyledigi duruma yapilabilcek birsey yok muymus?ya da neden kücük oluyormus kese birsey diyor mu doktor?

Allah allah cok ilginc canim görünmemesi de insallah tekrari gelmez canim bir an evvel toparlarsiniz bebisinle eve dönersiniz

Bende var canım ve ara ara geçiyor ara ara şiddetleniyor. Doktora gittim hamilelikte normal kalçadan bacağa kadar iner daha o ağrı dedi. Tek çözüm hamile pilatesi, yogası dedi.
Siyatik siniri sıkışması canım oraya yönelik esneme egzersizleri var çok iyi gelir. Bende de vardı eskiden o batmalar iki senedir her gün yoga yaptım şuan hiçbir şey yok çok şükür. Doktorum başlayabilirsin dediği an yeniden hamile yogasına başlayacağım.

Canim peki bu söyledigi duruma yapilabilcek birsey yok muymus?ya da neden kücük oluyormus kese birsey diyor mu doktor?
12 haftaya kadar düzeltebilir de sağlıksız gebelik diyemeyiz kalbi atıyor büyüyor ama yat bol bol ayaklarını yükseğe uzat dedi hiç bir ilacımı kestirmedi tüp bebek birde çalışıyorum 20 gün rapor yazdı sonra heyet raporu dedi geçen hafta kese biraz daha büyümüştü bu hafta bebek büyüyünce kese küçük kalmış yine kese düzenli büyümüyor ben hamileyim diye sevinemiyorum umut kesilmez diyor gerçekten kese fotolarina bakınca benim kesem küçük baya

Allah yardımcınız olsun cennette şefaatçi olsun yavrunuz bende sağlıkla alayım inşallah şu 12 hafta gelsin diyordum ama demekki annelik böyle bir şeymiş ne korkusu bitiyor ne evhamı

Tahmin edebiliyorum canim nasil bir endise icinde oldugunu.. sen elinden geleni yap dinlen güzel beslen.. ve asla umudunu kaybetme, negatifligi bebegine yansitma.. allahin izniyle toparlama sansi varmis bak biz de o sansa tutunalim olur mu güzel düsünelim insallah güzel olucak.. rabbim yeter ki ol desin

Allah yardımcınız olsun cennette şefaatçi olsun yavrunuz bende sağlıkla alayım inşallah şu 12 hafta gelsin diyordum ama demekki annelik böyle bir şeymiş ne korkusu bitiyor ne evhamı
Öyle canim hic bitmiyor ki.. kucagima bi alsam diyorsun, ondan sonra da devam ediyor ayni korkular.. attigi her adimdan sakiniyorsun cok zor annelik.. allah yüregimize ferahlik ve bizlere güc versin

Merhaba kızlar içimi size dökmek istedim birkaç gündür hastayım salgın malum acile gittim serum iyi geldi fakat bir hafta önce yine hastaydım böyle modum çok düşük bir mutsuzluk yiyorum ama yetersiz besleniyorum gibi kolum kanadım takatim yok gibi ilk ay böyle değildim ikinci ay bitti fakat sanki tüm enerjim de bitti böyle değildim sirkelenmem lazım ama hiç enerjim yok hevesim yok yemek çok az yiyorum sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorum tabi şükür hiç kusmam yok ama içim bulanıyor ara ara size içimi dökmek istedim toparlanmam lazım ama toparlanamadim

Bol bol dua edelim lütfen hiçbir iş yapma işe de gitme Allah in izniyle güzel haberlerini vericeksin güzel olucak herşey kalbi atıyor şükür kese de büyüyecek bebisle inşallah

Merhaba geçmişolsun yakın zamanda d vitaminine bakıldı mı? Onun eksikliği çok fena halsiz bırakıyor

Canim ben simdi internetten arastirdim da biraz senin durumunu, bi forumda okudum bu durumu cokbyasayan varmis hepsi de üzülüp aglamislar cok fakat sonradan hepsininki gelismis allah cok büyük karalar baglama olur mu.. bebegin orda kalbi atiyor, evelallah rabbim devamini da getirir inan lütfen bir kisi de sey demis doktoru bu durum yüzünden oksapar ve corasprin baslamis onu kullanmis ve hepsi bol bol su diyor, bol su ic

Senin için dua edicem içini ferah tut lütfen inşallah bir sıkıntı olmaz

Yemeyle ilgili değil ama diğer kısımlar aynı hiç enerjim yok modum düşük ama benim 3. Bebek 2. Trimesterda modumuz yükselecek ve ins. az kaldı

İnşallah Allah razı olsun

Bol bol dua edelim lütfen hiçbir iş yapma işe de gitme Allah in izniyle güzel haberlerini vericeksin güzel olucak herşey kalbi atıyor şükür kese de büyüyecek bebisle inşallah
İnşallah bugün hep yattim evde de çok birşey yapmıyorum zaten doktorda yemek yaparken 10 dk dur 15 dk uzan ama bütün gün böyle olmayacak sadece yemek yaparken dedi benim için çok zor bu ama mecbur dayaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…