2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Iyi akşamlar herkese, TSH değeri birkaç gün önce konuşulmuştu sanırım, ama şu an bulamıyorum. TSH 3.5 çıktı, doktorum 3 haftaya (11.haftaya denk geliyor) tekrar bakalım, 2.5 altına inmesi lazım dedi.

Yüksekken beklemek mantıklı mı anlayamadım. Sizi de bekletti mi doktor, direkt başlattı mı değer yüksek olunca?
ben tsh sorunu yasamadim ama burda yasayan arkadaslardan duydugm kadariyla ilac hemen baslatiliyor 3 hafta beklemek icin uzun bir surec bence. baska dra gorunurseniz daha iyi olur benim fikrim.

Eki Görüntüle 3193847 kizlar selamün aleyküm benim bugün kontrolüm vardı normalde 8+0 ım ama bebek 7+3 çıktı kesesi hala küçük dedi doktor yine rapor verdi çok üzülüyorum gerçekten o kadar küçük mü
canim bikac gunluk geriden veya ileriden gitmelere takilma dedi dün drum bana. hatta burda bugun bi arkadas yazdi da kimdi hatirlamiyorum +-7 gun onemli degil daha bariz farklar olmasn yeterki. gec dollenmedir belki ondanda olabilir

canim bikac gunluk geriden veya ileriden gitmelere takilma dedi dün drum bana. hatta burda bugun bi arkadas yazdi da kimdi hatirlamiyorum +-7 gun onemli degil daha bariz farklar olmasn yeterki. gec dollenmedir belki ondanda olabilir
Benim tüp bebek yani geç döllenme ihtimali yok bebeğin gelişimi bir geri bir ileri gidiyor zaten ona takilmiyorum çok şükür kesesi olması gerekenden küçük bebeği atabilir diyor düşük riskin var diyor sizin sekizinci hafta ultrasonlariniz nasıldı

Kızlar minnosun eli ayağı oluşmuş cok kötü bir gün yaşadım ama bu görüntüyü görünce kalbi duyunca içim rahatladı biraz bakın bu da benim minnosum

Eklentiler

• IMG_20230118_193430.jpg
    IMG_20230118_193430.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 94
kizlar dün dra giderken kendimi kastım cok stresten. ve dünden beri gecmeyen bas agrim var. bugunde bu saate kdr gecmedi direniyorum ilacsiz gecsin diye ama yok mide bulantimida tetikledi. parol icsem keyfi mi icmis olurum.hani ates grip icin alin diyorlar ya?
Baş ağrısı bende de var dün geçti dedim bugün yine başladı, limon bağladım başıma dilim olarak bi tık iyi geldi

Iyi akşamlar herkese, TSH değeri birkaç gün önce konuşulmuştu sanırım, ama şu an bulamıyorum. TSH 3.5 çıktı, doktorum 3 haftaya (11.haftaya denk geliyor) tekrar bakalım, 2.5 altına inmesi lazım dedi.

Yüksekken beklemek mantıklı mı anlayamadım. Sizi de bekletti mi doktor, direkt başlattı mı değer yüksek olunca?
Merhaba. Tsh durumunu bikac gun once konusmustuk dediginiz gibi. Bana endokrin doktorum hamile kalmayi planliyorum dedigimde kaldigin gibi gel dedi. Bi endokrin doktoruna gitmenizde yarar var diye dusunuyorum.

Yani aslında ilk oğlumu da erken hissetmiştim ama bu kadar erken değil. O da çok hareketliydi ama daha çok son aylarda. 2. oğlum hiç kıpırdamadı, direkt balık kayması hissi aldım onda. gebelik boyunca da çok sakindi.Bu çok erken başladı fingirdemeye 😂 oynak şey 😂
Maşallah diyelim ozaman neşeleri bol olsun bebislerin 🥰🥰🥰🙏 bakalım göbekte nezaman hareket hiseedecem bende

Gecmis olsun canimm insallah canucak gecer toparlarsinn neden olmus kanama canim?
Sağol canım tüp Bebek doktorum estrofem bırakınca kanama olabilir dedi belki ondan olmuştur dedi proluton vurdur dedi bide üç gün daha estrofem kullan dedi çünkü kanama alanı görünmedi ultrason da hem alttan hem üstten muayene oldum 😕

Benim tüp bebek yani geç döllenme ihtimali yok bebeğin gelişimi bir geri bir ileri gidiyor zaten ona takilmiyorum çok şükür kesesi olması gerekenden küçük bebeği atabilir diyor düşük riskin var diyor sizin sekizinci hafta ultrasonlariniz nasıldı
6+2de gittim ilk sadece 1 gun geriden geliyordu. bidaha 11+5de gittim. kese boyutuyla ilgili yorum yapmamisti 6+2de sadece kalp atisi dinletmisti bide kese sekli duzgun demisti yani buyuk kucukten ziyade bunu demisti

kizlar dün dra giderken kendimi kastım cok stresten. ve dünden beri gecmeyen bas agrim var. bugunde bu saate kdr gecmedi direniyorum ilacsiz gecsin diye ama yok mide bulantimida tetikledi. parol icsem keyfi mi icmis olurum.hani ates grip icin alin diyorlar ya?
Al benden de o kadar stresten catliyor basim doktoruma yazdim parol icebilirsin dedi ama ben de direniyorum belki uyuyup uyaninca gecer 🥲

Kızlar bugün doktora gittim kalp atışı için 7+4 üm doktor kalp atışını çok zayıf oldugunu söyledi ya durur yada yeni atmaya başlamıştır dedi bide ultrasonda 6 haftalık gözüküyo henüz, acaba durcak mı kalbi yoksa küçük olduğu için yeni mi başladı, sizin kaçıncı haftalarda başladı kalp atışı

X