2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Süreç çok stresli ama bir o kadar da güzel .olumlu düşünmek en iyisi siz ne kadar rahat olursanız bebiş de o kadar olumlu etkileniyor bence .hep güzel dileklerimdesiniz hep sağlıkla gelsinler mutluluk getirsinler inşallah endişelenme hiç inşallah güzel olacak

bende soyledim karnim kasiniyor benimde. dr catlak kremini kullanmaya basla artik dedi. bende iyi bir marka ariyorum simdi
Benim de kaşınıyor ya ama benim zaten çok kilo aşıp vermekten birsürü çatlağım var o yüzden saf zeytinyağı sürüyorum şimdilik ya

Teşekkür ederim canım içimi ferahlattınız Allah korusun bebişlerimizi

Eklentiler

• 32803C25-11C9-4CE9-B469-BA46E6F05B55.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 119
Kızlar merhabaa bugun bizimde kontrolumuz vardıı. Tam 12 haftalıktık fakat ultrasonda 12+4 cıktık doktor +-7 gün normaldir dedi geriden gelen arkadaslarım üzülmesin çok şükür hersey yolunda cıktı odaya girene kadar sanki böyle kalbimi sıkıyorlar gibiydim endişeden ama girdim bebeğimi görünce o kadar rahatladım ki size tarif edemem çok büyümüş çok duygulandık ense kalınlıgı 1.3 olarak ölçtü 2,5 altında bekleriz dedi burun kemiğide normaldi hersey cok sorunsuzdu masallahhh %90 kız dediiii fetal dna öneriyorum dedi onu yaptırıcaz gibi duruyor içim içime sığmıyor çıktıgımdan beri inşallah böyle hep güzel sonuclar alırız

Yaa maşallah akıllı oluyor kızlar ya emziriyormusun 2 hafta oldu ben emzirmeyi bıraktım

Ya maşallah canım,sağlıklı büyümeye devam edin ne kadar tatlı inan ki okurken kendimi buldum,her defasinda ayniyim heyecandan,kalbim çıkacak fırlayacak gibi hissediyorumbugün herkesten harika haberleri aldık inşallah sırayla hepimiz mutlu haberleri paylaşırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…