2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Doktoruna söyle benim kızımda vardı diyet işe yaramadiği için insulin kulanıyordum bu gebeliğimde de ağız kuruluğundan anladım evde hep ölçtüm bir haftadır hep yemekten 1 saat sonra yüksek çıkıyor bugun doktoruma söyledim 4 hafta sonra gittiğimde şeker yüklemesi yapılacak ki ben eminim kendimden malesef var

Yani olabilir oglumda hamileyken esim kiz bebek gördü tersi çıktı oglan oldu kiza hamileyken de oğlan gördü kiz oldu bunda daha bir rüya görmedi

Canım gittim gittim çok şükür hiç bir sorun yok haftasıyla uyumlu ,nazal kemik görüntülendi ,ense kalınlığı normal yarın da kan vereceğim çok değişik bir duyguydu çok büyümüş
Maşallah canım çok sevindimm büyümüştür tabii çok harika bi duygu ya allah isteyen herkese yaşatsınn

Doktor okumsuz bişey demedi ama ben çok kafama taktım.inşallah ikimiz de duyarız ve görürüz bebişlerimizi

Çok teşekkürler Annesi hiç endişelenme inşallah iyidir inan bende iki gündür çok endişelendim ama boşuna kendimi de bebişi de germişim inşallah senin de güzel haberlerini alırız

benim doktorumda riskli gebelik bakiyomus. benim muane ucreti 350 tl ikiliyede ayriyetten 575 tl ödedim canim.
Ben sigortadan ödendiği için doktorumun muayene ücretini bilmiyorum canım ama ikili tarama için kadın doğum değil de perinatologa yonlendirildim o da işte söylediğim gibi 1540 TL onu sigortam karşılamıyor sanırım. Birazcıkta endişelendim keşke birazcık bahsetseydi doktorum sizdeki gibi ense kalınlığından vs şimdi pazartesi bekle dur

ikili tarama ve randevumu ayni güne getirdim ben canim. Dr ultrasona girmeden ikili tarama hakkinda bilgi verdi sonra ultrasona girdim. kendisi soyledi ense ve burun kemigini

yonlendirdigi doktorun bakmasini istedi demekki canm fazlaymis evet. valla bizimde bugun 1200 tl para gitti muane ikili balik yaginida devlet karsilamiyomus yol parasi derken oyle gitti yani zor Allah yardim etsin cidden bizlere

ikili tarama ve randevumu ayni güne getirdim ben canim. Dr ultrasona girmeden ikili tarama hakkinda bilgi verdi sonra ultrasona girdim. kendisi soyledi ense ve burun kemigini
Bana da tam tersi önce muayene etti sonra ikili hakkında bilgi verdi nipt testinde de bahsetti onu da düşünüyoruz bi yandan eşimle o daha kesin sonuç veriyormuş

Utrason resminde 12+1 yazıyor canım benimde oyle cinsiyet tahmini soyledimi

yonlendirdigi doktorun bakmasini istedi demekki canm fazlaymis evet. valla bizimde bugun 1200 tl para gitti muane ikili balik yaginida devlet karsilamiyomus yol parasi derken oyle gitti yani zor Allah yardim etsin cidden bizlere
Aynen öyle canım aynı şekilde benimde vitaminler baya bı tuttu. Allah yardımcımiz olsun gerçekten

cok sagol canim amiiin insallah sende guzel haberler alirsin. bende kapids beklerken kendimi herseye hazirladm iyi kotu...stres oluyor illaki Allah hayirlisini nasip etsin

Çok normal 2 hamileliğim o yuzeden rahat ol benimde 2/3 haftadır hiç bir belirtim yok kızım 10 kilo kadar agir hep kucagimda hic kendimi koruyamiyorum ustume cikiyo istemeden de olsa karnima darbe aliyorum allaha sukur hic birsey olmadi onar okadar korunakli ki hiç korkma

Merhaba doktora gittiniz mi acaba,benim de sat la 2 hafta fark çıktı.o yüzden bebegi göremedik 4+6 ydı.fakat o 4+6 benim ilişki tarihimle denk geliyo.desiğiniz gibi biz de korunduk ve 1 kez korunmadık.yani ben de hamile kaldıgım zamanı biliyorum ama stres oldum yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…