2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım ben de senin gibiyim. Doktora ilk birkaç günlük adet gecikmesiyle gittim beta 2300 lerdeydi. Bunu düşününce geçen hafta gittiğimde gümbür gümbür kalp atışı duymaliydik bence kalp atışı var ama karından ultrasonla sesini duyamadık. Benim hesabımdan bir hafta geri görünüyordu. İki hafta sonra gel dedi. İnan ben de senin gibi çok korkuyorum. Sadece olumlu hikayelere odaklanarak olumlu düşünmeye çalışıyorum

Ayy maşallah çok tatlı bu bir prensese benziyor bakalım tahminlerim tutacak mı

gozunaydin canim banada pregnom balik yagi yani verdi doktorum. biraz kokuyomus insallah ögurmeden icebilirim

Maşallah mucize gerçekten mesajını okurken sanki o anı ben yaşıyormuş gibi hissettim gerçekten dünyanın en güzel hissi annelik duygusu Allah nazarlardan korusun bebişi

Evet darısı herkese olsun inşallah benim de ilk o yüzden çok garip hisler içerisindeyim dokunsan ağlarım

Maşallah mucize gerçekten mesajını okurken sanki o anı ben yaşıyormuş gibi hissettim gerçekten dünyanın en güzel hissi annelik duygusu Allah nazarlardan korusun bebişi
Amin inşallah herkesin bebişini korusun annelik gerçekten şu an daha çok yüklendi bana ,öyle görünce

Kizlar merhaba:)
baharrr34 C Cerito hayırlı olsun ikinize de maşallah :)) içiniz rahatlamistir biraz :) ben de bu hafta doktora gittim 11+2 de doktor hersey normal dedi ama özellikle ense kalınlığı ve burun kemigini söylemedi siz özellikle mi sordunuz? Gelecek pazartesi ikili tarama yaptıracağım onunla ilgili bilgi verdi daha çok

Maşallah canım çok tatlıı sağlıkla büyüsünn kuzucuk

gozunaydin canim banada pregnom balik yagi yani verdi doktorum. biraz kokuyomus insallah ögurmeden icebilirim
Bende bulantı az oluyo yha yok gibi ama koku hassasiyeti ağır kokan seylerde oluyor herseyde değil migde bulantisida iki uc de bi onuda sabahları ac karna bolca su içiyorum o çıkınca bi rahatliyo gun boyunca da rahat oluyorum Allah'a şükür

Biri bana yardımcı olabilir mi?
Buraya pozitif birinin mesajından yorum yap yada onun adını direk nasıl ekliyorsunuz bilmiyorum ama ben bir yorumuna yorum yapmıştım kalp atisi tarihi ilk ultrasonda görülme tarihini son âdet tarihini yaşını ve tahmini doğum tarihlerinizi yazıyordunuz galiba oda ekliyor sizi listeye rica etmiştim yazip sağolsun ekledi

Benimde
aynı benimde gögüs lerim ağrıyorbitek kız hissediyorum bana doktor Temmuz sonu ağustos başı dedi

Ben de aynı şekilde içim huzursuz sürekli görmek istiyorum, keşke hareketini hissetsek normal deniliyor ama dün taş gibi olan göğüs yumuşadı acı var ama yumuşak çok garip

Benimde

aynı benimde gögüs lerim ağrıyorbitek kız hissediyorum bana doktor Temmuz sonu ağustos başı dedi
Bende erkek hissediyorum vallaha yha dördüncü gebeliğim bu. Oğlana ilk gebeliğimde kusmalarimi çok hatırlamıyorum ama kizda coookkk kötüydum dr hatta serum la beslenemyi bile tercih etmişti ama istemedim di ben birde kilo almisim hayret yani normalde 45 46 olurdum ben hep ahahahhahaha bugun öğrendim 49.1 im gebeliklerin son ayları 50bile görememiş tim hayret ettim bakalim nolacak kilom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…