2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Valla sağlıklı olsun da ultrason fotoğrafları var mı

Erkektir o zaman erkekler uyutuyor
Eşimde uyumamdam rahatsız sabahları kalkamıyorum kahvaltı kurmaya Rabbim hayırlısı bir oğlum var 9 yaşında 4 yasindada kızım var Sağlıklı olsun da tek hayırlısı ile gelsin aramıza ne olursa olsun artık önemli değil cinsiyet benim için

Çok teşekkür ederim Bana kendisi söyledi direk .belki pazartesi günü tekrar bakıp bilgi verecektir

Değil lakin insan o kadar merak ediyor ki burda bazı konuşmaları gördüm ana sayfada başka facebook sayfalarında falan cinsiyetin bu kadar sorulmasıdan rahatsız oluyorlar hayır efendim kız olsun erkek olsun farketmiyor ama insan merak ediyor evet bazı insanlar illa kız veya illa erkek diyorlar Allah onları ıslah etsin lakin Bizimki bi merak

Masalah canim sanki sacları var gibi duruyor goruntude ben mi oyle goruyorun acaba yuzu ekrana dönuk dimi cinsiyetten hic anlamiyorum ama
Evet canım ekrana dönük videozonda bakarken daha net ama resim yapcaği zaman en kotu pozisiyonda tutuyor doktorum ayar oluyorum kizimda da aynisini yapiyordu

Canım sen de gittin değil mi doktora bugün sayfaları geri gidip duruyorum bir türlü bulamadım haberini.. nasıl geçti?
Canım gittim gittim çok şükür hiç bir sorun yok haftasıyla uyumlu ,nazal kemik görüntülendi ,ense kalınlığı normal yarın da kan vereceğim çok değişik bir duyguydu çok büyümüş

Bende beni perinatologa yönlendirdi ikili için detaylı ultrason+kan testi olarak o bakıyor dedi. Onunda fiyatı 1540 TL. Biraz çok geldi açıkçası. Sizlerde nasıl?
benim doktorumda riskli gebelik bakiyomus. benim muane ucreti 350 tl ikiliyede ayriyetten 575 tl ödedim canim.

inşallah ya bir kizim var birde oğlum olmasını çok isterim tabi önceiğim sağlıklı olmasın sağa salim alalım kucağimıza inşallah hepimiz

Evet bende merak ediyorum yani bu da bi duygu acaba kızım mi oğlum mu olucak diye oda bu sürecin neşesi artik diyim kesenin seklinden falanda tahmin edenler var eski koca kari belirtileri soylemiyom bile rüya yorumları falan düşündükçe insan hep etkileniyor rüyalara giriyo artik

Bende beni perinatologa yönlendirdi ikili için detaylı ultrason+kan testi olarak o bakıyor dedi. Onunda fiyatı 1540 TL. Biraz çok geldi açıkçası. Sizlerde nasıl?
Benim doktorum muayenehanesinde bakıyor ultrasonla .Kan testini de devlet hastanesinde yaptırıyorum,kendisi ana bilim dalı başkanı yani 1200 tl muayne parası verdim sadece

Rüya demişken gebeliğin 5veya 6 haftasında annemin sağ koluma altın bilezik taktiğını gördüm sonra memleketime gittiğimi gördüm ve sağ kolumda 2 tane bilezik gördüm ve kız bebeği olduğunu söylüyorlar rüya tabiri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…