2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ne desek boş tabiki Allahın dediği olur canım ama çok canım sıkılıyor.ilişki tarihimi bildiğimden geç döllenme olmadıgını biliyorum yoksa bu kadar sıkıntı yapmazdım.4+6 tam ilişki tarihime denk geliyor ama ultrason sat ı baz alıyor
Canım ben de senin gibiyim. Doktora ilk birkaç günlük adet gecikmesiyle gittim beta 2300 lerdeydi. Bunu düşününce geçen hafta gittiğimde gümbür gümbür kalp atışı duymaliydik bence kalp atışı var ama karından ultrasonla sesini duyamadık. Benim hesabımdan bir hafta geri görünüyordu. İki hafta sonra gel dedi. İnan ben de senin gibi çok korkuyorum. Sadece olumlu hikayelere odaklanarak olumlu düşünmeye çalışıyorum

Ayyyy hayatımda hiç bu kadar heyecanlandığımı ve duygulandığımı hatırlamıyorum 🥹 haftasıyla uyumlu 11+2 tam benim hesapladığım gibi.Ense kalınlığı normal ,nazal kemik görüntülendi 🙏🏼 Allahım sana çok şükür Rabbim herkese nasip etsin .o kadar büyümüş ki resmen minik bi insan taşıyoruz içimizde,nasıl hareketli nasıl kıpır kıpır 🥰 yarın sabah kan vereceğim ve haftaya cuma bir daha göreceğiz minik kelebeği 🥰
Ayy maşallah çok tatlı😻 bu bir prensese benziyor bakalım tahminlerim tutacak mı😅

Bugün benimde kontrol vardi 10 hf lik masllah kıpır kıpır di gördüm saglik ocağı kayıt falan yapıldı kan ilacı damla vitamin verdi ve ayriyetten pregnom du galiba adi birde onlari aldim 🥰🥰🙏🧿 iki hf sonra ikili taramaya çağırdı
gozunaydin canim banada pregnom balik yagi yani verdi doktorum. biraz kokuyomus insallah ögurmeden icebilirim😅

Ayyyy hayatımda hiç bu kadar heyecanlandığımı ve duygulandığımı hatırlamıyorum 🥹 haftasıyla uyumlu 11+2 tam benim hesapladığım gibi.Ense kalınlığı normal ,nazal kemik görüntülendi 🙏🏼 Allahım sana çok şükür Rabbim herkese nasip etsin .o kadar büyümüş ki resmen minik bi insan taşıyoruz içimizde,nasıl hareketli nasıl kıpır kıpır 🥰 yarın sabah kan vereceğim ve haftaya cuma bir daha göreceğiz minik kelebeği 🥰
Maşallah mucize gerçekten mesajını okurken sanki o anı ben yaşıyormuş gibi hissettim gerçekten dünyanın en güzel hissi annelik duygusu 🙏☺️ Allah nazarlardan korusun bebişi ❤️

Yaa caniiim masallah masallah 😍 cok sevindim güzel haberler almana. Insallah darisi diger arkdaslarimiza olur güzel haberler aliriz hepimiz insallah. Kollar bacaklar resmen insan🙈 bende cok tuha duygular icindeyim kontrolden beri. ilk gebelik olunca bide insan sersem gibi hissediyor kendini cok guzel 🌸😍 Maşallah gözünaydin🙏
Evet darısı herkese olsun inşallah benim de ilk o yüzden çok garip hisler içerisindeyim dokunsan ağlarım 😀❤️

Maşallah mucize gerçekten mesajını okurken sanki o anı ben yaşıyormuş gibi hissettim gerçekten dünyanın en güzel hissi annelik duygusu 🙏☺️ Allah nazarlardan korusun bebişi ❤️
Amin inşallah herkesin bebişini korusun 🙏🏼❤️ annelik gerçekten şu an daha çok yüklendi bana ,öyle görünce 🥰🥰

Kizlar merhaba:)
baharrr34 baharrr34 C Cerito hayırlı olsun ikinize de maşallah :)) içiniz rahatlamistir biraz :) ben de bu hafta doktora gittim 11+2 de doktor hersey normal dedi ama özellikle ense kalınlığı ve burun kemigini söylemedi siz özellikle mi sordunuz? Gelecek pazartesi ikili tarama yaptıracağım onunla ilgili bilgi verdi daha çok

Teyzelerim beni cok merak etmis geldimm geldiiim. Ay kizlar yan dönmüs birisi birakiyorum buraya ilk basta bagdas kurmus diyor dr resmen. pozisyon hic bozmuyor biraz bastirdi etti bu hemen yan döndü😍😍 11+5 cikti haftasiyla uyumlu cikti. 4.93 cm boyu olmus😁 Vee cok sukur burun kemigi göründü ve ense kalinligi normal cikti bin şükür🙏cinsiyet tahmini vardi ama soylemedi 2 hafta sonra cagirdi soylemek icin. kan tahlilide o zamana cikacakmis🙈🙈 Hepiniz güzel haberler alin insallah 😇
Maşallah canım çok tatlıı sağlıkla büyüsünn kuzucuk 🧿🤩🤩

gozunaydin canim banada pregnom balik yagi yani verdi doktorum. biraz kokuyomus insallah ögurmeden icebilirim😅
Bende bulantı az oluyo yha yok gibi ama koku hassasiyeti ağır kokan seylerde oluyor herseyde değil migde bulantisida iki uc de bi onuda sabahları ac karna bolca su içiyorum o çıkınca bi rahatliyo gun boyunca da rahat oluyorum Allah'a şükür 🤗😊

Biri bana yardımcı olabilir mi?
Buraya pozitif birinin mesajından yorum yap yada onun adını direk nasıl ekliyorsunuz bilmiyorum ama ben bir yorumuna yorum yapmıştım kalp atisi tarihi ilk ultrasonda görülme tarihini son âdet tarihini yaşını ve tahmini doğum tarihlerinizi yazıyordunuz galiba oda ekliyor sizi listeye rica etmiştim yazip sağolsun ekledi 😊🥰

Benimde
Bende bulantı az oluyo yha yok gibi ama koku hassasiyeti ağır kokan seylerde oluyor herseyde değil migde bulantisida iki uc de bi onuda sabahları ac karna bolca su içiyorum o çıkınca bi rahatliyo gun boyunca da rahat oluyorum Allah'a şükür 🤗😊
aynı benimde gögüs lerim ağrıyorbitek kız hissediyorum bana doktor Temmuz sonu ağustos başı dedi

Canım bence çok normal hiç endişelenecek birşey yok 🍀 Zaten o kadar dengesiz ki anlamadım bir gün çok iyiyim hiçbişeyim yok birgün mahvoluyorum. Bitti dediğim belirti geri dönüyor devam eden gidiyor. Benimde son günlerde kasıklarımda sızılar var önceden bu kadar değildi ama normal diye düşünüyorum. Randevumda 4 şubatta zamanda geçmiyor bir yanım dayan diyor bir yanım git bir bak diyor. Burda bir yaşanmışlığa denk geldim ondan beridir eski rahatımı sukunetimi sağlayamıyorum 😔
Ben de aynı şekilde içim huzursuz sürekli görmek istiyorum, keşke hareketini hissetsek normal deniliyor ama dün taş gibi olan göğüs yumuşadı acı var ama yumuşak çok garip 🥹

Benimde

aynı benimde gögüs lerim ağrıyorbitek kız hissediyorum bana doktor Temmuz sonu ağustos başı dedi
Bende erkek hissediyorum vallaha yha dördüncü gebeliğim bu. Oğlana ilk gebeliğimde kusmalarimi çok hatırlamıyorum ama kizda coookkk kötüydum dr hatta serum la beslenemyi bile tercih etmişti ama istemedim di ben birde kilo almisim hayret yani 😂😂😂 normalde 45 46 olurdum ben hep ahahahhahaha bugun öğrendim 49.1 im gebeliklerin son ayları 50bile görememiş tim hayret ettim 😂😂 bakalim nolacak kilom

X