2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Maşallah canım

Selam hanımlar bügün doktordaydım benim hesabıma göre 11+4 gidiyorduk ama bugun doktor 12+1 dedi cinsiyet tahmini sordum daha erken dedi tahmini olan varmi ?

Maşallah anladığımdan değil de bakınca erkek gibi hissettim
Maşallah nasıl güzel allahım nazarlardan saklasın ama sanki bakınca kız gibi hissettim tabi öncelik sağlık ama içime öyle doğru Cerito kanı ne için vereceksin canım

Canım bence çok normal hiç endişelenecek birşey yok Zaten o kadar dengesiz ki anlamadım bir gün çok iyiyim hiçbişeyim yok birgün mahvoluyorum. Bitti dediğim belirti geri dönüyor devam eden gidiyor. Benimde son günlerde kasıklarımda sızılar var önceden bu kadar değildi ama normal diye düşünüyorum. Randevumda 4 şubatta zamanda geçmiyor bir yanım dayan diyor bir yanım git bir bak diyor. Burda bir yaşanmışlığa denk geldim ondan beridir eski rahatımı sukunetimi sağlayamıyorum

Ama çok güzelsin

Merhaba aynı durum bende de var 7 +4 üm hala usg de 5inci haftalardayım. Satla uyumlu değil. 3 kere girdim farklı zamanlarda kese büyümüyor. Cumartesi tekrar gideceğim boş gebelikten korkuyorum bende.
Çok zor bi süreç gerçekten.Allah yardımcımız olsun.keseler gayet düzgün ama geç döllenme olmadıgını biliyorum.sat la değil de ilişki tarihimle ultrason tam uyumlu.tabi onlar sat ı baz alıyor

Korkma kuzum gözün aydın öncelikle benimde 6+6 net belli oldu göğüs hassiyeti çok oluyordu aşırı derecede
Çok sıkıntıdayım.çok rahat bi hamilelik geçiriyorum yani açıkçası bu da beni korkutuyor.kalp atışı duysaydım rahatlayacaktım ama beklemekten başka çare yok.ultrason sat ka değiş de ilişki tarihimle uyumlu.tabi sat baz alınıyor

Gebelikten önce yüksek tansiyon taşıyordum şimdi bi düşüp bi yükseliyor doktora söyledim 15 gün ölçüp gel dedi 27 de doktor randevum
Ölç tabi o süre zarfında kötü hiseedersen yine bi randevusuz sıra ile falanda bakın yada acile gidersin ölçümleri not et bir yere saat saat kendini yorma fazla sinir sitres sıkıntı ya girme hiç

Maşallah inş sağlıkla kucağına alırsın doktorumuz aynı görünce yazmak istedim ben de cuma günü gidicem inş ben de böyle güzel haberler alırım daha önce kayıplarım olduğu için hem sevinçli hem tedirginim, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

baharrr34 C Cerito maşallah bebislere Allah nazarlardan korusun. İnşallah biz de şu aşamaya gelebiliriz
İnşallah inanın o kadar dua ettim ki bebişi izlerken Allah herkese nasip etsin diye
Maşallah nasıl güzel allahım nazarlardan saklasın ama sanki bakınca kız gibi hissettim tabi öncelik sağlık ama içime öyle doğru Cerito kanı ne için vereceksin canım
Çok teşekkürler amiiiin hepimizin yavrusunu inşallah ay ne yaşan söyleyim bana da öyle geldi ikili test yapılırken kana da bakılması gerekiyormuş herhangi bir dnasal bozukluk varsa kanda çıkıyormuş o sebeple kan da verilmesi gerekiyor .Bir de genel Bi kana bakalım dedi vitamin takviyesi için
Ama çok güzelsin
Çok teşekkür ederiz hepsi öyle
baharrr34 C Cerito okurken oyle heyecanlandim kiii boyle guzel haberler umut oluyo insana yarin benim de kontrolum var insallah benim bebegim de iyidir
Bende çok endişeli gittim ama ekranda görüntüsünü görünce tamam dedim benimle ,hayatta siz de güzel düşünün güzel olsun inanın hep pozitif olmayı savundum hep iyi olacağını düşündüm tabi ki zaman zaman korktum ama hep Allah’a bıraktım gerisini.İnşallah iyidir inşallah çok güzel haberlerle gelirsiniz siz de

Korkuyorum bi düşük yaptım ama kendiliğinden hamile kaldım
Tansiyon yüzünden görümcem erken prematüre doğum yapti anneyi zehirlemeye başlamıştı artik cuma gunude eşimin kuzeni 6 aylık tansiyon gebelikte hep çıkıyormuş zaten birde bebegin gelisimi normalden dusukmus anneyide zehirlemeye basliycakmis artık gebeliği sonlandi ölü doğumla. Rabbim kimseye vermesin bende gebe olunca hep bi korku tereddütle yaşıyoruz vallaha çevrede duydukça rabbim sağlıklı bir süreç ve doğum nasip etsin ağustosa ha gayret deyip Rabbim yanımızda olsun inşallah üzme kendini

Ne desek boş tabiki Allahın dediği olur canım ama çok canım sıkılıyor.ilişki tarihimi bildiğimden geç döllenme olmadıgını biliyorum yoksa bu kadar sıkıntı yapmazdım.4+6 tam ilişki tarihime denk geliyor ama ultrason sat ı baz alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…