2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
canimsin kontrol sonrasi gezdik esimle ama inan aklim hep yazmaktaydi buraya firsat bulamadim hic eve gelir gelmez girdim sendende insallah guzel haberler alacagiz Rabbim yardimcin olsun
Ayyy maşallah valla kuzuya , baya büyümüş , cuma günü inşallah benimki de böyle olur. Ama bana 3 boyutlu vermez sanmam... Neyse sağlıklı olsun da önemli değil. Çok güzel çok sevindim adına canım

Korkma kuzum gözün aydın öncelikle benimde 6+6 net belli oldu göğüs hassiyeti çok oluyordu aşırı derecede

Oyyyy maşallah yerim ya ben gözün aydın kuzum benim

Yaaaa kötü olmuş ama dur hemen kötüyü düşünme belki kısa süreliğine bi kaç gün gidip gelmen gerekir
Yok canım temelli çağırdılar aşırı zorlanırsam çıkıcam yapcak bişey yok
Yaaaaaa maşallahhh tam bebiş olmuş
Selam canım yok bence benimde 3 gün çok azalmıştı sonra eski haline döndü bulantılarım artık bir iyi bir kötü olucak sanırım. Yok deme sebebim bulantımın nerdeyse geçtiği gün kontrolümüz vardı herşey yolundaydı çok şükür artık düzeliyoruz diye düşünelim

Teşekkür ederim inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi

mydreams93 noldu canım

cok sagol canim cok tesekkurler. Insallah saglikli olsunlarda. cuma gunu guzel haberler alman dilegiyle

Oyyyy maşallah yerim ya ben gözün aydın kuzum benim
Sagolasin canimm benim
Canimmm darisi hepimizin guzel haberler alalim insallah cok sagol.

Ay canım aile hekimim inkadar anlayışlı tatlis ki.
Ne güzel inşallah bana da denk gelir öyle biri.
Ben de dahiliyeye gittim. 1 haftalık takip sonrası insuline başlayacak duruma göre. Şeker var zaten ben de . Bakalım
Canım öncelikle geçmiş olsun. Şekerle ilgili belirtin var mıydı? Ben yemek yediğimde iyiyim ama aradan 1,5-2 saat geçince halsizlik, yorgunluk hissediyorum. Ayakta duramıyorum. Bir şeyler yediğimde düzeliyorum. Kan şekerim mı düşüyor diye şüphelenmeye başladım

Canım bu konuda ben de kendimden yana korkuyorum ama ablamın arkadaşına kese boş bebek yok, almalıyız demişler. İki hafta sonra zayıf bir kalp atışı görülmüş. Kadının rahim yapısı bebeğin büyümesini engelliyormus. Hamileliği boyunca hep geriden gelmiş 900 gr civarında doğmuş ama sağlıklı bir çocuk. Bunu duyunca daha bir umutlandim ben de. Olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah. Her şey olacağına varıyor

Canım benim yıllardır tip2 diyabet var bende. Şüphen varsa tahlil ver ..şeker sıkıntılı hamilelikte

Kızlar bu boğazımda girtaligimda tüy kıl var hissi geçmiyor zaten bulamıyordu bu tuz biber oldu Dr a sormayı unuttum. Kafayı yicem her an giciklaniyor her an rahatsız ediyor tüm beynim şuan orda bu ne abiiii ne zaman normalde donucezzzzzz

Ayyyy hayatımda hiç bu kadar heyecanlandığımı ve duygulandığımı hatırlamıyorum haftasıyla uyumlu 11+2 tam benim hesapladığım gibi.Ense kalınlığı normal ,nazal kemik görüntülendi Allahım sana çok şükür Rabbim herkese nasip etsin .o kadar büyümüş ki resmen minik bi insan taşıyoruz içimizde,nasıl hareketli nasıl kıpır kıpır yarın sabah kan vereceğim ve haftaya cuma bir daha göreceğiz minik kelebeği

Eklentiler

• A4B41D03-927F-42AA-B1A8-589B6957569D.jpeg
    135,3 KB · Görüntüleme: 115
  • 639D2F89-8885-47D5-80CB-08EAD8C7F905.jpeg
    107,6 KB · Görüntüleme: 119
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…