2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
canimsin kontrol sonrasi gezdik esimle ama inan aklim hep yazmaktaydi buraya firsat bulamadim hic eve gelir gelmez girdim😍😍 sendende insallah guzel haberler alacagiz Rabbim yardimcin olsun💗
Ayyy maşallah valla kuzuya , baya büyümüş , cuma günü inşallah benimki de böyle olur. Ama bana 3 boyutlu vermez sanmam... 😄 Neyse sağlıklı olsun da önemli değil. 😍 Çok güzel çok sevindim adına canım

Merhaba ben de ikizlere hamile oldugunu öğrendim ama 4+6 ymış daha.geç döllenme olmadı aslında ama sat la uyumlu degil.iki hafta geriden geliyor.takip edecegiz dedi doktor.bir de hafif göğüs hassasiyeti dışında belirtim de yok.boş gebelik diye çok korkuyorum.sizin belirtiniz oldu mu
Korkma kuzum gözün aydın öncelikle benimde 6+6 net belli oldu göğüs hassiyeti çok oluyordu aşırı derecede

Teyzelerim beni cok merak etmis geldimm geldiiim. Ay kizlar yan dönmüs birisi birakiyorum buraya ilk basta bagdas kurmus diyor dr resmen. pozisyon hic bozmuyor biraz bastirdi etti bu hemen yan döndü😍😍 11+5 cikti haftasiyla uyumlu cikti. 4.93 cm boyu olmus😁 Vee cok sukur burun kemigi göründü ve ense kalinligi normal cikti bin şükür🙏cinsiyet tahmini vardi ama soylemedi 2 hafta sonra cagirdi soylemek icin. kan tahlilide o zamana cikacakmis🙈🙈 Hepiniz güzel haberler alin insallah 😇
Oyyyy maşallah yerim ya ben🧿🧿🧿😍😍😍 gözün aydın kuzum benim

Yaaaa 😕 kötü olmuş ama dur hemen kötüyü düşünme belki kısa süreliğine bi kaç gün gidip gelmen gerekir 😕🙏🏼
Yok canım temelli çağırdılar aşırı zorlanırsam çıkıcam yapcak bişey yok🤷🏻‍♀️
Teyzelerim beni cok merak etmis geldimm geldiiim. Ay kizlar yan dönmüs birisi birakiyorum buraya ilk basta bagdas kurmus diyor dr resmen. pozisyon hic bozmuyor biraz bastirdi etti bu hemen yan döndü😍😍 11+5 cikti haftasiyla uyumlu cikti. 4.93 cm boyu olmus😁 Vee cok sukur burun kemigi göründü ve ense kalinligi normal cikti bin şükür🙏cinsiyet tahmini vardi ama soylemedi 2 hafta sonra cagirdi soylemek icin. kan tahlilide o zamana cikacakmis🙈🙈 Hepiniz güzel haberler alin insallah 😇
Yaaaaaa maşallahhh🧿🧿🧿🧿🧿🧿🥹 tam bebiş olmuş🥹🥹🥹
Kızlar selam 2 gündür mide bulantım yok denecek kadar azaldı, göğüslerimde boyut aynı ama sertlikte azalma var komple taş gibiydi şimdi içleri sert hafif sızlıyor. Normal midir? Endişelenecek bir şey var mı?
Selam canım yok bence benimde 3 gün çok azalmıştı sonra eski haline döndü bulantılarım artık bir iyi bir kötü olucak sanırım. Yok deme sebebim bulantımın nerdeyse geçtiği gün kontrolümüz vardı herşey yolundaydı çok şükür artık düzeliyoruz diye düşünelim🥰🙏🏼

Selam canım yok bence benimde 3 gün çok azalmıştı sonra eski haline döndü bulantılarım artık bir iyi bir kötü olucak sanırım. Yok deme sebebim bulantımın nerdeyse geçtiği gün kontrolümüz vardı herşey yolundaydı çok şükür artık düzeliyoruz diye düşünelim🥰🙏🏼
Teşekkür ederim inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi 🥰

mydreams93 mydreams93 noldu canım

Selam hanımlar bügün doktordaydım benim hesabıma göre 11+4 gidiyorduk ama bugun doktor 12+1 dedi cinsiyet tahmini sordum daha erken dedi tahmini olan varmi ?

Eklentiler

• 08CD9EA1-85A7-4245-9CA0-4A80C9A319F5.jpeg
    08CD9EA1-85A7-4245-9CA0-4A80C9A319F5.jpeg
    130,1 KB · Görüntüleme: 132
Ayyy maşallah valla kuzuya , baya büyümüş , cuma günü inşallah benimki de böyle olur. Ama bana 3 boyutlu vermez sanmam... 😄 Neyse sağlıklı olsun da önemli değil. 😍 Çok güzel çok sevindim adına canım
cok sagol canim cok tesekkurler. Insallah saglikli olsunlarda. cuma gunu guzel haberler alman dilegiyle🌸

Oyyyy maşallah yerim ya ben🧿🧿🧿😍😍😍 gözün aydın kuzum benim
Sagolasin canimm benim 😇😙🌸

Canimmm darisi hepimizin guzel haberler alalim insallah 🌸🌸cok sagol.

Ay canım aile hekimim inkadar anlayışlı tatlis ki.
Ne güzel inşallah bana da denk gelir öyle biri.
Ben de dahiliyeye gittim. 1 haftalık takip sonrası insuline başlayacak duruma göre. Şeker var zaten ben de . Bakalım 😔
Canım öncelikle geçmiş olsun. Şekerle ilgili belirtin var mıydı? Ben yemek yediğimde iyiyim ama aradan 1,5-2 saat geçince halsizlik, yorgunluk hissediyorum. Ayakta duramıyorum. Bir şeyler yediğimde düzeliyorum. Kan şekerim mı düşüyor diye şüphelenmeye başladım

Merhaba ben de ikizlere hamile oldugunu öğrendim ama 4+6 ymış daha.geç döllenme olmadı aslında ama sat la uyumlu degil.iki hafta geriden geliyor.takip edecegiz dedi doktor.bir de hafif göğüs hassasiyeti dışında belirtim de yok.boş gebelik diye çok korkuyorum.sizin belirtiniz oldu mu
Canım bu konuda ben de kendimden yana korkuyorum ama ablamın arkadaşına kese boş bebek yok, almalıyız demişler. İki hafta sonra zayıf bir kalp atışı görülmüş. Kadının rahim yapısı bebeğin büyümesini engelliyormus. Hamileliği boyunca hep geriden gelmiş 900 gr civarında doğmuş ama sağlıklı bir çocuk. Bunu duyunca daha bir umutlandim ben de. Olumlu düşünelim olumlu olsun inşallah. Her şey olacağına varıyor

Ne güzel inşallah bana da denk gelir öyle biri.

Canım öncelikle geçmiş olsun. Şekerle ilgili belirtin var mıydı? Ben yemek yediğimde iyiyim ama aradan 1,5-2 saat geçince halsizlik, yorgunluk hissediyorum. Ayakta duramıyorum. Bir şeyler yediğimde düzeliyorum. Kan şekerim mı düşüyor diye şüphelenmeye başladım
Canım benim yıllardır tip2 diyabet var bende. Şüphen varsa tahlil ver ..şeker sıkıntılı hamilelikte

Kızlar bu boğazımda girtaligimda tüy kıl var hissi geçmiyor zaten bulamıyordu bu tuz biber oldu Dr a sormayı unuttum. Kafayı yicem her an giciklaniyor her an rahatsız ediyor tüm beynim şuan orda bu ne abiiii ne zaman normalde donucezzzzzz

Ayyyy hayatımda hiç bu kadar heyecanlandığımı ve duygulandığımı hatırlamıyorum 🥹 haftasıyla uyumlu 11+2 tam benim hesapladığım gibi.Ense kalınlığı normal ,nazal kemik görüntülendi 🙏🏼 Allahım sana çok şükür Rabbim herkese nasip etsin .o kadar büyümüş ki resmen minik bi insan taşıyoruz içimizde,nasıl hareketli nasıl kıpır kıpır 🥰 yarın sabah kan vereceğim ve haftaya cuma bir daha göreceğiz minik kelebeği 🥰

Eklentiler

• A4B41D03-927F-42AA-B1A8-589B6957569D.jpeg
    A4B41D03-927F-42AA-B1A8-589B6957569D.jpeg
    135,3 KB · Görüntüleme: 115
  • 639D2F89-8885-47D5-80CB-08EAD8C7F905.jpeg
    639D2F89-8885-47D5-80CB-08EAD8C7F905.jpeg
    107,6 KB · Görüntüleme: 119
X