2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
panoroma ile görüştüm 7800 fiyat verdi nıpt plus 6100 dedi. nipt ile anlaştık hafta cuma kan vericem. banada doktorum panoroma ve nıpt plus ın broşürlerini verdi. hatta kendi eşine de nıp plus olanda yaptırmış

e devlet değiştir başka aile hekimi varsa vallahi durumu biliyor gitmiyorumda şu ilacım bitti diyorum hemen yazıyor

Bencede canimona katlanmak hic zorunda değilsin, (ha ki pasa gönlüm istiyor yazdiriyorum,devlet bana öyle bir hak tanımış sana ne oluyor?!) hayret bisey bunlar ya
Aynen değiştirmeyi düşünüyorum. Kırk yılda bir gidiyorum onda da bir sürü söyleniyor

Ay canım aile hekimim inkadar anlayışlı tatlis ki.

Teyzelerim beni cok merak etmis geldimm geldiiim. Ay kizlar yan dönmüs birisi birakiyorum buraya ilk basta bagdas kurmus diyor dr resmen. pozisyon hic bozmuyor biraz bastirdi etti bu hemen yan döndü 11+5 cikti haftasiyla uyumlu cikti. 4.93 cm boyu olmus Vee cok sukur burun kemigi göründü ve ense kalinligi normal cikti bin şükürcinsiyet tahmini vardi ama soylemedi 2 hafta sonra cagirdi soylemek icin. kan tahlilide o zamana cikacakmis Hepiniz güzel haberler alin insallah

Eklentiler

• 20230117_175652.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 123
Oyy maşallah sağlıkla mutlulukla gelsin miniş

Ayyyy çok sevindim çok merakta bıraktın bizi ama çooook tatlı bir fotoğraf hayırlı olsun oh

Maşallah tamamen şekil almış sanki küçük insan canım erkeğe benziyor sanki sağlıkla gelsin

Detaylari yazayim. Doktor folikasiti biraktirdi. Balik yagi ve d vitamini verdi simdilik. beslenme rutinimi anlatti. catlak kremini kullanmaya baslamami soyledi. cigkofteyi sordum yemicen dayan dedi kola icinde arada bir ic tamam ama bir bardagi gecmesn gunluk dedi. artik 2. trimestrde bol bol protein almaya bakican dedi. bulanti en cok 10 ile 11. haftada pik yapar cok normal artmasi gececek 1 2 haftaya dedi prilami gonul rahatligiyla ic dedi. sari akintim var ara ara dedm fitil seklinde ilac verdi enfeksiyon icin. simdilik bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…