2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ayyyy çok sevindim çok merakta bıraktın bizi ama çooook tatlı bir fotoğraf 🥰 hayırlı olsun oh 🤍🤭
canimsin kontrol sonrasi gezdik esimle ama inan aklim hep yazmaktaydi buraya firsat bulamadim hic eve gelir gelmez girdim😍😍 sendende insallah guzel haberler alacagiz Rabbim yardimcin olsun💗

Maşallah tamamen şekil almış sanki küçük insan😍 canım erkeğe benziyor sanki 👦 sağlıkla gelsin 🌸
ya doktora erkek hissediyorum basindan beri dedim bi güldü dedi bu haftalarda cok yaniliyorum bn 2 hafta sonra soylicem o zaman net diyorum dedi sanki oda dicekti diyemedi bakalm😍

Teyzelerim beni cok merak etmis geldimm geldiiim. Ay kizlar yan dönmüs birisi birakiyorum buraya ilk basta bagdas kurmus diyor dr resmen. pozisyon hic bozmuyor biraz bastirdi etti bu hemen yan döndü😍😍 11+5 cikti haftasiyla uyumlu cikti. 4.93 cm boyu olmus😁 Vee cok sukur burun kemigi göründü ve ense kalinligi normal cikti bin şükür🙏cinsiyet tahmini vardi ama soylemedi 2 hafta sonra cagirdi soylemek icin. kan tahlilide o zamana cikacakmis🙈🙈 Hepiniz güzel haberler alin insallah 😇
Maşallah ya tam bebiş olmuş 😍🙏 bende erkeğe benzettim sağlıkla gelsin inşallah

ya doktora erkek hissediyorum basindan beri dedim bi güldü dedi bu haftalarda cok yaniliyorum bn 2 hafta sonra soylicem o zaman net diyorum dedi sanki oda dicekti diyemedi bakalm😍
Kafa yapısından öyle duruyor, bi de 12. Hafta normalde erken sayılır cinsiyet için dr lar kızları daha geç tahmin ediyor dr un tahmini var yazdınya o yüzden erkek doğdu içime🙈

Merhaba ben de ikizlere hamile oldugunu öğrendim ama 4+6 ymış daha.geç döllenme olmadı aslında ama sat la uyumlu degil.iki hafta geriden geliyor.takip edecegiz dedi doktor.bir de hafif göğüs hassasiyeti dışında belirtim de yok.boş gebelik diye çok korkuyorum.sizin belirtiniz oldu mu
Merhaba aynı durum bende de var 7 +4 üm hala usg de 5inci haftalardayım. Satla uyumlu değil. 3 kere girdim farklı zamanlarda kese büyümüyor. Cumartesi tekrar gideceğim boş gebelikten korkuyorum bende.

âminnn insallah canim bakalim çok sagol sizlerdede aliriz insallah güzel haberler🌸
İnşallah 🙏😍 ben en son gittiğimde doktor bana çift rahimin var dedi biraz korkuyorum bu yüzden. Cuma gidecektim ama perşembeye gideceğim sen görüntü attıktan sonra fikrimi değiştirdim valla bende görmek istiyorum 😂

Biraz geriden geliyor benimkisi sat tarihine göre ama en son gittiğimde 9+1di perşembe 11+1 olacak öyle hesaplıyorum ama belki dahada ilerlemiştir
zaten oyle bide doktoruma bugun haftasiyla uyumlu dimi diye israrla sorunca bunlara suan takilma geride olsa ileride olsa su donemde takilcak seyler degil bunlar inan dedi. cok bariz fark olmadkca biksc gunluk farklari takma kafana dedi cnm

zaten oyle bide doktoruma bugun haftasiyla uyumlu dimi diye israrla sorunca bunlara suan takilma geride olsa ileride olsa su donemde takilcak seyler degil bunlar inan dedi. cok bariz fark olmadkca biksc gunluk farklari takma kafana dedi cnm
Maşallah 😍🙏 inşallah hep yolunda olur herşey hepimiz için bende hiç sıkıntı yapmıyorum stres çok etkiliyor gerçekten . Bende perşembe günü buraya bebeğimin güzel bir fotografını atarım inşallah teyzesi😍

canimsin kontrol sonrasi gezdik esimle ama inan aklim hep yazmaktaydi buraya firsat bulamadim hic eve gelir gelmez girdim😍😍 sendende insallah guzel haberler alacagiz Rabbim yardimcin olsun💗
Çok iyi yapmışsınız 💐 amin canım inşallah çok heyecanla gidiyorum bende şimdi ❤️🥹

Teyzelerim beni cok merak etmis geldimm geldiiim. Ay kizlar yan dönmüs birisi birakiyorum buraya ilk basta bagdas kurmus diyor dr resmen. pozisyon hic bozmuyor biraz bastirdi etti bu hemen yan döndü😍😍 11+5 cikti haftasiyla uyumlu cikti. 4.93 cm boyu olmus😁 Vee cok sukur burun kemigi göründü ve ense kalinligi normal cikti bin şükür🙏cinsiyet tahmini vardi ama soylemedi 2 hafta sonra cagirdi soylemek icin. kan tahlilide o zamana cikacakmis🙈🙈 Hepiniz güzel haberler alin insallah 😇
Amanin amanin amanin 41 kere maşallah diyelimmm😍😍😍 Gözün aydın kuzum darısı bizim güzel haberler almamıza inşallah 😍🤲 Bizim içinde dua et inşallah ❤️❤️

X