2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
işareti olması değeriniz bu değerden büyük olduğunu gösteriyor bazı laboratuvarlar yüksek değerleri ölçüyor ama gösteremediği için işareti koyuyor bi sıkıntı olmayabilir

Evet canım ben yazdırdım o şekilde kendi gittiğim doktor özel muayenehanesi var bazı ilaçları devletin karşılaması için sağlık ocağında yazdırabilirsin dedi o şekilde yazdırdım ben
Bizim aile hekimi hep problem çıkarıyor bu konuda sinir oluyorum kadına. Gebelik öncesi adet düzensizliği için özel muayeneden ilaç yazılmıştı. Gittim bir sürü söylendi. Yazmak zorunda değilmiş, yazdiracsksam devlette kadın doğuma gidecekmisim vs.

Hamileyken paraben içeren kozmetik ürünlerinden kesinlikle uzak durmalıyiz diye biliyorum,ama oje herhangi bir zarari yok

Benimde tüp bebek 3.denemem bende yarın kontrole gideceğim inşallah güzel haberler duyarız

Kızlar yarın işyerinden çağırdılar. 1 aydır evden yürütüyordum aşırı stresliyim 1 buçuk saat gidiş 1 buçuk saat dönüşüm var serviste nasıl istifra edicem....
Yaaaa kötü olmuş ama dur hemen kötüyü düşünme belki kısa süreliğine bi kaç gün gidip gelmen gerekir

Oyna canım bişey olsa bana olurdu iki gebeliğimde de bol bol oynadım hatta uygulamanın birinde bugun oyle yazıyordu. dans edin diyordu ben hala oğluşlarımla şarkı açar oynarım baba da katılır deligiller oluruz
Ben ediyorum ama bebegimden dolayı vücudum tempoya alışkın ondan bir sıkıntı olmuyor

e devlet değiştir başka aile hekimi varsa vallahi durumu biliyor gitmiyorumda şu ilacım bitti diyorum hemen yazıyor

e devlet değiştir başka aile hekimi varsa vallahi durumu biliyor gitmiyorumda şu ilacım bitti diyorum hemen yazıyor
Bencede canimona katlanmak hic zorunda değilsin, (ha ki pasa gönlüm istiyor yazdiriyorum,devlet bana öyle bir hak tanımış sana ne oluyor?!) hayret bisey bunlar ya

Bencede canimona katlanmak hic zorunda değilsin, (ha ki pasa gönlüm istiyor yazdiriyorum,devlet bana öyle bir hak tanımış sana ne oluyor?!) hayret bisey bunlar ya
Küçük dağları ben yarattım havasında oluyor çoğu.tamam işleri çok kutsal ama kendileri değersizleştiriyor.Özellikle yaşlılara bazen çok garip davranıyorlar ben çok üzülüyorum.Vicdanı olmadıktan sonra yaptığı meslek hiç önemli değil bence.

Çok teşekkürler sen duydun mu . Bende cuma gunu torch,rubella,cmv,hemogram,tsh,genel bi tahlil yaptırcam. Sağlıkla gelsinler ya çok güzel bir duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…