2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok teşekkür ederim istanbuldayım. Tamamen doktorumun önerisi 39 yaşındayım kasımda 40 oluyorum. Yani riskli bir dönem benim için. Birde bu testle birlikte birçok hastalığa bakılıp teşhisi doğrultusunda anne karnında müdahale edilebiliniyor. Mesela benden önce bir hastanın erkek bebeğinde kısırlık çıkmış. Düşünsene o büyüyüp evlenip çocuk sahibi olmayı düşünene kadar bilemeyecekti ama şimdi doğar doğmaz müdahale edilip tedavi edilecekmiş. Bu tarz şeyleri yakalaması çok etkileyici. Yoksa kimse bebeğine kıyamaz. Aldırmayı asla düşünmez. Yılbaşından önce 360 Euro’ya anlaşıp sabitlemiştik. Dün 10+2 de aldılar kanı. Bekliyoruz hayırlısı inşallah

Canım benimki gidiyor galiba, kan değerim çok düşük çıktı ve kanamam arttı, Rabbim hayırlısını sağlıklısını nasip etsin
Hayırlısı olsun cnm bende kimyasal gecirdim kendimide hep sagliksizmis düştü dedim çok şükür hamileyim şuan bir sıkıntı yok Allah'm en kısa zamanda sağlıklı bebisler versin

Kanama yoksa normal ilişki devam edebilir varsa da ilk 3 ay yasaklar dr sonra duruma göre devam ettirir ya da ettirmez

Merhaba insallah sonuclariniz tertemiz cok güzel gelir ben de istanbuldayim hangi laboratuarla anlastiniz acaba ve iletisim kurabilecegim bi telefonlari vs var mi? Burda paylasmak yasak mi bilmiyorum ama fotografini eklerseniz sorun olmuyor galiba

Müthiş birşey. Bende kesinlikle düşünüyorum ama birkaç tane var anladığım kadarıyla siz panaroma hillhealth olanı yaptırdınız. O firmada nasıl karar kıldınız

Bana da anlık portakal suyu aşermesi gelmişti iki hafta önce sonra bir mekanda içtim sıkma olandan. Deli danalar gibi narenciye sıkacağı arandım o hafta aldım sıkıp içtim tam 3 gün boyunca hala ara ara içiyorum

Merhaba benim devamı gelmedi bi kere oldu sonrasında sıkıntı olmadı inşallah sizinde olmaz

Merhaba ben de yaptıracağım ama sanırım benimki 12. Haftama denk gelecek. İkili filan tarama yapmaya gerek kalmıyor değil mi fetal dna sonrası. Hayırlı haberler alırsınız alırız inşallah

Merhaba ben de yaptıracağım ama sanırım benimki 12. Haftama denk gelecek. İkili filan tarama yapmaya gerek kalmıyor değil mi fetal dna sonrası. Hayırlı haberler alırsınız alırız inşallah
Merhaba bende 12. Haftada yaptıracağım doktorumla öyle konuştuk ve öbür testlere gerek kalmayacak dedi

Canımsıııııın teşekkür ederim canımmm çok çok rahatladımmm Allah'ım sağlıkla kucağımıza alalım minnoşlarımızı inşallah

Canım benim Allah razı olsun çok teşekkür ederim çok rahatlattınız beniiiii

Hey maşallah hayırla gelsin inşallah minnak zaman çok hızlı geçiyor yaaa Allah sağlıkla kavuştursun miniklerimize ben hep iştah topu gibiyim ama mideme oturuyor 4 kg da almışım , sigarayı da bırakınca iflah olamicam sanırım

Açıkçası ikili tarama fiyatı vs nedir onu da bilmiyorum ama her şey zaten pahalı
Allahım hiç sormayın ucuz birşey kalmamış bu ülke de. Batıl inançlara kapılıp almadığım herşey için inanılmaz üzgünüm

Ben bugün sordum daha karar veremedim nereyle yapacağıma ama bildiğimi aktarayım. Doktorumun önerisi sonrası bu iki yerle görüştüm. Birde eurofins varmış ama doktorum onu söylemediği için onu araştırmadım. Hillhealth panaroma diye bir test var 400 dolar 2 tüp kan alınıp amerikaya yollanıyormuş. Sonuçlar ordan size doktora gönderiliyormuş. Basic testinde trizomi 13 trizomi 18 trizomi 21 triplodi ve fetal sex bakılıyormuş. Bunun birde plus testi varmış ona da basictekilere ek olarak sex cromozom anomalisi monozomy x ve george sendromu geliyormuş. Buda 440 dolar.

Birde genoks diye bir kurum varmış oda ankarada bu testleri gerçekleştiriyormuş. Onda yok yok baya detaylı herşeye bakılıyormuş 6500 tl imiş.

Ben kararsız kaldım. Türkiyede yapılanda aynı aletler ve aynı metotla yapılıyor erken çıkıyor sonuçlar ve daha uygun daha fazla konuda tarama yapıyor. Ama öbürü de daha çok güven verdi açıkcası bilemedim.

pozitifbiri sana nasıl imreniyorum bir bilsen sigarayı bırakmak gözümde şuan o kadar büyük birşey ki aslında düzenli besleniyosan o kilo da olmayabilir bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…