2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Vallahi kuzum sigarayı bıraktığıma ben de çok mutluyum , varsın azcik fazla kilo alayım elbet gider. Zaten bikac aya ben bir diyetisyen kapısı çalarım gibi görünüyor 😂 bu arada Adana da ikili test falan ucuz benim hastanemde. Ben o yüzden fetal DNA bir aksi durum olmadıkça yaptırmak istemiyorum. Bu dönemde herşey o kadar pahalı ki, herşeyi hesap etmek zorundayım. Borcum da çok. Hayırlısı Allah'tan, normal formatta devam edeceğiz biz bir aksilik olmazsa inşallah 🤗
pozitifbiri pozitifbiri sana nasıl imreniyorum bir bilsen sigarayı bırakmak gözümde şuan o kadar büyük birşey ki 😅 aslında düzenli besleniyosan o kilo da olmayabilir bence

Merhabalar. Benim de kanamam oldu bir kere. Progestan verildi bana da fitil olarak kullandim. Doktora iliskiyi sordugumda tıbben bir yasak yok sonrasinda dedi ama cok gonulsuz soledi. Bende sizin gorusunuz nedir dedim. Iliski sonrasinda olur da bir sorun olursa kadinlar bunu kendilerine neden yaptim ki olarak sorumluluk olarak yukluyorlar ben hep bunu gordum dedi. Dolayisiyla ben biraz esimle ortak karar gibi dusunebilirsiniz en azindan en cok dusuk riski ilk 3 ayda oluyor diye dusunup 3 ay beklemede kalma karari aldik 🤭 suan yaklasik 8. Haftamin icindeyim 9 a girecegim. 3 4 hafta kadar daha iliski dieti ❤🙏 he sunu da diyeyim. Olacagi varsa olur ama doktorumun dedigine kendi acimdan katiliyorum. Iliski sonrasi kanamam vs olursa ben kendimi kotu hissederim. Sadece bu histen kaciniyoruz aslinda. Yoksa bence de iliskinin herhangi bir sorun teskil ettigini bende dusunmuyorum.
İşte ben de tam olarak bunun için sordum aslında. Yani olur da Allah korusun ikinci bir kanama olursa ben olayı ilişkiye bağlayacağım AMA tıbben ve bilimsel olarak kuruntu yapmak mantıksızsa da kendimi kasıp boş yere gereksiz tedbirler almak da saçma geliyor. O yüzden sordum acaba kanaması olmuş olup belli süre sonra devam edip sorun yaşamayan var mı diye😁 teşekkürler ama gayet açıklayıcı oldu. Ben de doktor ne derse yapıcam en sonunda zaten.
Kanama yoksa normal ilişki devam edebilir varsa da ilk 3 ay yasaklar dr sonra duruma göre devam ettirir ya da ettirmez :KK66:
Evet canım ben de doktora sorucam en son ama doktora şu ana kadar 3-4 defa gittik. Her defasında bunun muhabbet oldu. Kendisi söyledi ara verin diye ilk başta nolur nolmaz diye. Sonrasında ben sordum şuan sorun olur mu diye iki defa. Kanama olunca gene yasakladı ki o sırada yakın zamanda yapmamıştık bile. Şimdiki gidişimde tekrar sorcam yani hep bir bunun muhabbeti olunca dedim ki adam en son dicek ki ne meraklıymış yahu🤣 o yüzden önden burda sormak istedim açıkçası

Kızlar ya 8 hafta biticek. Bugün kontrolüm vardı şükür herşey yolunda muayenem yine vajinal oldu . Birazcık sancım var dol kasığımda. Farklı doktora gittim bugün kastım biraz ondan mı acaba anlamadım.

İşte ben de tam olarak bunun için sordum aslında. Yani olur da Allah korusun ikinci bir kanama olursa ben olayı ilişkiye bağlayacağım AMA tıbben ve bilimsel olarak kuruntu yapmak mantıksızsa da kendimi kasıp boş yere gereksiz tedbirler almak da saçma geliyor. O yüzden sordum acaba kanaması olmuş olup belli süre sonra devam edip sorun yaşamayan var mı diye😁 teşekkürler ama gayet açıklayıcı oldu. Ben de doktor ne derse yapıcam en sonunda zaten.

Evet canım ben de doktora sorucam en son ama doktora şu ana kadar 3-4 defa gittik. Her defasında bunun muhabbet oldu. Kendisi söyledi ara verin diye ilk başta nolur nolmaz diye. Sonrasında ben sordum şuan sorun olur mu diye iki defa. Kanama olunca gene yasakladı ki o sırada yakın zamanda yapmamıştık bile. Şimdiki gidişimde tekrar sorcam yani hep bir bunun muhabbeti olunca dedim ki adam en son dicek ki ne meraklıymış yahu🤣 o yüzden önden burda sormak istedim açıkçası
Sonuçta cinsellik sadece birleşmeden ibaret değil, farklı yollarla da tatmin olunabilir. Tamamen kanka moduna geçmeye gerek yok. Önemli olan birbirini ihmal etmemek bence

Merhaba insallah sonuclariniz tertemiz cok güzel gelir🙏🏻🙏🏻🥰 ben de istanbuldayim hangi laboratuarla anlastiniz acaba ve iletisim kurabilecegim bi telefonlari vs var mi? Burda paylasmak yasak mi bilmiyorum ama fotografini eklerseniz sorun olmuyor galiba
Burdan eklemek sorun olmuyorsa ekleyebilirim tabiki. Monogen benimkinin adı.
Müthiş birşey. Bende kesinlikle düşünüyorum ama birkaç tane var anladığım kadarıyla siz panaroma hillhealth olanı yaptırdınız. O firmada nasıl karar kıldınız 🍀
Yok. Tek tüp kan alındı. Monogen firma Amerika’ya gidiyormuş kan. Broşür eklemek yasak değilse ekleyeyim.

Merhaba ben de yaptıracağım ama sanırım benimki 12. Haftama denk gelecek. İkili filan tarama yapmaya gerek kalmıyor değil mi fetal dna sonrası. Hayırlı haberler alırsınız alırız inşallah 🥰
Amin inşallah 🙏 benim doktorum 10. Haftayı tamamlayınca geciktirmeden yapalım dedi. Tabi tüp bebekse daha farklı hesaplanıyormuş. Normal gebelikse daha farklı. Bakalım çok heyecanlı ☺️

Kızlar eşim sonucu almış 540lı bir değer, kanamamdan öğleden sonra yoğunlaştı. Bundan sonra düşer. Ağrım sızım yok. Normal adet dönemlerimde ağrılı geçmez. Aksilik olmazsa pazartesi doktoru ararım, bana bir yol çizer herhalde🤔Hakkımızda hayırlısı olsun 🤲🤲 pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @Deepblues Mervenur277 Mervenur277 Sirius2023 Sirius2023 imagination forever imagination forever ekimm24 ekimm24 Safransari Safransari savascii savascii sevayd sevayd Bir hayale yolculuk Bir hayale yolculuk Pheebs Pheebs bebekheyecani bebekheyecani diğer canım kızlar♥️♥️♥️
Hayırlısı olsun canım, Rabbim sağlıkla tekrar nasip etsin inşallah 🙏🏵️

Kızlar eşim sonucu almış 540lı bir değer, kanamamdan öğleden sonra yoğunlaştı. Bundan sonra düşer. Ağrım sızım yok. Normal adet dönemlerimde ağrılı geçmez. Aksilik olmazsa pazartesi doktoru ararım, bana bir yol çizer herhalde🤔Hakkımızda hayırlısı olsun 🤲🤲 pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @Deepblues Mervenur277 Mervenur277 Sirius2023 Sirius2023 imagination forever imagination forever ekimm24 ekimm24 Safransari Safransari savascii savascii sevayd sevayd Bir hayale yolculuk Bir hayale yolculuk Pheebs Pheebs bebekheyecani bebekheyecani diğer canım kızlar♥️♥️♥️
Napıyosun diye bakayım dedim çok üzüldüm kuzum 😔 Rabbim sağlıklı gebelik nasip eylesin sana. Sağlıksızmış demek ki bundan hemen sonra daha kolay hamile kalırsın inşallah🤲🏼

Hayırlısı kuzum tekrar muayene olacakmısın kurtaj fln gerekıyormu

Eklentiler

• B7D414F0-AEB2-43FB-9125-EAE571A912C3.jpeg
    B7D414F0-AEB2-43FB-9125-EAE571A912C3.jpeg
    144,8 KB · Görüntüleme: 61
  • DF170A22-7D60-47C4-91A8-E730C8AB7531.jpeg
    DF170A22-7D60-47C4-91A8-E730C8AB7531.jpeg
    145 KB · Görüntüleme: 52
  • EA45907D-63E8-4AA2-9A5F-BBF3BF702C68.jpeg
    EA45907D-63E8-4AA2-9A5F-BBF3BF702C68.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 55
Hey maşallah hayırla gelsin inşallah minnak 🥰 zaman çok hızlı geçiyor yaaa 🥰 Allah sağlıkla kavuştursun miniklerimize 🥰 ben hep iştah topu gibiyim ama mideme oturuyor 4 kg da almışım , sigarayı da bırakınca iflah olamicam sanırım 😂
Aynen bende kg aldim hedef koydum kendime daha bi 10kg hakkim var doguma kadar bakalim 🤪 amiin cumlemizi saglikla kolaylikla kavustursun rabbim 🙏

Hayır canım ne alakası var kadınlar östrojen hormonu ile mutlu oluyor bunun içinde cinsellikte var ayrıca hep gebe egitiminde son aylar olan cinsel iliski doğumu kolaylaştırır derler aksi bir durum yoksa sormakta da devam etmekte de mahsur yok

Hayırlısı olsun. İnşallah ikinizde çabucak atlatırsınız. Benim hala umudum var ama Rabbim inşallah hayırlısını nasip etsin 🙏

X