2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Cnm doktoruna sordun mu bana herhangi bir kanamada vs hemen acile gel dediler yani adetlede alakalı olabilir bazıları her adet tarihinde lekelenme yaşıyormuş hatta böyle hamile olduğunu anlamayanlar bile var
Doktor normal diyor canım pıhtı gelirse kırmızı kanama çok olursa acile git dediler

Canım acikcasi ben de şimdilik çok önemsemiyorum olabiliyormuş böyle şeyler deyip geçiyorum olumsuz seyler düşünmek istemiyorum. 4 kere doktora gittim hepsinde bebiş geriden geliyor ama kendi rutininde düzenli gidiyor aslında diye düşünüyorum çünkü hep 4 yada 5 gün geriden görünüyor

O zaman senin minnoş neredeyse bizimkilerle bir gibi gidiyor doğru mu

Teşekkür ederim cevabınız için, aradım aslında onları dw ama ulaşamadık tekrar deneriz

Ayy saçma bi durummuş ya bilsem ocaktan önce 15 bine teklif ettiği doğum paketini alırdım hastanenin, şimdi kim bilir ne kadar olmuştur sizin de kötü denk gelmiş ama nasip diyelim tabi yine de

Ben bel fıtığı ameliyatı odlum bu yıl ben de bunu kara kara düşünüyorum
Bende de 2 tan bel fıtığı var, ameliyat olmadım ama bi tutuluyorum 10 iğne yemeden eski Halime dönemiyorum, 2 kere tutuldum şimdiye kadar, allahtan ikisi de hamileliğimde değildi, hamileyken de zorladı ama baya, diz kapağıma kadar iniyordu ağrısı dikkat etmediğim zaman, hiç kara kara düşünme dikkat ederek atlatırız süreci inşallahhh

İnşallah canım . ameliyat olmadan önce bende iğnesiz düzelmiyordum sonra yine tekrar. Ameliyat oldum o durumlar geçti ama hala bel ağrısı var ben de.

ben 17 ocakta yaptiracagim bugun aldim randvu. ama havlu felan bisi denmedi bana. bi kan alcaklar bide ultrasondan bakcaklar

ayyy bende 17sinde gidecegim hem ikinci kontrolum hem de ikili yaptircam

Benim doktorum da erkek profesör afyonda bu arada . 400 tlydi 450 olmuş şaşırdım 50 tl artışa.

Kızlar ya midemin cok bulandigi haftalar ceviz yiyordum ve tiksindim biraktim. simdi bulantilarim bitti ceviz yiyeyim diyorum yok gitmiyo bogazmdan tiksindim bir kere. ama bebise yararli cok diyorlar yiyemiyorum.vicdanim sizliyor. bi findik yiyebiliyorum. bide canim cok cekti visne suyu ictim bir bardak cok zarari yoktur umarim

Bende en bastan yemeye denedim günlük kuruyemiş porsiyonu faydali diye,yok canım gitmiyor,bıraktım vişne suyu zararlı mi ki oyle yazdın canım ?ben hep iciyorum ev yapımı

Biz de temmuz ayinda yaptirdik sigortayi, bi adet dönemi sonra hamile kalabilecegim seklinde kurali vardi, anadolu sigorta. Ama dogumu bir ayla kurtarmiyor tekrar yenileyebilecek miyiz yoksa dogum olacak diye yuksek fiyat mi verirler hic bilemiyoruz dogum paketli sigortalar oluyormus, zaten temmuza kadar bizim var diye onu da yaptiramiyoruz. Ciddi arada kaldik. Neyse bebegimiz saglikla dogsun, böyle seyler pek hesap kitap yapmaya gelmez deyip teselli buluyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…