2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım genelde tuzlu şeyler istiyor benim canım. Ama gel gör ki gelen giden sen çok güzelleştin bu da mı erkek nedir diyor :) hiçbirine inanmıyorum nedense :)

Hamileliğin tespitinden önce alınması gerekiyormuş bende yeni öğrendim.

Doktorların bu kadar acımasız olması çok sinir bozucu.Devletin hastanesine devletin doktoruna gitmeye korkar olduk resmen .madem yapılacak bişey yok neden insanları geriyor acaba
gerçekten öyleymiş ilk defa gittim pişman oldum birde 38 yıllık doktormuş araştırıp öyle gitmiştim moral bozukluğundan başka bir işe yaramadı

Merhaba bende doğum paketi dahil sağlık sigortası var. Ben bu bilgiden dolayı geçen yıl buna geçmiştim. Ama burda bir arkadaş sorup hamile bile olsan geçersen kullanılabileceğini söyledi. En doğru bilgi acentadan alınır bence veya müşteri hizmetlerinden. Sağlık sigortasından sigortaya bile değişir.

Kızlar bende dün tarih hesapladım ikinci âdet tarihim gelmiş sayılır bir iki güne ondan mi kanama yaşadım acaba bugün de biraz sancım vardı
Cnm doktoruna sordun mu bana herhangi bir kanamada vs hemen acile gel dediler yani adetlede alakalı olabilir bazıları her adet tarihinde lekelenme yaşıyormuş hatta böyle hamile olduğunu anlamayanlar bile var

Günaydın kızlar bugün sabah kahverengi lekelenmem geldi peçeteye silince, 7+2 ikiz hamileyim
6 haftadan beri benimde lekelenmem var canım progestan fitil ve iğne yapılıyor um. 7+4 günlük olduk hala devam ediyor. Dr kese etrafında kanamalar var dedi çok şükür bebek ve kese iyi durumda ama ne zaman geçecek bilmiyorum

Merhabalar
Cok yazamiyorum ama devamli okuyorum kabızlik yasayan arkadaşlar var bir tavsiyen var hergun armut yiyin. Duzenli devam edince faydasini goreceksinizdir. Bende etki ediyor en azından.
Ben de sabah bulanti ve kusmalarına cozum bulamadim safra cıkariyorum artik valla 12. Hafta gelsin ve gecsin istiyorum ne olurrr Allahımmmmm

Canım ben hamıle kalmadan once gunde kaçkez birşeyler canım çeker sayamazdım bile , ama hamile kaldığımdan beri o eski halimden eser yok canım çekmedi şuana kadar hiç kendimden bunu beklemezdim

Çarşamba akşamı kontrole gittiğimde herşey yolundaydı. Bende sabah akşam prolutex yaptırıyorum, günde 6 tanede progestan fitil kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…