2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
70 kilo üzeri hamile kalan arkadaşlar da var mı acaba , tam kilo olmasa da üstü altı olarak paylaşabilir misiniz
Canım sanıyorum ki bu konuda en şanssız benim 176 boyum ama 113 kg yum. Diyetisyen ile çalışıyorum ilk 3 ay 4-5 kg vermeyi hedefliyoruz 4 ve 5. Aylarda ise duruma ve doktor onayına göre 1-2 kg vermeyi hedefliyoruz. Böylede son 3 ayda alacağım kilolarla birlikte en azından şimdiki gibi olabilmeyi planlıyoruz. İnşallah olur istediğimiz gibi ha olmazsa da dünyanın sonu değil zayıf hamile kalıp 30 kg da alabilirdim

Şunu da eklemek isterim velev ki veremezsem ne giyicem diye karalar başlıyorum içten içe dua edin canlarım iştahım kapansın sağlıkla sıhhatle mutlulukla diyetimi yapabileyim

Günaydınn kızlarr bugün ıpıslak uyandımm korkarak tuvalete gittim neyse ki sadece ıslaklıkmış hepinize güzel bir gün diliyorum bulantısız ağrısız sızısız inşallah
Ay aynı durum bende de var ama progeatan fitil kullanıyorum gece yatmadan o mu geliyor yoksa nedir çözemedim ama bazen ciddi tedirgin ediyor kendimi wc ye zor atıyorum hepimize günaydınlar güzel keyifli bir gün olsun

Ay aynı durum bende de var ama progeatan fitil kullanıyorum gece yatmadan o mu geliyor yoksa nedir çözemedim ama bazen ciddi tedirgin ediyor kendimi wc ye zor atıyorum hepimize günaydınlar güzel keyifli bir gün olsun
Evet canım ben de geceleri 2 gündüzleri 1 fitil kullanıyorum sanırım ondan dolayı oluyor ama yatakta dönemiyorum bile bazen korkumdan paranoyak oldum iyice

Evet canım ben de geceleri 2 gündüzleri 1 fitil kullanıyorum sanırım ondan dolayı oluyor ama yatakta dönemiyorum bile bazen korkumdan paranoyak oldum iyice
Nolcak bu hallerimiz sen 3 tane kullanıyormuşsun ben 1 taneden bıkmış durumdayım allah sana sabır versin

Merhabaa ben de agustos annesiyim insallah :) gruba dahil olmak istiyorum ama nasil oluyoruuuz :)
bilgilerinizi yazarsanız tablodaki ilk sayfadaki, ben de sizi tabloya ekliyorum canım o kadar :)

Benim de iki kedim var yaptırsam pozitifll çıksa sonra ne olacak veya negatif çıksa hiç mi sevmeyeceğim hayvanları tepemde yatıyorlar. Ben yaptirmayacağım benim için her iki durum da stress kaynağı
valla benim de 1.5 yaşında Golden köpüşüm var , birlikte büyütmeyi düşüyorum bebişle :)

Amin kuzum İnşallah 5+6 günlük bugün keseyi gördüm çok şükür
Maşallah canım ekledim seni listeye :)

Ben 8+3 üm hala tek lokmma yesem 6 aylık gibi şişiyorum, hala gazdan ölüyorum hazımsızlık,şişkinlik beni bitirdi...

pozitifbiri sen fodegayı günde kaç tane alıyorsun
Günde bir canım , depolarım da dolu çıkmıştı zaten ben 4 5 aydır içiyordum

Ben 99 ile başladım. İstahsizligim var bu aralar. . Aralıklı oruç yapıyordum.marttan Mayıs'a kadar 14 kilo verdim. 107 den 94 e düştüm. Pko şeker insülin tiroid hepsi mevcut. 14 kilo spor ve diyetle verdim. Sonra Mayıs ayında fitigim patladı ameliyat oldum. Diyet spor yalan oldu. Derken o ay hamile kalmışım ki 10 yıldır her türlü tedaviye rağmen kalammamisytm üstelik sağ tüpüm tikaliydi.ama kalbi durdu kürtaj oldum. Kürtajdan sonra 5 kilo aldım motivem düştü psikolojim bozuldu vs. Şimdi yine topladım kendimi. İlk hamileliğimde 74 kilodan 108 kiloyla doğuma girdim. Bunnfa olabildiğince dikkat edeceğim ne kadar az alsam kardır

pozitifbiri 7+4 kalp atışını gördük ama cihazın hopörlorü bozuk olduğu için sesi duyamadık eşim dinlemek için özellikle gelmişti üstelik çok moralim bozuldu özel hastaneye gitmek istiyorum ama bir taraftan da iki dakikalik sadece ses dinlemek için bebeğimi rahatsız etmek istemiyorum.sonucta doktor her şeyin normal olduğunu söyledi.Siz olsanız napardiniz ?

İnşallah gönlünüze göre olur. Kilolu olunca herşey daha zormuş gibi lanse ediliyor çevreden ama ben içimi ferah tutmaya çalışıyorum elimden geleni yapacağım bunun sonucunda kilo veremez ve alırsam yapacak birşeyim yok. Verirsem de mutlu olucam tabiki. Sizin durumlarda peş peşe gelmiş ama ufak bir dikkatle ben hiçbirimizin çokta alacağını düşünmüyorum öyle umuyorum diyelim

Kuzucum ben olsam kalp atışı görülmesi de yeterli olur çünkü dediğin gibi hem bebiş rahatsız olmasın hem de paran gitmesin bir hafta sonra gittiğinde kalp atışı dinleyebilecgin bir doktora gidersin hem daha güçlü atıyor olur o zaman

Öncelikle hayırlı olsun maşallah ben olsam bir sonrakisinde duysamda olur derdim neticede çok şükür görmüşsünüz herşey de yolunda. Türkiyede ultrason ve ses inanılmaz önemli duygusal milletiz işte yurtdışında 2 veya 3 hak varmış onlarda anne neticede ama bu kadar anlam yüklemiyorlar belkide doğrusu o velhasıl ben olsam içim rahat ise bir sonrakinde duymak isterdim ama şimdi 2. Kez gitmezdim

Kesinlikle. Ben motiveye enerjiye çok inaniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…