2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kesinlikle bir sonraki kontrolü bekler o zaman duyardım... Hiç elzem birşey değil önemli olan sağlığı kuşum napacaksın, iyi olsun da sonra duyarsın. Allah esirgesin bir sorun olmasından iyidir. Bak iyi tarafından bakın hamdolsun atmış görülmüş. Nefsiniz size bunu yapıyor izin vermeyin... :) Bebeğin hisseder. Mutlu olmalısın bugün sen ...
pozitifbiri pozitifbiri 7+4 kalp atışını gördük ama cihazın hopörlorü bozuk olduğu için sesi duyamadık eşim dinlemek için özellikle gelmişti üstelik çok moralim bozuldu😭 özel hastaneye gitmek istiyorum ama bir taraftan da iki dakikalik sadece ses dinlemek için bebeğimi rahatsız etmek istemiyorum.sonucta doktor her şeyin normal olduğunu söyledi.Siz olsanız napardiniz ?

Aynen öyle cok haklısın canım ama zaten bizde onlardan vıcık vıcık bısıyler beklemıyoruz iki tatlı sö güleryüz tatlı sözdende kastımm motove edıcı seyler sonucta bız cok tecrubesiziz pinpirinkliyiz ilk oldugundan onlar gunde bilmem kac gebe alıyor dıye biizim beklentımız ona höre olacak diye bısey yok bana göre 🥰🤩
Yooo çok haklısın, kesinliklee🤲

Aynı durum bugün bende de mevcut ya bazen belim kopacak gibi ağrıyor bugün de ara ara karnıma giriyor ağrı normaldir diye düşünüyorum artık ya
Bendee aynıyım ya kasık degılse karnım cok agrıyor sabah mıdem agzıma gelıyor ama ıstıfra falan yok üsüttümmü diyorum ama öyle bıseyde drgıl belimden zaten en basından beri çekiyorumm magnimore plus vermıstı doktorum eczanede 300 liraydı ucmus fiyatlar yahu

Canım hangi testler

Canım hangi testler
IMG_20221230_123615.jpg

Bunlar istedi canım iki hafta sonra gidiceğiz kalp atısı duymak için yaptır dedi

Kesinlikle bir sonraki kontrolü bekler o zaman duyardım... Hiç elzem birşey değil önemli olan sağlığı kuşum napacaksın, iyi olsun da sonra duyarsın. Allah esirgesin bir sorun olmasından iyidir. Bak iyi tarafından bakın hamdolsun atmış görülmüş. Nefsiniz size bunu yapıyor izin vermeyin... :) Bebeğin hisseder. Mutlu olmalısın bugün sen ...
Çok haklısınız kesinlikle zaten sırf bunun için özele gitmek şımarıklık gibi geliyor açıkçası.Bebeklerimiz iyi olsun sağlıklı olsun gerisi önemli değil aslında.🤗

Ben 76 kiloydum ama şubat ayında bir diyete girdim hamile kalırsam zor olur diye şu anda 59 kiloyum iyi ki zayıflamışım 🙈
Hdhhsjjj maşallah 🧿 bence doğru bir karar vermişsiniz. Bende başladım mayıs ayında ama o zaman bebek düşünmüyorduk. Ekimde doktora gidip testlerimizi yaptırdık planlama yaptık hemen olmaz zaten bende o sırada veririm gibi saçma sapan bir düşünceye kapıldım 😒 herhalde hayırlısı böyleymiş diyorum

Sabah test verdim beta 1297 çıktı.
26 Aralık 132
30 Aralık 1297.
Yarın kese gorunme ihtimali.var.midir bu degerle.
Canım benimde çarşamba günü 956 ydı doktprum bugün kese için çağırdı sanırım suan 2000civarıdır betam saat 4te randevum çıkınca yazarm gözüküp gözükmediğini♥️

Ben 76 kiloydum ama şubat ayında bir diyete girdim hamile kalırsam zor olur diye şu anda 59 kiloyum iyi ki zayıflamışım 🙈
azmine hayran kaldım canım. ben sürekli diyetteyim ama bir 4 kiloyu veremedim fazla olan
Sevgili anneler ilk üç ayda yürüyüş düzeni nasıl olmalı bilen var mı, son aylarda yürüyüş iyi diyorlar ama şu an bizim için ne kadarı faydalı olur acaba
ben de bunu merak ediyorum hatta plates yapmaya devam etme konusunu da merak ediyorum. henüz doktora gitmediğim için soramadım. doktoruyla bu konuyu konuşan varsa paylasırsa cok güzel olur

azmine hayran kaldım canım. ben sürekli diyetteyim ama bir 4 kiloyu veremedim fazla olan

ben de bunu merak ediyorum hatta plates yapmaya devam etme konusunu da merak ediyorum. henüz doktora gitmediğim için soramadım. doktoruyla bu konuyu konuşan varsa paylasırsa cok güzel olur
Canım ben özellikle sordum. 7+0 ım bugün. Doktor bey kalp atışını duyana kadar önermiyorum zaten çalışıyorsun o yeterli olur dedi. Çalışmayan anneler için durum nasıl bilemiyorum.

Sabah test verdim beta 1297 çıktı.
26 Aralık 132
30 Aralık 1297.
Yarın kese gorunme ihtimali.var.midir bu degerle.
28 Aralık'ta betam sabah 9 da verdiğim kanda 1533 çıkmıştı ben 16.00 da randevuya gittim. Karından görmeyi denedi ama göremedi daha çok yeni olduğu için goremiyoruz dedi vajinal bakti zor zahmet gördü minicik henüz kesen ama var dedi 3 gün sonra gel karından bakalım ölçüm yapalım dedi tavsiyem 2 gün beklemeniz

X