2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Günaydın kızlar bugün biz de kalp atışını duyacağız insAllah.Gunler çok yavaş geçiyor gerçekten.Bugun sabahda aç karna tartıldım,18 günde 1,5 kilo almışım. Gebelik beni çok yoruyor ilk trimester olduğu için büyük ihtimalle vücudum hala alışamadı.mide bulantılarım fazla olmuyor sadece sabah ve akşamları oluyor.oyle olunca da enerjimi toplamak için baya bişey yiyorum.siz de durumlar nasıl

70 kilo üzeri hamile kalan arkadaşlar da var mı acaba , tam kilo olmasa da üstü altı olarak paylaşabilir misiniz
Canım ben 76 ile hamile kaldım. Kızımda da 76 77 ile hamile kalıp 85le doğuma gitmiştim ama o zaman çalışıyordum şimdi evdeyim. Yine az kilo almak istiyorum

70 kilo üzeri hamile kalan arkadaşlar da var mı acaba , tam kilo olmasa da üstü altı olarak paylaşabilir misiniz
ben 78le kaldim. ama dissrdan 78 gii durmuyorum vucudun her yeri esit kilo aliyo benim.o yuzden duyan 78i sasiriyor nnormalde. ama moralim bozukmuydu evet bozuldu. ama dikkat etcez yapcak bisi yok

70 üstü değilim ama geçen hamileligimde 59 kiloyla basladim.78 i gordum ve doguma 3 hafta vardi. O son olculdugum hafta, haftada 2 3 kilo aliyordum. Moralim bozuldugu icin son 3 hafta tartilmadim tahminen 85 olmusumdur. Simdi de 59 ile basladim. Simdiden 60 oldum.

Kızlar bişey danışmak istiyorum. Özel hastaneye gidiyorum kadın doğuma doktora gelirken şu testler yaptır dedi devlette acilde yapıyorlar mı veya sağlık ocağında yaptırabiliyormuyum yoksa devlette ki kadın doguma mı gitmem gerekiyor

Aynen öyle cok haklısın canım ama zaten bizde onlardan vıcık vıcık bısıyler beklemıyoruz iki tatlı sö güleryüz tatlı sözdende kastımm motove edıcı seyler sonucta bız cok tecrubesiziz pinpirinkliyiz ilk oldugundan onlar gunde bilmem kac gebe alıyor dıye biizim beklentımız ona höre olacak diye bısey yok bana göre

Canım ben bi önceki gebeliğimde sağlık ocağında yaptrmıştm o testleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…