2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yani bazi aylar şiddetli geçerdi. Ay o kadar stres yaptım ki bı de baya erken öğrendim o kadar pismanim ki erkenden test verdiğime. Her gün naska bir şey kafamı kurcalayip duruyor. Amin canım. İnşallah herşey çok güzel olacak.

Şunun için dedim benim adetleri çok ağrılı olmaz ama benim bile adet tarihlerinde karın ağrısı, gaz sıkışması çok oldu. Şimdi daha iyiyim, arada sırtım belim ağrıyor.

Kızlar henüz gebeliğin başında bu şişkinlik normal mi yoksa bi anda kilo mu aldımmmm patlayacak gibiyim
Canım ne kadarlıksın bilmiyorum ama beni şüphelendiren şeylerden biri de buydu, önceden ne kadar çokta yesem öyle şişkinlikdir, nefes alamama gibi bir durum olmazdı, ama bir hafta on gün bir tık fazla yiyeyim davul gibi şiş hissediyordum kendimi. 5 haftalığız şimdi, şişlik gitti ama yemekten sonra uzun süren bir tokluk hissi var, değişiyor sürekli ve bu benim 3. Hamileliğim şişkinlik bu bebeye özel

Şunun için dedim benim adetleri çok ağrılı olmaz ama benim bile adet tarihlerinde karın ağrısı, gaz sıkışması çok oldu. Şimdi daha iyiyim, arada sırtım belim ağrıyor.
Doktora gidip görünmeden içim hiç rahat değil ya. Yani öğrendiğimden beri var bu ağrı. Ama başka bı sikayetim yok. O yüzden bir tık bekliyorum.

Benim aksine iştahım kesildi ödem ve gitti ilk hafta. Tabi gripte vardı o zaman. Şimdi yine iştahım açıldı ama kiloluyum kilolu başladım dra gidp geldikten sonra şeker de oldufu için mecbur bir diyetisyene gideceğim.

Yalnız olmamak ve kötü birşey olmamasi ben öğrenmeden sistim bir anda maşallah kusmuyorum da

Canım ben de 5+6 dayım yani tartıda nerdeyse 1,5 kilo fazla basıyorum yani bide üstümde hissettiğim ne kadardır

Canım ben de 5+6 dayım yani tartıda nerdeyse 1,5 kilo fazla basıyorum yani bide üstümde hissettiğim ne kadardır
kizlar ilk ogrendgmde 4. haftayi gecmisti uygulamaya gore. evde resmen iki hafta onceki olcume gore +2 fazla kilom vardi. karnim 6. haftaya kadar bes aylik hamile karni gibiydi. ama suan 9+1deyim. Masallah o siskinlikler gitti. karnim eskisi gibi kilomdaki o fazlalikta gitti geciyor zamanla o siskinlik patlicakmis hissi

Günaydin bu arada kizlarrrDoktorlarin ilk radevuda veya normal randevuda soguk olmasiyla ilgili mesajlara istinaden bisiler demek istiyorum. Kuzenim kadin dogum dr. uzun suredir gorev yapiyor ozelde. Inanin kendimi bildim bileli soguktur ama bizi beni cok sever.bilirim. mesela ilk ogrendgmde onla paylastm surekli bisi olsa onunla paylasirim sonuclarla ilgili vs. ayni dr gibi cevap verir serinkanlı ciddi net cevaplar. Daha yeni evliyim esim tanisamadi kendisiyle.dugunde gelememisti isinden dolayi. esim diyor ne kdr ciddi yaziyor sanki akraba degilmis gibibence cidden artik yapilari ona burunuyor. ama icten o kdr iyi bir insandirki naiftir ama dr yüzü kimligi cok soguktur az konusur. o yuzden bende basta kendi kontrolume giittigmde kendi doktorum bana soguk geldi sonra bunlari dusununce hak verdm hepsi boyle geneli yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…