2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben 76 kiloydum ama şubat ayında bir diyete girdim hamile kalırsam zor olur diye şu anda 59 kiloyum iyi ki zayıflamışım
İyi ki zayıflamışsin benim sağlık problemlerim vardı ilaç kullandım üzerine hamile kalınca öyle bir şansım olmadı doğumdan sonraya artık hayırlısı ile

Sabah test verdim beta 1297 çıktı.
26 Aralık 132
30 Aralık 1297.
Yarın kese gorunme ihtimali.var.midir bu degerle.
Maşallah değeriniz yükselmiş epey, benim 1768 ile karından görünmemişti vajinal bakarsak görebiliriz demişti doktor belki siz de o şekilde görürsünüz

Yarına kadar artar mı peki sanki ilk gebeligim çok.heyeca

stres var
Yarın gidecek olursan da öğleden sonra git canım iyice artsın değerin ve idrara sıkışık girersek daha iyi gorunuyormus Dr bana öyle dedi. İdrara sıkışık misin dedi hayır dedim daha net görünür karından sikisikken dedi

Hangi diyetisyene gidiyorsun canım bende mı gitsem diye düşünüyorum

Hangi diyetisyene gidiyorsun canım bende mı gitsem diye düşünüyorum
Canım ben Sena Çiçekyurttan (inst:fitrawberry) destek alıyorum. Çok çok memnunum. Yaklaşımı bilgisi bana iyi geliyor. Diyeti bozduğunda triplere giren diyetisyen sevmem gereksiz bulurum Sena tam aksine anlayıp ona göre yönlendiren yasak koymayan sadece düzene sokan bir diyetisyen. Gönülden tavsiye ederim. Onu dinlediğimde ilk ayda 8 kg verdim ama sonra tabiki boğazım durmadı. Kilonunda dışında bana şu yönden iyi geldi. Hamilelikte beslenme düzeni için heryerde başka bir bilgi var ben güvendiğim bu işin uzmanı birisiyle bu süreci daha sakin atlatabileceğimi düşündüğüm içinde diyetisyen desteği iyi geldi. Şöyle söyleyeyim bebeğim doğdu büyüdü ek gıdaya geçti diyelim hala Sena ile olmak istiyorum

Yarın gideceğim 11 de randevum. Görmezse haftaya çağırır herhalde. Açıkçası zam gelmeden randevu aldim . 10 gün içinde muayene ücretsiz diye ..en azından çağırdığında hem gorur hem bı daha yüksek ücret vermem ne günlere kaldık
Kızlar bir buçuk saatlik uçak yolcuğu yapmam gerek ailemle birlikte gidicem ama ailem hamile olduğumu bilmiyor x-ray cihazından geçsem sıkıntı olurmu üç gün kalıp doncem

6+1 ile bulantılara hoşgeldin diyorum kızlar var mı bulantı yaşayan nasıl önlem alıyorsunuz çıkcak gibi oluyor ama çıkmıyor

yaa Diyarbakır lı mısın ? Bende Dicle Üni de başlamıştım tedaviye, eşimin işi sebebi ile Kırşehir e geldik tabi burda dr olmadığı için Kayseri'ye gidiyoruz System Hastanesine

İnşallah canım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin rabbim ben de 1 Ağustosta kürtaj oldum kalbi durdu.
Ne tedavisi uygulandı canım?

Beta hcg 1411 olduğunda gebelik kaç haftalık olmuş oluyor?

Maşallah değeriniz yükselmiş epey, benim 1768 ile karından görünmemişti vajinal bakarsak görebiliriz demişti doktor belki siz de o şekilde görürsünüz

Yalnız müthiş bir strateji her yönden kardasınız çok beğendim inşllah sağlıkla sıhhatle mutlulukla görürsünüz bebişinizi

Devir ekonomi devri oldu vallahi

Doğru yarın cts ve yarım gün mesai var özel hastanede ücretsiz kontrol muayenesi ise git tabi vajinal görür bence şimdi 1200 yarın en az 1800 olur HCG değerin

Sevgili anneler ilk üç ayda yürüyüş düzeni nasıl olmalı bilen var mı, son aylarda yürüyüş iyi diyorlar ama şu an bizim için ne kadarı faydalı olur acaba
ben yürüyorum her öğle arası yarım saat kadar, öncesinde spor geçmişim de var, yürümek önemli çünkü ilk haftalar mümkün oldğunca kilo almama taraftarıyım son haftalar haftada 1-0.5 kilo alacağız ve yaz hamileliği olacak şimdiden dikkat etmek gerekiyor.

Ben hamile kaldığımda da spor salonuna gidiyordum ara verip yeniden başlamıştım o zıplamalar o ağırlık kaldırmalar meğerse hamileymişim çok şükür bebeğime bişey olmadı o sıralar bi de o kadar yoğundum ki hep misafir ağırladım yemek temizlik turşu bile yaptım hamile kaldığımı öğrendiğim hafta Allah korudu mu koruyo

Canım moralini bozucak ne var bunda kalp atışını görümüşsünğz mutlu olmalısınız bir sonrakinde de duyarsınız inşallah. Bence de şimdilik rahatsız etmemek en mantıklısı ama anlıyorum duymak için gelip duyamamak üzücü de ama kalp atışlarıyla mutlu olmak lazım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…