2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım hangi şehir kaç yaşındasın kaçıncı bebeğin olacak inşallah tüp bebek sanırım ? hayırlı ugurlu olsun Allahım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
Kayserideyim canım, ilk bebeğim olacak inşallah. 30 yaşındayım. Evet tüp bebek☺️ amin canım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimizde🙏🏼

Benim sadece annem biliyor
Oğluma kalp artışından sonra söylemeyi düşünüyoruz

Kızlar ben sigara kullanıyorum ve 2 gün önce dip boya yaptım 👀🤔🙄
Yalnız değilsin 😅 bende öğrenene kadar günde 1.5 pakete yakın sigara içiyordum hala da tam bırakabilmiş değilim 😔 üstelik acile gidip dikloron ve serum yemişliğimde var. Ama bunların olması gerekiyormuş diye düşünüyorum artık yapmam gereken tek şey nalet sigarayı tamamen bırakmak olan oldu çünkü geri alamayacağıma göre oraları dert etmemeye karar verdim

Walla kızlar ben 15 günde 1 dip boya yapıyorum
Yoksa önler ve şakalar komple beyaz

Hani aralarda beyaz olsa umursamıcam ama komple ön ve yanlar beyaz.

Boya yapmak,
saç kestirmek vs pek inanmam boyle seylere ana kafamı kurcalamıyor değil
Ben de aynı durumdayım ama 1 ayı hatta bazen 40 günü sprey boyalarla kapatarak dolduruyorum. Hamile olduğumu bilmeden geçen hafta boyattım. 4 hafta idare etsem de sonra mecburen boyatirim. O şeklinde işe gidemem. Evde olsam idare ederdim. Bir de Dr Özlem Gültekin'i takip ediyorum. Kadının saçı kırmızıya dönük bir kızıl. Tüm gebeliği boyunca boyattı.

Ay düzleştirmek bile istemiyorum saçımı o kadar kötü 😀 ne yapıcaz bilemiyorum ,ne zaman boyatabilicez acaba 🫠
Kizlar müthiş diyemem ama ben yaklaşık 3 aydir boyatmiyorum. Yarisi olmasa da baya baya fazla beyazim var. En kotusu 1.5 aylik civarindaydi. Suan beyazlilar uzadikca daha idare eder bi goruntu oldu. Ben boyatmayıp omuz hizasinda kestirip kilcilli bir goruntu denemeyi dusunuyorum 😁

Canım yukardaki sayı başka bir şey onu dikkate alma 8.9 o senin düşündüğün gibi bişey değil
Bak canım burda en yukarda @baharrr34 8.9 cm yazıyo benim yeni ultrason fotosu bu. Ama bana o an bakarken ben sordum kese ne kadar diye 15 mm nerdeyse dedi. Bu 8.9 cm neyin nesi ben de anlamadım.

Kızlar Günaydın bizde çok şükür dün keseyi gördük dış gebelik fln değil. Diğer doktor bana tuplerin kapalı hiç geçiş olmadi anca tüp bebek demişti. Şükür hemen hsg sonrası hamile kaldım. Diyeceğim o ki bir doktorla yetinmeyin ve hemen karalar bağlamayın .
Bu arada bilgilerimi ekleyebilir misin pozitifbiri pozitifbiri
İlk gebelik/27 yaş/ Afyon / 5+4 deyiz dün kese göründü sat 20 Kasım

Ben senin yerinde olsam ' bakayım da siz de görün ' dercesine pis pis güler geçerdim :) Hiçbir şey deme sen onlara. Kendi veremedikleri fazla kiloları ezikçe böyle dışa vurmasınlar! Terbiyesizler...
Çok teşekkür ederim birtanem Allah razı olsun kaç yasindalar şimdi peki

Kızlar alışveriş yapmaya başladınız mı ?
Bence daha çok erken canım 😊 doğmamış bebeğe don biçilmez derler ya ben şöyle bi 25-30. Haftadan sonra falan en erken bakmayı düşünüyorum. Zaten kız olursa pek bi ihtiyacımız da olmucak masrafsız gelcek 😊😊🥰🤲🏼🤲🏼

Aynen canım giden dönüyor genelde.. ben izmirliyim canım evlenip geldim buraya 2011 de. Hiç sevemedim ama burayı geldim geleli.. alışıyor insan bir şekilde evet ama sevmiyorum☹️ sen canım? Evlenip mi geldim yoksa direk burda mı büyüdün?
bende 2012 gelin olarak geldim ama almanyadan :) ama yine ayni durum gurbet gibi birsey, ailemden uzak. alisamadim bende izmiri cok seviyorum insallah orda yasamak nasip olur biz istanbulda yasicaz is nedeniyle esimin sonrasi icin bizde bilmiyoruz, ama istanbulda sanmiyorumki uzun yillar yasariz. sizde gitme ihtimali yokmu hic?

Kızlar özel hastaneye uğradım
Kızlar birşey soracam benim ikizlerim olacak ben nasıl beşik almalıyım
Sallanan küçük beşik al cnm
Hatta otomatik sallananlar var
Odanın buyukluğune gore alırsın

Ben ilk oğlumda ayağımda sallamaktan bıkmıştım
Keşke otomatik sallanan olsaydı bnde uyusaydım demiştım
Sallamayı bıraktığım an uyanıyordu
Hiç uyku uyuyamıyordum
Sen kndı tercıhıne göre al cnm

bende 2012 gelin olarak geldim ama almanyadan :) ama yine ayni durum gurbet gibi birsey, ailemden uzak. alisamadim bende izmiri cok seviyorum insallah orda yasamak nasip olur biz istanbulda yasicaz is nedeniyle esimin sonrasi icin bizde bilmiyoruz, ama istanbulda sanmiyorumki uzun yillar yasariz. sizde gitme ihtimali yokmu hic?
Evet canım doğduğun büyüdüğün yeri aileni bırakıp geşmek bi başına olmak çok zor gerçekten.. istanbulda da mı yalnız olcaksın? Bizde hep bir konuşma geçerdi yıllardır döncez etçez diye de olmuyo maalesef ya.. iş güç herşey burda ha deyince dönülmüyor. Bende eskiden daha çok kafama takardım çocuk olunca eskisi kadar koymuyor artık bana da .. onla oyalanmaktan geçiveriyor zaman. Ama mesela şuan babamı ve kardeşimi görmeyeli tam 1,5 sene oldu aşırı şekilde özledim. Zya bi daha göremezsem korkusu yaşıyorum hep☹️😒

Kızlar özel hastaneye uğradım

Sallanan küçük beşik al cnm
Hatta otomatik sallananlar var
Odanın buyukluğune gore alırsın

Ben ilk oğlumda ayağımda sallamaktan bıkmıştım
Keşke otomatik sallanan olsaydı bnde uyusaydım demiştım
Sallamayı bıraktığım an uyanıyordu
Hiç uyku uyuyamıyordum
Sen kndı tercıhıne göre al cnm
Teşekkür ederim canım benim

X