2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben keseyi görene kadar birşey almadım. Allahın izniyle 7 ocakta da kalp atışını duymaya gidicez. Bende fiyatların dalgalanması sebebiyle uygun ve güzel bulduğum şeyleri alıyorum. Daha çok zeka kartları gibi kitaplar, mochi ve süt poşeti, philips göğüs kalkanı ve hem kısa hem uzun kollu zıbın aldım. Allahım hiçbirimize acısını yaşatmasın ama artık eşyaları önden almanın kötü enerji getireceğine inanmıyorum eskiden inanırdım. Artık uygun gördüğüm istediğim ürünleri bulursam hele de bide ucuz olursa affetmem 😂
canim benim ilk gebelik. bilgim yokta bu süt poseti ne icin gerekli oluyor mesela. elzem birsey mi

canim benim ilk gebelik. bilgim yokta bu süt poseti ne icin gerekli oluyor mesela. elzem birsey mi
Canım benimde ilk ama çevremden duyduğum kadarıyla aldım. Ben çalışıyorum 4 ay iznim olucak ücretli sonrasında allah kerim. O süreçte ememeyecek ve sütlerimi bırakmam lazım ki içebilsin. Biraz ondan dolayı aldım. Birde bebek diyelim ki çekemedi süt sağmak zorunda kaldım ziyan olsun istemem. Bence hiçbişey elzem değil bebek eşyalarında. Ama rahatlık sağlar mı dersen bence sağlar. Mesela geçende bir yazıya denk geldim. Gece gelen sütler ile gündüz sütlerinin içeriği bile farklıymış. Biri bebeğin sakinleşmesine uyumasına yönelik biri dinç olmasına yönelikmiş. O sebeple uygun koşullarda saklamak için rahatlık sağlayacağını düşünüyorum. Ama dediğim asla olmazsa olmaz bişey olduğunu da düşünmüyorum

kizlar ya benım gunum gunume tutmuyor. dün hele aksam midem calkalandi durdu. halsizlik bi tuhaftim. bugun bomba gibi uyandim Allaha şükür. enerjim yerinde. sizde de boyle dengesizlikler var mi😁 bide basim nasil catliyordu anlatamam dun. portakal sıktm ictim ve agri kesildi. nrmalde majezik arveles kadim dostumdu nasil birakcam diyodum. hamilelikten bu yana cok sukur siddetli bas agrisi 2 kere yasadm ve ikiside parolsuz gecti Rabbim.cidden yardim ediyor

Canım benimde ilk ama çevremden duyduğum kadarıyla aldım. Ben çalışıyorum 4 ay iznim olucak ücretli sonrasında allah kerim. O süreçte ememeyecek ve sütlerimi bırakmam lazım ki içebilsin. Biraz ondan dolayı aldım. Birde bebek diyelim ki çekemedi süt sağmak zorunda kaldım ziyan olsun istemem. Bence hiçbişey elzem değil bebek eşyalarında. Ama rahatlık sağlar mı dersen bence sağlar. Mesela geçende bir yazıya denk geldim. Gece gelen sütler ile gündüz sütlerinin içeriği bile farklıymış. Biri bebeğin sakinleşmesine uyumasına yönelik biri dinç olmasına yönelikmiş. O sebeple uygun koşullarda saklamak için rahatlık sağlayacağını düşünüyorum. Ama dediğim asla olmazsa olmaz bişey olduğunu da düşünmüyorum
hmm anladim canim calisanda bir insansan bencede gerekli biseymis iyi yapmissin. bende şu gogus kalkanindan alcam bidakine. ablamin cok kotu yarasi olmustu aglayarak emziriyodu travmam resmen onun o halleri gozumde. elimden geleni yapcam yara elbet olcakta onlem icin herseyi yapcam insallah ucuz atlatiriz

hmm anladim canim calisanda bir insansan bencede gerekli biseymis iyi yapmissin. bende şu gogus kalkanindan alcam bidakine. ablamin cok kotu yarasi olmustu aglayarak emziriyodu travmam resmen onun o halleri gozumde. elimden geleni yapcam yara elbet olcakta onlem icin herseyi yapcam insallah ucuz atlatiriz
Kuzum ben gümüş kapak aldım. Kısmet olursa doğumdan 1 ay önce kullanmaya başlayacağım. Birde yine doğumdan 1 ay önce zeytinyağı ile nemlendireceğim. Kalkanda aldım baktım yara olucak gibi olursa hemen hava alan başlığıyla ona geçicem dönüşümlü kullanıcam. Ama genel kanı emzirme yönteminde hata olmaz ise yara olmuyormuş. Doğru yöntemle emzirirsek ve iyi bakarsak inşallah bir sorun olmaz 🙊

Kızlar geldım sıra beklıyorum
Bırden sonucu görünce şok oldum
Keseyıde göremesse
Nevyapabılurkı
Bnce bekle dıcek
Yada ilaç verck

Kızlar şu kım yasal gebeliği anlatrmsınız
Nasıl oluyor
Ağrılı adet mi olunuyor
Canımcığım bunu öğrenmesen daha iyi değil mi? Psikolojik olarak etkilenip o etkiler sende varmış gibi yaşayabilirsin. Dur bakalım elbet birşey söyler doktor git bekle demez diye düşünüyorum. Ama sen stres yapma dualara inanıyorsan ve içinden geliyorsa oku biraz seni rahatlatır. Güzel şeyler düşün ayrıca

Kizlar merhaba bugün 5+3 iki kese gözüktü karından doktor biraz riskli takip edelim dedi yumurtalarım büyümüş ve baskı yapıyor dün akşamdan ağrım var gün bebekle hamileyim
Tüp bebekle hamile kalan arkadaşlar böyle bir sorunla karsilastinizmi doktor yatış verdi ama yatmadin yarın tekrar gel dedi

Kizlar merhaba bugün 5+3 iki kese gözüktü karından doktor biraz riskli takip edelim dedi yumurtalarım büyümüş ve baskı yapıyor dün akşamdan ağrım var gün bebekle hamileyim
Tüp bebekle hamile kalan arkadaşlar böyle bir sorunla karsilastinizmi doktor yatış verdi ama yatmadin yarın tekrar gel dedi
Canım taze transfer mi oldun? Benim de yumurtalarım büyümüş geçen kontrolde söyledi doktor. Ağrı yapabilir dedi ama benim bir ağrım yok canım şükür ki.senin nasıl ağrı düzeyin?

Canım taze transfer mi oldun? Benim de yumurtalarım büyümüş geçen kontrolde söyledi doktor. Ağrı yapabilir dedi ama benim bir ağrım yok canım şükür ki.senin nasıl ağrı düzeyin?
Taze transfer ilk günden beri ağrım vardı iki gün once yoktu dün akşamdan beri yine başladı ağrıdan çok şişkinlik gibi sırtım agiriyor birde

X