2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
kızlar bugün kan verdim rutin gebelik tahillleri ve torch glukoz 106 çıkmış bozulmuş açlık glukozu diyor hiç birşey yiyip içmediğim halde yine kendimi üzcek birşey buldum ne demek acaba bu
Şekerin sınırda çıkmış canım, dikkat ederek kontrol altında tutabilirsin, sınır 105 tir , bazı hastaneler 110 kabul edebiliyor sınırı. Üzülecek birşey yok 3 ay sonra tekrar kan verirsin takip ederek ilerlersin gebeliğin boyunca şekerini, sıkıntı olmaz canım

Walla kızlar ben 15 günde 1 dip boya yapıyorum
Yoksa önler ve şakalar komple beyaz

Hani aralarda beyaz olsa umursamıcam ama komple ön ve yanlar beyaz.

Boya yapmak,
saç kestirmek vs pek inanmam boyle seylere ana kafamı kurcalamıyor değil
Kızlar ben hıc boyamadım boyamıyorum zaten de dün doktor bana sac boyama yasak dedi valla

Kızlar aranızda oksopar-enox yada cleaxne günde 2 kez kullanan var mı? Önce günde tek kullanıyordum sonra 16 saatte bir vurulmaya başladım şimdi de 12 saatte bir e yükseltti doktorum 🤗 bilgisi olanlar için faktör 5 homozigot

kızlar bugün kan verdim rutin gebelik tahillleri ve torch glukoz 106 çıkmış bozulmuş açlık glukozu diyor hiç birşey yiyip içmediğim halde yine kendimi üzcek birşey buldum ne demek acaba bu
Canım benm 87 cıkmasına ragmen dun baya canımı sıktı doktor valla ıste dıkkat etmek lazım ılerde gebelık sekerı eklenırse falan fılan. İlk muayeneye gitmişim hyeecandan geberıyordm daha mptıve edıcı konusmasnı beklerdımde ıste

ekledim canlar. ben bebeğime birşey almayı düşünmüyorum. Kız olursa arkadaştan gelir daha yeni bebeği var. Erkek olursa da bakacağım çaresine. beşiğimiz pusetimiz mama sandalyemiz herşeyimiz var 3. olunca sadece bez alırım heralde :KK70:
pozitifbiri pozitifbiri canım kalp atışını 6+3 de vaj duyduk . Tabloda güncelleyebilir miyiz 😊
Beni de ekleyebilir misiniz pozitifbiri pozitifbiri
sat 19 Kasım 4+1 de kese göründü,
Sata göre 5+4 (usg 6+2) kalp atışı duyuldu
pozitifbiri pozitifbiri bugun 6+4 kalp atışımızı duyduk çok şükür bilgilerimizi guncelleyelim🤲😍
Kızlar alışveriş yapmaya başladınız mı ?

Bizde 4 5. aydan sonra aliriz diyorduk ama fiyatlar cok dalgalaniyor. o yuzden katlanir banyo seti ve ates olcer alarak âlisverise basladik. Rabbim bilir ne olacagini. ilk zamanlarda bisi olcak deyip sonra gebeligin sonuna dogruda kaybedenler oluyor. hersey kader kismet. fiyat indirime girdikce alacagiz bundan sonra

Canım benm 87 cıkmasına ragmen dun baya canımı sıktı doktor valla ıste dıkkat etmek lazım ılerde gebelık sekerı eklenırse falan fılan. İlk muayeneye gitmişim hyeecandan geberıyordm daha mptıve edıcı konusmasnı beklerdımde ıste
canim benimde aclik glukoz 89 cikti. 3 aylik denilen sey hbA1C 5.1 cikti. ve doktorum hic olumsuz konusmadi. saglik ocagndaki ebede sekern normal dedi. ama hamileligi ogrendgmde yaptirdm yeniyken. gercekten tahlilden onceki gunlerde cok sekerli besleniyodum onunda etkisi vardir. son 1 aydir baya azalttim. gene tahlil yaptircam bakalim ne gelcek

canim acligin biraz yuksek cikmis. ama su gebelik sekeri olayi cidden cok gozunu korkutuolar milletn. gebelik sekeri cikana ozel diyet uygulaniyor ve saglikla dogumunu yapanda cok oldu cevremde. benimde baba tarafi komple seker. bende bu ihtimali kendimde bekliyorum herseye hazirlikliyim olursada bogazimi tutacagim Rabbim yardim eder. daha zor seylerle sinamasin yeterki.

Bizde 4 5. aydan sonra aliriz diyorduk ama fiyatlar cok dalgalaniyor. o yuzden katlanir banyo seti ve ates olcer alarak âlisverise basladik. Rabbim bilir ne olacagini. ilk zamanlarda bisi olcak deyip sonra gebeligin sonuna dogruda kaybedenler oluyor. hersey kader kismet. fiyat indirime girdikce alacagiz bundan sonra

Ben keseyi görene kadar birşey almadım. Allahın izniyle 7 ocakta da kalp atışını duymaya gidicez. Bende fiyatların dalgalanması sebebiyle uygun ve güzel bulduğum şeyleri alıyorum. Daha çok zeka kartları gibi kitaplar, mochi ve süt poşeti, philips göğüs kalkanı ve hem kısa hem uzun kollu zıbın aldım. Allahım hiçbirimize acısını yaşatmasın ama artık eşyaları önden almanın kötü enerji getireceğine inanmıyorum eskiden inanırdım. Artık uygun gördüğüm istediğim ürünleri bulursam hele de bide ucuz olursa affetmem 😂

X