2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kuzum benim eltim çok zayıf birisi görsen değnek gibi tabiri var ya o şekilde uzun böyle ve zayıf ama çift yumurta ikizleri doğurdu çok da sağlıklılardi çok şükür dediğine göre bebeklikleri de çok sakin geçmiş 😍sen asla kimseyi dinleme rabbim kimseye kaldıramayacağı bir şey vermez Allah'ın izniyle 🙏🏻
Çok teşekkür ederim birtanem Allah razı olsun kaç yasindalar şimdi peki

bana doktor ilk 3 ay boyatma sakn dedi. 3 aydan sonra boyayabilirsin dedi. ben hamile oldugumu ogrenmeden 1 hafta once boyalarimi aldim evde boyuyordum. sonra bi usengeclik yarin boyarm obur gun boyarim diye diye regl gecti test yaptm hamileyim şok tabi o usengecligin bi nedeni varmis meger. normalde aksatman bakim islerini. ama simdi bende boyatmam. doguma gitmeden boyatirim nasipse.

Walla kızlar ben 15 günde 1 dip boya yapıyorum
Yoksa önler ve şakalar komple beyaz

Hani aralarda beyaz olsa umursamıcam ama komple ön ve yanlar beyaz.

Boya yapmak,
saç kestirmek vs pek inanmam boyle seylere ana kafamı kurcalamıyor değil
Canım ben yakın bir zamanda okumuştum tesadüfen, boya yaptığımız zaman boyanın içindeki bir madde şimdi unuttum adını o saç köklerinden vücuda giriyormuş ve kan yoluyla bebeğe ulaşıyormuş, bunyüzfen zararlıymış. Saç kestirmeye ben de inanmıyorum onla ilgili daha hiçbir mantıklı şey duymadım tam bir koca karı inancı 🤣

Kızlar ben bugun kalp atısını duydum sukur fakat doktor sağ yumurtalıkta kıs ya da myom olabılır dedı emın degılım ılerleyen zamanlarda gozlemleyecegım dedı, bebege herhangı bır zararı yokmus boyle durum yasayan oldu mu
Benim de miyomum vardı, gebelik boyunca takip edilmişti çok şükür sıkıntı çıkmamıştı
Şimdi yine aynı miyomdan dolayı doktor hep takip edeceğiz dedi inşallah yine sıkıntısız geçer süreç

Yok canım 11 yaşında nisanda 12 olacak. Önceki gebeligimde birlikte cinsiyet öğrenmeye gitmiştik ve o anda bebeğin kalbinin durduğunu birlikte öğrenmiştik. Çok üzülmüştü. Tek cekincem yine hayal kırıklığı yaşaması. Ama iğne kullanmam gerekeceği için çok saklayamam sanırım

Şimdilik sadece eşim biliyor. Burada paylaşım yapınca birilerine anlatma hissini koreltmis oluyorum.
Ooo maşallah ablamız büyükmüş, sağlıkla gelsin kuzun canım 🤲🤲

Pardonda onlara neymis cok biliyorlarsa onlarda dogursun kendileri görsün nasıl bakiliyormus ediliyormus. Sakin dışarıdaki sesleri dinleme deki Allah büyük. Sen mi istedin iki bebek yada tek bebek. Onlar sana rabbimin hediyesi vardir bi hayir vardır bir bildiği deyip kendini böyle suclama Allah korusun bebeklerine birsey olur bu seferde onların gözünde dedikleri doğru olmus olur bak bakamadı edemedi diye. Senin yapman gereken dışarıya kulaklarini kapatican ki en büyük cevabın onlari dünyaya getirp bakmanla olsun
Canım öyle dediklerinde taş kalpli misiniz, yorulduğumu yetişemediğimi gördüğünüzde yardım edersiniz evelallah büyütürüz bebeleri de bak bir daha ağızlarını açıyorlar mı, ağız açmayı bırak yanına yörene uğramazlar bebek bakıcaz korkusuna... Sen de böylece, böyle kötü kalpli insanlardan kurtulmuş olursun 😡😡😡

ya onlar gelecegi nerden bilebiliyorlsr tovbe tovbe!! cok yakin arkadasim gecen yaz ayinda ikiz dogum yapti ve kizin sadece karni vardi kollari bacaklari gene ayni incelikteydi sadece yuzu kilo almisti sana gercek diyorum bebeklerin ikiside tombis tombis. yani yedigi bebeklere yaramis masallah. sen gonlunu ferah tut. Rabbim iki can vermisse sana bir sebebi vardir cok ozel cok mucize💗
Ben bir şey diyeyim mi ikiz anneleri genelde çok ama çok zayıf oluyor, benim gördüğüm öyle

Benim sadece annem biliyor
Oğluma kalp artışından sonra söylemeyi düşünüyoruz

Kızlar ben sigara kullanıyorum ve 2 gün önce dip boya yaptım 👀🤔🙄
Canım derdi biliyorsun çözümü de biliyorsun, kökten kesebiliyorsan direk kes bence yok olmuyor diyorsan minimum, çünkü gerçekten zaten yediğimiz içtiğimiz zehirli bir de extradan yükleme yapma annesi, hem senin sağlığın hem onun sağlığı için 💪yapabilirsin o güç sende var❤️❤️❤️
Boya konusunu bilmiyorum canım doktorlar ne diyor.

Son düzenleme:
Kızlar ben bugun kalp atısını duydum sukur fakat doktor sağ yumurtalıkta kıs ya da myom olabılır dedı emın degılım ılerleyen zamanlarda gozlemleyecegım dedı, bebege herhangı bır zararı yokmus boyle durum yasayan oldu mu
Canım banada sağ tarafında kist var bebeğe bir zararı olmaz demişti doktorum

Gebelikte akıntı zaten normal. Iyice sapsarıya kaçmıyorsa ve kokulu degilse sorun olacagini sanmiyorum. Ben fitil kullanmaya basladiktan sonra sari gormeye basladigim icin o sekilde dusunmustum. Ama tabi nemli kaldigi icin devamli enfeksiyona yatkinlikta cogaliyordur. Doktora sormak gerek. Cuma gidecegim sorarim.
Cuma günü haberdar ederseniz çok sevinirim.Teşekkürler 💐

Canım öyle dediklerinde taş kalpli misiniz, yorulduğumu yetişemediğimi gördüğünüzde yardım edersiniz evelallah büyütürüz bebeleri de bak bir daha ağızlarını açıyorlar mı, ağız açmayı bırak yanına yörene uğramazlar bebek bakıcaz korkusuna... Sen de böylece, böyle kötü kalpli insanlardan kurtulmuş olursun 😡😡😡
Yook kiz ne yardımı o öyle dedi diye dahada sevinirler zaten amaçları yapamadığını görmek yha onların öyle insanların

X