2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aminn canım ben de hayatımda ilk kez normal yolla gebe kalmıştım, 11. Haftasında ense kalınlığının 6mm olduğunu öğrendim. Direk dediler yaşayamaz bu bebek. Başıma yıkılmıştı dünyam. Her an kalbi durdu durcak derken 20. Haftaya kadar dayandı bebeğim.. genetik testleri temiz çıkmıştı. Bütün vücudu ödemle kaplıydı.. doktor bir enfeksiyon geçirdin mi diye sordu bana hamilelik başlarında, hayır dedim. Sonradan düşündüm ama evet geçirmiştim turnağım batmıştı ayak tırnağım ama ben de hep olur. İltihaplanmıştı sonra geçti falan. Çok önemsememiştim o an, belki de o yüzden oldu diye hep kendimi suçluyorum😔😔
Kendini suclama canim benim. Cani verende Allah alanda yine Allah...kaderimizde ne yazmissa o💗...

İlk çocukta hemen paylaşmak istiyor insan
Evett valla bende zor dayandım ama bi kalbini duyalım dedik adanadalar onlar zaten yarın gidip ıkı tarafada ufacık bir süprizz iki tarafında ilk torunu olcak allahın ıznıyle 😍Rabbim hepımıze sag saglım kavusmayı nasıp etsınn
Hepimiz böyle bir dönemde birbirimize ihtiyaç duyuyoruz canım sevinclerimizi uzuntulerimizi korkularımızi anlatarak rahatlıyoruz 😘
Kesınlıkle cok haklısınn vallaa kalp atısı duymanın ayrı bı heyecanı oldu ama böyle diyince bı hassas dönemdeyiz hemen moral bozuluyor bde doktorda cokta kararlı degılım sanırım sanırım beklentım daha yuksekti ilgi alaka ıcın ılk gebrlık olunca kara kara onu dusunuyorum sımdı herkes bi isim veriyo
İnsnalar ister istemez canımı sıkıyorlar yok nasıl bakacan nasıl edecen 😟😟😟😟 zayifsim kuveze girerler daha neler neler insanlar neden bu kadar kötü kalpli
Ayyy canım benim insanların agzı var konusuyor iştee biz burda deli gibi ikiz istiyoruz sana Rabbim nasip etmişşş Allah öyle bir guc verıyorki anneyeee eminim sende en güclü annelerdensinn bakarsin tabii 3 tane olsa yine bakarsınn bos konusmalar hiç bitmezzz sallaaaa gebelıgının keyfıne bak 😍😍
Walla biz söylemek istedik kalp atımını bekleyemedik. Kayinpederim yarın ameliyata girecek moral olsun istedik
Aa canım cok gecmıs olsun cok cıddı bişi degıldır ınsalllahh cok iyi yapmıssınızz moral olmustır onada ya nası sevınmiştir🥰

Evett valla bende zor dayandım ama bi kalbini duyalım dedik adanadalar onlar zaten yarın gidip ıkı tarafada ufacık bir süprizz iki tarafında ilk torunu olcak allahın ıznıyle 😍Rabbim hepımıze sag saglım kavusmayı nasıp etsınn

Kesınlıkle cok haklısınn vallaa kalp atısı duymanın ayrı bı heyecanı oldu ama böyle diyince bı hassas dönemdeyiz hemen moral bozuluyor bde doktorda cokta kararlı degılım sanırım sanırım beklentım daha yuksekti ilgi alaka ıcın ılk gebrlık olunca kara kara onu dusunuyorum sımdı herkes bi isim veriyo

Ayyy canım benim insanların agzı var konusuyor iştee biz burda deli gibi ikiz istiyoruz sana Rabbim nasip etmişşş Allah öyle bir guc verıyorki anneyeee eminim sende en güclü annelerdensinn bakarsin tabii 3 tane olsa yine bakarsınn bos konusmalar hiç bitmezzz sallaaaa gebelıgının keyfıne bak 😍😍

Aa canım cok gecmıs olsun cok cıddı bişi degıldır ınsalllahh cok iyi yapmıssınızz moral olmustır onada ya nası sevınmiştir🥰
Teşekkür ederim kuzum çok sagol

İnsnalar ister istemez canımı sıkıyorlar yok nasıl bakacan nasıl edecen 😟😟😟😟 zayifsim kuveze girerler daha neler neler insanlar neden bu kadar kötü kalpli
ya ınsanların agzı torba mı bana da kılolusun yok o cıkabılır bu olabılır , hersey rabbımden bırsey zayıfken de olur sısman ken de bunu kımse bılemez 3 gunlukken de olur 9 aylık ken de bırsey yazılmıssa olur ama neden kotuye yormak bazı ınsanların tek gorevı bos konusmak sankı

ya ınsanların agzı torba mı bana da kılolusun yok o cıkabılır bu olabılır , hersey rabbımden bırsey zayıfken de olur sısman ken de bunu kımse bılemez 3 gunlukken de olur 9 aylık ken de bırsey yazılmıssa olur ama neden kotuye yormak bazı ınsanların tek gorevı bos konusmak sankı
Evet kuzum çok kötü kalpli bu insnalar 😡

Emin ol canim benim durumum kat be kat daha kritik. Ben de ne elestiriler aldim ama kulaklarimi tıkıyorum mecburen ben uzulsem bebegim etkilenecek değmez yani. Kaldi ki zayiflikla kuvezin bir gram iliskisi yok arkadaşım gecen yil ikizleri dogurdu o da zayif bir kizdi maşallah ikizleri nur topu gibiydi. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Emin ol canim benim durumum kat be kat daha kritik. Ben de ne elestiriler aldim ama kulaklarimi tıkıyorum mecburen ben uzulsem bebegim etkilenecek değmez yani. Kaldi ki zayiflikla kuvezin bir gram iliskisi yok arkadaşım gecen yil ikizleri dogurdu o da zayif bir kizdi maşallah ikizleri nur topu gibiydi. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin kuzum inşallah senin ilk gebelikmi

Evet kuzum çok kötü kalpli bu insnalar 😡
mesela bende saglık basta tabı zayıf olmak ısterdım ama bazı seyler suan ıcın ınsanın elınde degıl yavrularımızı saglıkla kucagımıza alalım bosver kım ne derse desın yanı o kadar kotu seyler dıyorlar kı yazmıyorum bıle oncelıklı duamdır saglıkla kucagımıza alalım bebeklerımıze ve ısteyen herkese rabbım en kısa zamanda hayırlısı ıle versın ben anne olmak ıcın cok dua ettım kılo almıstım kan ılaclarım vb tam da bır an da beklemedıgım anda hamıle kaldım cok sukur rabbım duamı kabul ettı hıcte umrumda degıl sonra verılır alınır

Kızlar kahve içiyomusunuz ya . Filtre kahveyi çok seviyorum hergün içerim normalde bide ofis ortamında beni motive eden şeydi kahve . Artık içemiyorum bugün canım çok istedi bi latte içtim starbuckstan çok bir zararı yoktur heralde dimi🙄
Günde çok büyük boy olmamakla birlikte bir fincan icebilirsin canım, dr larda öyle söyler genelde :KK66:

Benim sadece annem biliyor
Oğluma kalp artışından sonra söylemeyi düşünüyoruz

Kızlar ben sigara kullanıyorum ve 2 gün önce dip boya yaptım 👀🤔🙄
Ben dip boya yapmadım ama her an yapabilirim dayanamıyorum 😀😀

Kızlar kahve içiyomusunuz ya . Filtre kahveyi çok seviyorum hergün içerim normalde bide ofis ortamında beni motive eden şeydi kahve . Artık içemiyorum bugün canım çok istedi bi latte içtim starbuckstan çok bir zararı yoktur heralde dimi🙄
Ben içiyorum kahve ya.Çok ince eleyip sık dokumamak mı gerek bilmiyorum ki.Annem bizim zamanımızda ne çay yasaktı ne kahve çok pimpirik yapıyorsunuz dedi 😀🤭 şöyle düşününce mantıklı geliyor .Çok abartmadıktan sonra bi latteden bişey olacağını sanmıyorum.Ben her gün içiyorum 👀

Ay kime ne senin nasıl bakacağından ya.. onlara mı düşmüş tasası. İnsanlar öyle canım bir kulağından girsin öbüründen çıksın. Böyle şeylere canını sıkmaya değmez. Senin zayıf olmanla bebeğin küveze gircek olmasındaki doğru orantıyı da çözemedim ben açıkçası🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ cahil cahil konuşuyorlar

Evet canim ilk gebeligim benim de

Bugün aynaya bakarken düşünüyordum da sıkalim disimizi biraz daha 😁😁
Ay düzleştirmek bile istemiyorum saçımı o kadar kötü 😀 ne yapıcaz bilemiyorum ,ne zaman boyatabilicez acaba 🫠

Kuzum benim eltim çok zayıf birisi görsen değnek gibi tabiri var ya o şekilde uzun böyle ve zayıf ama çift yumurta ikizleri doğurdu çok da sağlıklılardi çok şükür dediğine göre bebeklikleri de çok sakin geçmiş 😍sen asla kimseyi dinleme rabbim kimseye kaldıramayacağı bir şey vermez Allah'ın izniyle 🙏🏻

X