2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yanlış teshisler koyup seni evhamlı yaptıklarında da öyle düşünür müsün kankacim 😂
Ayyy gebertirim onları🤪
Ayy cnm ne bılım
Kan verdıgım hastaneye Bi gideyim
İlk randevuya
Kadın olgundu
(şimdiki doktorlar çok genç)
Bi bakım nedir ne değildir
Anlarım zaten ona göre Bı yol çizerım

Kızlar sat tarihi yaklaşıp kasıklarında ve belinde ağrı hisseden var mı. Gebelik yaşayanlar genelde olması gereken adet tarihinde bu ağrıları yaşadıklarını söylüyorlar. bugün ilk defa sabahtan beri midemin bulantısı kesilmedi ve ilk defa kustum 🤢 kasıklarımda ve belimde ağrı var hafiften. Benim gibi olan var mı?
cumartesi gunu olmam gereken 2. regl tarihiydi canim. ve o gun kasik agrilarim sinirlilik oldu ayni regl olcakmis hissi olustu 2 gunde gecti

Mervenur277 Mervenur277 bebiş sen doktora gittin mi ki?
Sağlık ocağına kan sonuçlarını almaya gittiğimde doktorum dedi git acilde tekrar kan ver dedi lekelenme için de doktorunla görüş ben bir şey veremem o konuda dedi bende o zaman direk sıra alıp doktora muayene olayım dedim o istedi kan testini tekrar verdim özelde 74 çıktı 26 sında 23 ünde 41 çıkmıştı doktorum bence gebelik normale ilerliyor dedi pazartesi tekrar gel dedi

Screenshot_20221227-201140_Gallery.jpg

cumartesi gunu olmam gereken 2. regl tarihiydi canim. ve o gun kasik agrilarim sinirlilik oldu ayni regl olcakmis hissi olustu 2 gunde gecti
O zaman normal ama mide bulantısı beni bitirdi bugün 🤢 mahvoldum sabah 6dan 2 ye kadar sürdü sonra biraz hafifledi. Annemde ablalarımda böyle bulantılar yoktu kişiden kişiye değişiyor demekki 😔

O zaman normal ama mide bulantısı beni bitirdi bugün 🤢 mahvoldum sabah 6dan 2 ye kadar sürdü sonra biraz hafifledi. Annemde ablalarımda böyle bulantılar yoktu kişiden kişiye değişiyor demekki 😔
bende dun bulantidan mahvoldum masallah bugun hic bulanmadi. gunu gunune tutmuyor bazen benimde cnm.

Gülme kız 😁😁😁 uyuz doktor bugün fitil veriyorum dedi ya. Akşam eşim getirdi bakıyorum bu hiç benzemiyor dedim ben de 😅😅
Tamam tamam gülmüyorum bebiş 😍 hamilelik olunca işte benim de sürekli kafam karışıyor bugün limonlu su yaptim yemek için onu yaptığımi unutup tekrar limon sıkmistim bu kadar unutkanlık normal mi anam😂😘

Tamam tamam gülmüyorum bebiş 😍 hamilelik olunca işte benim de sürekli kafam karışıyor bugün limonlu su yaptim yemek için onu yaptığımi unutup tekrar limon sıkmistim bu kadar unutkanlık normal mi anam😂😘
😁😁😁 hamilelik belirtileri arasına yeni bir teori ekledin canım. Unutkanlık.. tebrik ederim 🤗🤗

X