2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Canım korkma şu rubella ıgg yazan senin bağışıklığın olduğunu gösteriyor. Alttakini bilmiyorum ama. Benimde sonuçlarımı koyuyorum bak rubella ıgg bende de yüksek. Bir sorun yok.
arastirinca bende.ogrendm ilk ogrendm cok telas yaptm tamamdir cnm cok sagol

sagol cnm ilk baktm tektm bide evde panik yaptm google yzamadan buraya yazdim telsla cok sagol canim. hepatitte sarilik ben asida olmadm ama demekki gecirmisim bilmiyodm.hic
Bebekken vuruyorlar ya hepatit asisini,belki seninde var😊

Keseyi görmediği için dış gebelik olabilir dedi .göremez zaten erken yani anlamadım ki
Devlet hastanesinde bir kuyruk oluyor aklın durur. Yani eski makineler ile bakıyorlar ve günde her dr en az 30 hasta bakıyordur yanlış şeyler söylemesi mümkün. Bana devlet hastanesindeki Dr kanama alanın var kese oluşumu başlamış bak burda dedi halbuki kanamam hiç olmadı 🧿 kimyasal olabilir dedi. Özele gittim son model cihazlarla baktı Dr kanama alanı yok rahim kalinlasmis daha kese yok herşey yolunda dedi. Keseyi nasıl salladı bilmiyorum üstelik daha 3 haftalikti 😂

Devlet hastanesinde bir kuyruk oluyor aklın durur. Yani eski makineler ile bakıyorlar ve günde her dr en az 30 hasta bakıyordur yanlış şeyler söylemesi mümkün. Bana devlet hastanesindeki Dr kanama alanın var kese oluşumu başlamış bak burda dedi halbuki kanamam hiç olmadı 🧿 kimyasal olabilir dedi. Özele gittim son model cihazlarla baktı Dr kanama alanı yok rahim kalinlasmis daha kese yok herşey yolunda dedi. Keseyi nasıl salladı bilmiyorum üstelik daha 3 haftalikti 😂
Kız üç haftalık bebişin kesesini mi gördü 😂benim doktorum hiç ultrasonla bakmadı bize yardımcı olmaz keseyi göremeyiz henüz erken dedi valla niye insanları korkutuyorlar anlam veremedim

Kız üç haftalık bebişin kesesini mi gördü 😂benim doktorum hiç ultrasonla bakmadı bize yardımcı olmaz keseyi göremeyiz henüz erken dedi valla niye insanları korkutuyorlar anlam veremedim
Walla yaa bebeğin düşmeyeceği varsa da üzüntüden dusurtturur bunlar insana

Walla yaa bebeğin düşmeyeceği varsa da üzüntüden dusurtturur bunlar insana
Aman kuzum bu gebelik gibi şeylerde insan çekiniyor devlete gitmeye dikkatli olsalar bari gercekten bir işe yarar devlet hastaneleri basit şeyler için gidiyorum ben sadece devlete

StayAlive StayAlive merhaba nifty testi yaptırmış olduğunuzu okumuştum bir topicte bu testi belli büyük şehirlerdeki hastanelerde mi yapıyorlar? Her özel hastane yapar mı? Bildiklerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?
Merhabalar hastane değil bu testi genelde bunun üzerine uzmanlaşmış yerler yapıyor (özel)hastanedeki doktorum önermişti genoks diye bir firma , bir sürü var bu sekılde internetten firmanın adını yazıp hangi şehirlerde var arayıp bilgi öğrenebilirsiniz ben istanbulda yaptırmıştım eve gelip kanımı almışlardı ama belli laboratuvarlarlada anlasmıslardı isterseniz surda gidin kan verin isterseniz eve gelip alalom demıslerdi.
sonucum yaklasık 21 gün sonra cıktı

Ni
Nifty testi için ilgili genetik tarama şirketine mail attım bana cepten ulaştılar sadece İstanbul'da yapılıyormuş oraya gitmemiz gerekiyormuş 😔
Haydi ya Hepsi mi öyle?
Bir sürü var hepsini arayıp sorun internetten numaraları çıkıyor inşallah enazından şehrinize yakın olan birtane vardır

Iyi aksamlar kızlar benim mide bulantım azaldı sadece ağız tadim az birsey bulandırıyor bir an da kesilince korkar oldum bebişe birsey olmamıştır demi? Daha bir hafta var gitmeme doktor bulantının cinsiyetle de alakalı olduğunu söyledi kızımda çok bunalmıştı

Merhaba bende tüp bebek ile kaldım benden de geliyor ara ara o akıntı hatta en son dün gece geldi. Ultrasonda baktığında sıkıntı yok dedi doktorum. İnşallah yoktur tabi 🙏. Burdan biri bebek büyüdükçe rahim büyüyor o yüzden gelir demişti ona yoruyorum bende. Öncesinde pko var mıydı sizde de?
Doktorum var dedi ama doktorumu seviyorum çok güveniyorum ama kesmlikle olduuğunu düşünmüyorum. Tam 28 günde bir adet olurum sivilcelenme,tüy, kilo problemim yok. Doktorum bu bebek isteme sürecinde söyledi

Kızlar bişey sorucam size
Hareketlerınıze aşırı dıkkat edıyormusunuz
Mesela eğilmek,
Evi süpürmek
Ayakkabı bağlamak vs..
Nasıl oturacagımı şaşırdım 😀
Nie böyle oldum ki
Namazı bile oturarak kılmaya başladım
Bn mi abartıyorum ki?
Ev süpürmüyorum sadece. Çalışıyorum masa başı işim var doktorum aşılama sonrası istersen rapor yazayım dedi kabul etmedim. Çünkü evde oldukça düşünecektim düşmeyeni düşürebilirdim 😀Düşecekse düşer zaten. İnsanlar kalkmadan yatıyorlar yine ne olacaksa oluyor. Sakin kalalım bencee , miniklerimiz bizimle 🤰🏼🌸🧡

Merhabalar hastane değil bu testi genelde bunun üzerine uzmanlaşmış yerler yapıyor (özel)hastanedeki doktorum önermişti genoks diye bir firma , bir sürü var bu sekılde internetten firmanın adını yazıp hangi şehirlerde var arayıp bilgi öğrenebilirsiniz ben istanbulda yaptırmıştım eve gelip kanımı almışlardı ama belli laboratuvarlarlada anlasmıslardı isterseniz surda gidin kan verin isterseniz eve gelip alalom demıslerdi.
Merhaba bilgiler icin tesekkur ederim 💛 kacinci haftada yaptirdiniz peki bu testi?

Ayyy ben 5 lt su kaldırıyorum
Dün pazara gittim (3-5 poşet)
Çamasır sepeti desen her gün 🙄

Kızlar oldum olası devlet hastanelerini sevmem
İlk hanıleliğimde de özele gttım
Herseyin en iyisi, priması, en markalısı derken..
Fakat malum ekonumık kriz.
Bn devlet hastanesine gidicem
Gecen gittim evt kuyruk var
Makınalar eskı, özel hastaneye, doğuma falan okdar para veremem artık😪

Aman kuzum bu gebelik gibi şeylerde insan çekiniyor devlete gitmeye dikkatli olsalar bari gercekten bir işe yarar devlet hastaneleri basit şeyler için gidiyorum ben sadece devlete
Bende kan tahlili vereyim diye HCG için gittim sadece Uzan muayene edecem dedi hayır diyemedim 😂

Çok teşekkür ederim paylaşımınız için 🙏

X