2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kesinlikle adaşım :) Valla ben sadece yapılmış olması için yaptıracapım. İnşallah birşey çıkmaz ama çıksa da fikrim değişmez sanırım. Çünkü testler sadece sana riski söylüyor. Doğmadan kimse bilemez, bebek iyi mi değil mi... İnan iki bebeğimde de risk yok demelerine ragmen doğduklarında ilk işim çocuğun sağında solunda bişey var mı sağlam mı diye bakmak oldu... Doğana kadar insan emin olamıyor... Allah esirgesin kaç yaşa kdr sağlam görünüyor bir bakıyorsun çocuk hasta... Sınav varsa, ne yapsan boş... Tam teslimiyet gerekiyor işte zor da olsa. Hepsi Rabb den... Kaldıramayacağımız yük vermez Kurban oldugum...
Aynen canım çok doğru dedin🙏🙏💓

Kız bende zaten vardı da unutkanlık hamilelikten sonra daha fazla arttı sanki daha neler neler unutuyorum bir bilsen 🤭
Ben sütü öğlen ocakta unuttum 10 dk kısık ateşte kaynasın diye sonra mesaiye döndüm 5 kilo süt akşamın 5 ine kadar kayna Allah kayna.. turunculaşmiş 2 kilo kalmış Allah'tan evi yakmadik çok şükür. 9 yaşındaki oğlum okuldan eve gelince kapatmış ocağı bide beni ariyo naptın sen anne.... unutulur mu hiç... 😂😂

Ben sütü öğlen ocakta unuttum 10 dk kısık ateşte kaynasın diye sonra mesaiye döndüm 5 kilo süt akşamın 5 ine kadar kayna Allah kayna.. turunculaşmiş 2 kilo kalmış Allah'tan evi yakmadik çok şükür. 9 yaşındaki oğlum okuldan eve gelince kapatmış ocağı bide beni ariyo naptın sen anne.... unutulur mu hiç... 😂😂
Ay kız valla çok tehlikeli bugün de benim çaydanlık altı kireclenmisti limon tuzlu su kaynatayin için de dedim koydum geldim odada uyumuşum eşim gelmiş anlamış mi neyse mutfağa gitmiş çaydanlık yarilanmis tam bitmemiş Allah'tan bana ne yapıyorsun sen diyor 😂😂bendebuyku haliyle uzanıyorum sen ne yapıyorsun dedim :KK70: ocağa ne koydun diyince hatırladım ocağı ben kapattım çaydanlığı çıplak elle tutma sıcak dedi kendisi tutmuş heralde valla dikkat etmek gerek kız sen de işe gitmissin Allah'tan oğlusun gelene kadar bitmemiş de kötü bir şey olmamış

Ay kız valla çok tehlikeli bugün de benim çaydanlık altı kireclenmisti limon tuzlu su kaynatayin için de dedim koydum geldim odada uyumuşum eşim gelmiş anlamış mi neyse mutfağa gitmiş çaydanlık yarilanmis tam bitmemiş Allah'tan bana ne yapıyorsun sen diyor 😂😂bendebuyku haliyle uzanıyorum sen ne yapıyorsun dedim :KK70: ocağa ne koydun diyince hatırladım ocağı ben kapattım çaydanlığı çıplak elle tutma sıcak dedi kendisi tutmuş heralde valla dikkat etmek gerek kız sen de işe gitmissin Allah'tan oğlusun gelene kadar bitmemiş de kötü bir şey olmamış
Walla ya.. turuncu süt duruyo şimdi yoğurt yapayım kaya gibi tutar herhalde tadı nasıl olur bilmem 😂

Ay aynen valla yaşamış biri olarak çok zor beklemek kız ama sen benden de erken yapmışsın neydi acelemiz 😂😂🤭
Ogun kadın doğuma randevu almıştım
Kist var mı dıye baktırcaktım
Pco var mı diye
Hazır burdayken hcg baktırdım dedim 🤭
Doktora da bunu soyledın ve Bı guzel zılgıt yedim,
Adete 5 gun kala neden hcg baktırmışım
Acilde benden daha acil hastaları engellemişim
Ve ben bu doktorla devam edicem galıba 😀😀

Kızlar bu arada Bn ilkinde prenses gebelik yasamıstım
Ne kasık ağrısı be kusma ne bulantı ohh miss
Şuandada hiçbişy yok
Adet sancım bıle yok🤔
Yalnız sadece demin otururken biri bıçak sapladı ve kaçtı 😀😀🤭

Ogun kadın doğuma randevu almıştım
Kist var mı dıye baktırcaktım
Pco var mı diye
Hazır burdayken hcg baktırdım dedim 🤭
Doktora da bunu soyledın ve Bı guzel zılgıt yedim,
Adete 5 gun kala neden hcg baktırmışım
Acilde benden daha acil hastaları engellemişim
Ve ben bu doktorla devam edicem galıba 😀😀

Kızlar bu arada Bn ilkinde prenses gebelik yasamıstım
Ne kasık ağrısı be kusma ne bulantı ohh miss
Şuandada hiçbişy yok
Adet sancım bıle yok🤔
Yalnız sadece demin otururken biri bıçak sapladı ve kaçtı 😀😀🤭
Bende de hiçbir şey yok valla böyle insan korkmuyor da değil erkendir belki kız daha :KK70:

Olacak yoğurdun tadını 😂😂kız dikkat edin zehirleme falan olmasın
100 kişiye sorduk tek popüler cevap aldık bişey olmaz katı kalıp gibi yoğurt olur.🤩
Bizi gruptan atacaklar şimdi konuyu degistirek 😂 bebekten süte yoğurda döndü

Eklentiler

• IMG_20221227_220446.jpg
    IMG_20221227_220446.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 52
Kuzum benim ikinci senem Malatya da ebe olarak görev yapıyorum ilçesinde😇 devamlı gittiğim doktorum vardı Ankara ya gitti o da😕 gözde sıtma pınarı hastanesinde özlem soyutemiz gül diye bir doktor var galiba ona baslicam🥰 bebeğim ilk olacak inşallah sağlıkla ilerlerse 🤲üçüncü tüp Bebek tedavim bu benim pzt günü muayene olacam ilk kontrol umarım güzel haberler alırım ❤️ben önce devlet hastanesi nde muayene olup tahlil yaptıracam ama 😇
Senin ne zaman olmuştu canım transferin seni hatırlıyorum sanki kasım topiğinden

kizlar bugun torch yaptirdm su 2 deger yuksek cikmis elim.ayagm.titriyo korkudan nolur anlayan var mi neden yuksek
Benim de yüksek çıkıyor, doktora sordugumda eskiden kızamık mı kızamıkçık mı ne geçirmişiz bagışıklığımız yüksek demekmiş sıkıntılı bir durum yokmuş ama bazı hekimler bir değere daha bakıyormuş şimdi geçirdik eskiden mi geçirdik anlamak için

Senin ne zaman olmuştu canım transferin seni hatırlıyorum sanki kasım topiğinden
7 Aralık ta iki tane 5.gun embriyosu transfer olmuştum kuzum Beta HCG 10.gun 147 12.gun 284 14.gun 542 16.gun 1000 çıktı doktor 10 gün sonra muayene ye git dedi o da önümüzdeki pzt ye denk geliyor şimdi 5+4 görünüyor inşallah sağlıkla ilerliyordur 🤲🥰

Benim de yüksek çıkıyor, doktora sordugumda eskiden kızamık mı kızamıkçık mı ne geçirmişiz bagışıklığımız yüksek demekmiş sıkıntılı bir durum yokmuş ama bazı hekimler bir değere daha bakıyormuş şimdi geçirdik eskiden mi geçirdik anlamak için
kucukken gecirmisim ben unutmusum anneme sordm o dedi😊

Ayyy kız çok heyecanlı ben pazartesiye kadar nasıl beklicem onu dusunuyorum o zamana kadar adet 7 8 gün gecikmiş oluyor hana da dua edin de görelim keseyi😍
Hemde nasıl heyecanlıı varyaa eşimle diyoruz zamana bak gebelik kontrolüne gidecez şaka gibi 😂😂🙈 hep dualarımdasınızzz böyle böyle güç verelimm birbirimize ınsallahh 🥰😘♥️

X