2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ben esencan Hastanesine gidiyorum. Esenyurtta ama bayagı yakın Haramidere metrobüs durağına, fiyatı uygun ve ilgilenmleri iyi bencee
Bende hala karar veremedim hangi hastane hangi doktor diye bu cuma gitmeyi düşünüyorum hangi doktora gidiyorsun peki
2017 mayıs haziran anneleri grubunda idim, yine hayırlısı ile aynı gruba denk geldik desene
Ayyyy ne güzelll isim hafızam yok ama pek hatırmalıyorum

Kızlar bugün felaketim bulantı kusma feleğim şaştı resmen

Merhaba deneyimlerinize ihtiyacım var.
20 aralık 4982
25 aralık 3215
6 haftalık gebeyim ilk gebeliğim. 22 aralıkta doktor kontrolünde keseyi gördük hatta kalp atışı dinledik. Şimdi çok az kahverengi lekelenmem oldu diye acile geldik ve değerimin düştüğünü öğrendik. Bilgisi olanlar yazabilir mi korkuyorum bu tam olarak ne demek

Bende 2017 mayıs ve haziran ikisini de takip ediyordum, aslında haziran annesi olacaktım ama 31 mayıs annesi oldum

Bu arada bende de acayip bir mide bulantısı var, kusma yok ama canın en ufak birşey istiyor mu desen yok su bile istemiyor

Doktorlar daha iyi bilgilendirecktir inşallah yanılırım ama benim bildiğim beta değeri azalınca işler yolunda gitmiyor demek, vücut düşük yapmaya hazırlanıyor demek inşallah yanılıyorumdur (benim düşüklerim oldu ama beta değerine bakmamışlardı benim benim kalp atışları durmuştu ondan anlamışlardı, yanlış da biliyor olabilirim)

Bebeğinize güç kuvvet versin Allahım. Doktorlar birşey dedi mi?

575 ya da 615 ti sanırım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…