2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kesinlikle bu hafta kayınvalidemle kayınpederim geldi bize yolda gelirken birşey yemişler söylemeyeyim şimdi canı çeken olabilirler bende kapları makineye atarken allahım bir koktu anlatamam aslında aşermem vs de yok. Anne o neydi dedim yazık kadıncağız dert etti onu içine sabah 7 de kalkmış baktım ondan yapıyor. Nasıl yedim ben onu kabı atsaydım keşke diye kendisini yedi. Aslında canım çektiğinden değil ama kokusundan ne olduğunu çıkaramadım ve hoşuma gitti sadece. Böyle şeyler olunca insan bir değişik oluyor dediğin gibi el üstünde tutulmak çok kıymetli ve aileler yanında olunca o ihtiyacın fazlasıyla görülüyor

İlk 3 ay dikkat ederim bebek iyice yerleşene kadar ama ondan sonra daha rahat olur en azından düşük tehlikesi falan olmaz canım
Yaklaşık iki hafta olacak öğreneli
Kesinlikle bu kadar dikkat etmenin daha uzun sürmesi çok yorar psikolojik olarak hırpalayabilir. Netice de hasta değiliz.
Maşallah inşallah sağlıkla sıhhatle huzurla mutlulukla kucağınıza alırsınız bebeğinizi

Ben ovulasyon ile takip ediyorum bir de akıntımdan anlıyorum ovulasyon testinde iki gün pik gördüm, o yüzden ihtimal vermiyorum, üzüleceğimi bile bile içimdeki umudu yok sayamıyorum
Arkadaşım allah gönlüne göresini sağlıkla huzurla mutlulukla versin inşallah ama yok olmaz gibi negatif şeyler söyleme. Güzel düşün güzel olsun ovulasyon testleri çoğu doktor tarafından yeterli görülmeyen birşey zaten o yüzden hiç belli olmaz sen canını sıkma hakkında hayırlısı neyse o olsun ve olucaktır

Maşallah kayınvalidenize benim kayınvalidem de öyledir hemen yapar kalkar on tane yeni geline taş çıkarır bi dk oturmaz bize geldiğinde bile yemekten sonra kalkar bulaşıkları yıkamaya çalışırdı ben yeni evliyken

İnşallah, güzel mesajlarınız için çok ama çok teşekkür ederim

Maşallah 41 kere
Ay aynı annemde öyle atom karınca asla durmaz beceriklidir de 2 saat içinde malzemeleri hazır olsun 10 çeşit yemek hazırlar ortaya çıkarır öyle bir insana da işte ben gibi yatmayı seven gelin düştü napcan onun da kaderi

Aaa siz Bursa’dan mışsınız ben de bursalıyım

Bursalıyım ama eşimin görevinden dolayı şırnaktayım iki senedir canım
Yanlış bilmiyorsam çoğu gitmiş azı kalmış
Bence işim için geldim Bursaya 6.5 yıl oldu 1.5 yıl önce de eşim geldi evlendik burada yaşıyoruz. Ne çok seviyorum ne sevmiyorum Bursa farklı bir şehir ama maneviyatı hissiyatı güzel

Bursammmm kaç şehir gezdim hiçbiri Bursa’nın yerini tutmaz gerçekten çok şanslısın orda yaşadığın için o kadar özlüyorum ki dediğin gibi havası maneviyatı harika
Neresinden Bursa’nın

Nilüfer bölgesindeyiz. Bursalı olupta bursayı sevmeyen hiç görmedim muhtemelen burda doğup büyüsem bende çok severdim. Dışarıdan gelince böyle bir ne oldum dedirtiyor dağınık bir yapısı var. Birde ben işimden dolayı çok fazla keşfedemedim yoğun çalışıyorum. Ama maneviyatı ile hepsini kapatıyor. Yemin ediyorum böyle aşırı dindar birisi değilimdir ama o ulucaminin yeşilin ve o muhitin insanın içine verdiği histen dolayı bile buralarda yaşanır.

Tadını çıkarın her köşesinin Uludağ Üni.de okudum ben de Nilüfer’den her gün geçerdim ahhh eski günler

Çok zor canım eşim askeri personel sürekli geziyoruz Bursa çıkması da çok zor
Hayat bu hiiç belli olmaz hakkınızda hayırlısı ne ise huzurla sağlıkla mutlulukla o olsun çevre iller de olabilir bursa olmasa bile. Gerçi doğduğun yer değil doyduğun yer lafı da çok doğru biryerden sonra insan alışıyor seviyor olduğu yeri. Keyif almayı öğretiyor hayat

Aynen öyle canım nereye gitsek oraya alışıyoruz sevmeye çalışıyoruz önemli olan ev içi huzur yoksa nerede olursan ol
Çok şükür Rabbim bebeğimizi verdi artık nere olsa sorun değil tamamlanacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…