2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynı durumdayım. Pis değil ama benim standartlarıma da uygun değil ama yok kendimi bunun için yoramıcam diyip diyip duruyorum kendimi telkin ediyorum. yapacağım günler de gelicek ama şimdi değil diyorum
Temizlik yapmayı özledim resmen ama bebiş iyice tutunup yerleşene kadar onu rahatsız etmiyorum

Temizlik yapmayı özledim resmen ama bebiş iyice tutunup yerleşene kadar onu rahatsız etmiyorum
Hdhdjjj yavrukuş huzurla sağlıkla yerleşsin büyüsün de temizlik bekleyebilir zaten kimyasal ve eğilme ovma gibi şeyleri bıraktım ben sadece. Aslında böyle diyorum ama iyice tutunduğunda yerleştiğinde kolay ve rahat bir doğum için bağdaş kurup oturmak, merdiven çıkmak ve yerleri elle silmeyi öneriyorlar kasların güçlenmesi için sanıyorum ki

Zaten normalde de yerleri elle siliyorum vileda ile içim rahat etmiyor ama iki haftadır ona geçtim şimdi eğilmek sıkıntı olur diye
Süpürgede haftada bir açıyorum Allahtan evim küçük
Onun haricinde sadece yemek yapıyorum geri kalan kısımlarda dinleniyorum ve asla misafir kabul etmiyorum

Maşallah yalnız şuan bir miktar imrendim pırıl pırıldır eviniz. Ben şahsen hiç elle silemedim yerleri buharla biliyorum bende el kadar olmasa da iş görür ben sadece çaya kahveye çok yakın arkadaşlarımı çağırıyorum ama menüsüz yemeğinizi ekmeğinizi yiyip öyle gelin yerimden kalkmam diyorum ama tabiki bu 1 2 kişiye çok çok yakın olduğum insanlar gerisini bende şuan davet etmiyorum. Bir miktar içime dönmekte iyi geliyor yalnız olmak, minik araştırmalar yapmak, bebeğime minik minik kitaplar almak yani biraz içimden geldiğince içime dönerek eşimide dışlamadan tabiki yaşamak iyi geliyor onu farkettim

buhar da güzel benim de olsa o makineden ben de onu tercih ederdim
Ben de zaten gurbetteyim burda pek misafirim olmuyo çoğu arkadaşım da tayini çıktı gittiler
O yüzden burda pek çevrem yok bir kaç arkadaş var da onlarda çok nadir geliyolar evime
Yakın olsa ben de isterdim tabi çaya kahveye arkadaşım gelsin insan da sıkılıyo evde sürekli vallahi hele ben şiştim kaç gündir evde eşim hasta eve gelmiyo bana bulaşmasın diye çok sıkıldım yalnızlık da bi yere kadar

yaa bende cok takintiliyim temizlik konusunda asamiyorum malesef. hergun supurge accam olmazsa olmaz. ev kucuk iki kisiyiz yok birakamiyorum bu huyumu. baba evinde de aynisiydim. banyolarida maske eldiven takip temizliyorum. ama gunluk disari cikmayanm biriyim bunlarida yapmazsam hareketsiz cok kalirim aslinda bir nevi terapi isteani hareketlerden sakınıyorum sadece yavas yavas yapiyorum

Aslında hamile olma gibi bi ihtimalim yok, adet olacağımdan eminim çünkü yumurtlamadsn 4 gün önce cinsel ilişki oldu ama bi umud işte gitmiyor içimden illaki

Benimde öyle çok yok bir iki tane ama yetiyor bende ailelerimizden uzaktayız o eksikliği biraz yaşıyorum ne yalan söyleyeyim ama böyle de güzel 2 3 ayda bir ailelerimiz geliyor hasret gidiyoruz devamlı yanyana olsak belki ondan da sıkılırdım bilemiyorum insan neye sahip değilse onu özlüyor istek duyuyor işte

Valla bravo her gün süpürge açıyorsan annem iş yapma kendini yorma dediği için ben birşey yapmıyorum pek zaten daha hamilelik şokunu bile atlatabilmiş değilim öylece yatıyorum sadece yemek yapıyorum ev toplama günlük normal işler
Hayatımı idame ettirecek kadar diyelim

Aslında hamile olma gibi bi ihtimalim yok, adet olacağımdan eminim çünkü yumurtlamadsn 4 gün önce cinsel ilişki oldu ama bi umud işte gitmiyor içimden illaki
Belli olmuyo o belki de yumurtlama günün farklı olabilir kaç kişi var yumurtlama döneminde ilişkiye girmeyip çocuk sahibi olan

En iyisini yapıyosun bence hareketsizlik daha tehlikeli. Doktor risk görüp full yatacaksın demediği sürece çok zorlamadan dikkatlice herşeyi yapmak lazım. Maske eldiven çok iyi ancak kimyasalların seviyesi düşürülmeli bence her ne kadar maske eldivende olsa nufüs eder onlar. Arap sabunu sirke karbonat gibi şeylerle temizlik yapmaya alıştırıyorum ben kendimi

Hdhdjjj aynı ben 9 ay dayanabilir miyim bilmiyorum ama yaşayıp göreceğiz ne zaman öğrendiniz siz

normali sizsiniz zaten benimki anormallik aslinda keske haftada 2 1 yapabilsem. cocuk olunca aşarim bunu belki ablamda hamilelikte benim gibiydi. karni burnunda yer silerdi viledasi elindeydi hep

Belli olmuyo o belki de yumurtlama günün farklı olabilir kaç kişi var yumurtlama döneminde ilişkiye girmeyip çocuk sahibi olan
Ben ovulasyon ile takip ediyorum bir de akıntımdan anlıyorum ovulasyon testinde iki gün pik gördüm, o yüzden ihtimal vermiyorum, üzüleceğimi bile bile içimdeki umudu yok sayamıyorum

O eksiklik zaten hep var maalesef bizim çok uzak ailem hiç gelemedi babam çalıştığı için biz de çok nadir gidebiliyoruz o kadar özlüyorum ki
Bi de hamilelikte ailesi yanında olanlar çok şanslı annem yemek yaptı mesela bana göstermiyo canım çekmesin diye ama yakın olsan gidersin yersin canın çektiği bişey olursa annen yapar ya da ailesine naz yapmak istiyo insan

aynen az kullaniyorum zaten dediginiz gibi dogal seylerr alismak lazm

Hdhdjjj aynı ben 9 ay dayanabilir miyim bilmiyorum ama yaşayıp göreceğiz ne zaman öğrendiniz siz
İlk 3 ay dikkat ederim bebek iyice yerleşene kadar ama ondan sonra daha rahat olur en azından düşük tehlikesi falan olmaz canım
Yaklaşık iki hafta olacak öğreneli

normali sizsiniz zaten benimki anormallik aslinda keske haftada 2 1 yapabilsem. cocuk olunca aşarim bunu belki ablamda hamilelikte benim gibiydi. karni burnunda yer silerdi viledasi elindeydi hep
İlk üç ay dikkat et canım sonra gelsin temizlikler gelsin bezler kovalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…