2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Tabi tercih meselesi canım doktora geç gitmek ama ne olur ne olmaz kendi sağlığın için git yinede bende 5.haftada gittim kese gördüm doktor 2 hafta sonra gel dedi kalp atısı vs baklm dedi en azından içim rahatladı

Canım bebisin boyudur 4 mm. Benim de 6+1 ken 4 mm idi

Sağlıklı bireylerde öyle ama bazılarında hormon eksikliği veya kan pıhtılaşması gibi sebeplerden düşebiliyor. Malesef dr ilk düşükte hiç bir test yapmıyor, benim bir düşüğüm var şimdi bunun için kan pıhtılaşması testi vs istiycem bunu da kaybetmek istemiyorum

Doğrudur bilemiyorum doktorun söylediği bu şekildeydi sadece. İnsan başına geldiğinde daha iyi biliyor heralde Allah şifalar versin inşallah Gönlünüzce olsun hayırla kucaklayın

4 mm olan çocuktur canım diğeri kese olabilir

Kızlar merhaba ben size bişey danışmak istiyorum deneyimlerinizden beni de bilgilendirir misiniz?
Benim iki üç gündür yoğun az az açık sarı yapışkan akıntım var, koku kaşıntı yanma falan yok, daha önce böyle olduğunu hatırlamıyorum, acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi

Kesinlikle o kadar katılıyorum ki. Neyi düşünür neyi söylersek onu kendimize çekiyoruz. Sürecimizi kabul edip gereken ölçüde de dikkat ettiğimiz sürece Allahın izniyle birşey olmayacağına güzel geçeceğine gönülden inanıyorum

Aynen öyle teslimiyet ve inanç

Evet canım bu haftalarda yürüyüş iyi gelmiyor maalesef çok ağır ev işi de yapma. Sırt üstü yatmaya çalış benim belimin ağrısına iyi geliyor
Evet ama tamamen de sıfırlamamak lazım. Doktorum bana çalıştığım için ekstra spor yapma şuan dedi. Pilates vs şuan için yok dedi. Ancak çalışmayan birisi için yürüyüşte çok önemli en azından yavaş tempoda 35-40 dk. Ev işine katılıyorum hele çok kimyasal içeren ovma çömelme içeren derecede temizlikler vs bir müddet yapılmasa daha iyi gibi

Bende öyle bir belirti olmadı ama bilemiyorum
Kaç gün var adetinize

Ahhh temizlik ev aldı başını gidiyo o kadar huzursuzum ki şu an evin halinden aslında ev pis değil ama iki haftadır pek birşey yapmıyorum normalde çok takıntılı titizimdir şu an yapamıyorum diye çıldırıyorummmm

Aynı durumdayım. Pis değil ama benim standartlarıma da uygun değil ama yok kendimi bunun için yoramıcam diyip diyip duruyorum kendimi telkin ediyorum. yapacağım günler de gelicek ama şimdi değil diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…