2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İlk gebeliği olmayanların önceki gebeliklerinde 6. Veya 7. Haftada çekilmiş kese bebek ultrason görüntülerini atıp ve bebeklerin cinsiyetini yazabilir mi? Bir şey deniyorum çok merak ettim affınıza sığınıyorum valla böyle bir şeyle meşgul ediyorum. Şu ramzi teorisine bakıyorum tutuyo gibi herkeste 🤭 ama ultrasonda 6. Veya 7.hafta olmalı karından veya vajinal olduğunu yazar mısınızz kızlar 🙈
Gece oğlumunkini bulursam atarım😁

Bana doktorum tibben bir sorun yok dedi gonulsuz sekilde. Sizce diye sordum bende. Eger sonrasinda birsey olursa kadinlar kendilerine bole yaptik bole oldu diye bir psikolojik yuk yukluyor dedi. Bizde yapmama karari aldik 3 ay olana kadar en azindan 😁
En iyisi riske atmamak 😄

İlk oğlumda her adet döneminde yaşamıştım şu an bunda da var. Haftalarımız yakın aynı şeyler yasıyoruz muhtemelen...
Kızlar bütün gece çok şiddetli bir bel ağrısı başladı.. adet sökülcekmiş gibi olan ağrı.. ama baya şiddetli yataktan kalkamıyorum şuan. Var mı böyle yaşayan?İ

Yagmur0006 Yagmur0006 al canım ogullarimin aynı haftalardaki görüntüleri

Eklentiler

• IMG_20221224_171417.jpg
    IMG_20221224_171417.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20221224_171659.jpg
    IMG_20221224_171659.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 68
Canlar ben de siz yazamadım, msjlari da okuyamadım çok birikmiş ama en kısa zamanda dönüş yapacam size. Bebiş 1.5 cm olmuş benim elhamdülillah kalbimizi de duyduk, herşey yolunda hamdolsun 🥰 7+4 te gittim 7+6 çıktı bebiş öyle işte bakalım şimdilik böyle. Bir ay sonra görüşelim dedi. Progestani da bitince bırak dedi 🤩
Bu da yeni bebişinki bi bak bakalım ne yorum yapcen :)

Canlar ben de siz yazamadım, msjlari da okuyamadım çok birikmiş ama en kısa zamanda dönüş yapacam size. Bebiş 1.5 cm olmuş benim elhamdülillah kalbimizi de duyduk, herşey yolunda hamdolsun 🥰 7+4 te gittim 7+6 çıktı bebiş öyle işte bakalım şimdilik böyle. Bir ay sonra görüşelim dedi. Progestani da bitince bırak dedi 🤩
Canım gozunaydin cok güzel bir haber. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin insaallah 😇

Gece oğlumunkini bulursam atarım😁
Bekliyorum 😂 kendime eğlence çıkardım🤭
Vajinal mi karından mı ultrason acaba bu görüntüler pozitifbiri pozitifbiri
kızlar ben iki gün önce muayene olmaya gttim bebek bir hafta geriden geliyor bir sorun olur mu .. bide kese şekli normal mi sizce ? Yagmur0006 Yagmur0006 bakar mısınEki Görüntüle 3181831
Ben kese şeklinden falan hiç anlamam canım ramzi teorisi midir nedir ondan cinsiyet anlamaya çalışıyorum sadece 🤭 etrafımdakilerde net görünenlerde tutunca önceden doğum yapan kişilere sormak istedim 🙈

Benm eşim doktor izin dahi verse 9 ay boyunca ilişkiye girmeyi düşünmüyor beklerim diyor ikna edemedim 😅
Ahhh Suriyeli bir gelinimiz var bizim ve anlattığı şu doğuma kadar oluyormuş ilişki falan hiç korkmuyorlar da duyunca şok olmuştum.. biz eşimle knk olduk anlaşma yaptık korkudan 😄😄😄

Karından kuzum. Yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum pek geçerli bulmasam da ... :)
Bekliyorum 😂 kendime eğlence çıkardım🤭

Vajinal mi karından mı ultrason acaba bu görüntüler pozitifbiri pozitifbiri

Ben kese şeklinden falan hiç anlamam canım ramzi teorisi midir nedir ondan cinsiyet anlamaya çalışıyorum sadece 🤭 etrafımdakilerde net görünenlerde tutunca önceden doğum yapan kişilere sormak istedim 🙈

Maşallah progestanı bende bıraktım daha iyi oldum iki gündür bırakınca 😁

Annem de diyor ki (iyisin çok sağlıklı dediya doktor) bırak gitsin ilacı ne gerek diyor :KK70: bana kalırsa da öyle de işte vicdanım rahat etmez :)
Doktor bırakma bir kutu daha al dedi ama ben almak istemedim açıkçası. Sağlık durumunuz iyi artık bırakıayım ki vücudum kendi devam etsin bundan sonra 😄😄

Bu 2si Allah bağışlasın oğullarınınsa doğru tutmadı tabi ben doğru gördüysem şöyle açıklayayım. Bebek kesenin içinde karından bakılırsa sağdaysa kız soldaysa erkekmiş. Ama vajinalde tam tersi oluyo karından bakıldığında ayna görevi görüyomuş ilk 6. Ve 7. Haftalarda geçerliymiş 8.haftadan sonra bebek yer değiştirdiği için net bir şey denilemezmiş. Bende remzi mi ramzi mi öyle bi doktorun yalancısıyım😂😂😂

X