2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aslında kan değerlerine bakıp öyle yazmaları lazım fazlası zararlı diyen var onu bidaha gittiğinde sorup paylaşırsan çok sevinirim 4 ocakta ben de gidiyorum sorucam paylaşırım ne derse☺️
Bende 4 ocakta gidicem 😁sorarim bende

Bende 5+0 oldum bugün çok şükür kusmadım ama mide bulantım başladı hatta niye bu kadar erken başladı anlamadım kızımda çok geç başlamıştı ara ara az olurdu ama helede bugün baya bulandı şuan bile baya bulanıyor kaç gündür gelip gidiyor sanırım bu hamileliğim zor geçecek bulantım çok olacak gibi şimdiden böyle başladıysa
Canım hayırlı olsun seninle topiklerden tanışıyoruz yumurtlama donemlerimiz aynı diye konuşmuştuk. Ben Kasım ayında topiklere girmicem artık dedim hep negatif sonuç alınca. Aralık ayı uğur getirdi .benim daha çok yeni betam 450 çıktı. Süreç nasıl ilerliyor doktor dis gebelik olabilir keseyi görmeden bisey söylemek doğru olmaz dedi negatif konuştu biraz .nasıl hareket etmek lazım acaba

Hangisi cnm ahmet iyi Ayşegül sanırım oda iyi ama fiyatlar çok uçtu ben yazın 350 gidiyordum 800 duydum gitmedim birde zam gelecek doğum ücretini düşünemiyorum bile sen bilirsin ama yenisehir hastanesi doktorları iyi akademi ahmet kaan iyi form yaşam bakabilirsin
Yaa evett Ahmet yıldızbakan 600 700 duydum bende ama 800müü🤩😳 Aman yarabbii gerçekten cok fazla yaa .Zamlı hıc dusunemıyorım gercekten . forum yasamda himmet varmıs onuda cok övdüler bilemiyorum esım emnıyet personelı o bıraz arastırdı aslınd

Kızlar sağlık ocağına bildirip kan veren var mıı?? Doktor sma testi istedi bizden eşim verdi bugün bendede bir ton kan idrar testi aldıalr hatta bazıları sağlık ocağında yok özelde yaptırcam...
Sma testi neredeyse 5 ayda çıkıyor biz öncesinde yaptırmıştık. Baya uzun bir bekleyiş zamanı var.

Canım hayırlı olsun seninle topiklerden tanışıyoruz yumurtlama donemlerimiz aynı diye konuşmuştuk. Ben Kasım ayında topiklere girmicem artık dedim hep negatif sonuç alınca. Aralık ayı uğur getirdi .benim daha çok yeni betam 450 çıktı. Süreç nasıl ilerliyor doktor dis gebelik olabilir keseyi görmeden bisey söylemek doğru olmaz dedi negatif konuştu biraz .nasıl hareket etmek lazım acaba
Çok sağol canim senide tebrik ederim aynen hatırlıyorum seni. Canım çoğu doktor öyle diyor maalesef karşıyı düşünmüyorlar bir haftaya inşallah bebğin görünür kötü düşünme böyle diyio sonra başka doktora gidip bebeğini gören çok makineden makineye bile fark ediyormuş o yüzden sıkma canını iyi düşün ve daha beta 450ile gözükmez daha erken bence biraz daha yükselmeli öyle beni doktorum beni 7ci haftamda taa çağırdı en erken o zaman görülür diye iyi düşün canım tam kaç haftalık oldun

Çok sağol canim senide tebrik ederim aynen hatırlıyorum seni. Canım çoğu doktor öyle diyor maalesef karşıyı düşünmüyorlar bir haftaya inşallah bebğin görünür kötü düşünme böyle diyio sonra başka doktora gidip bebeğini gören çok makineden makineye bile fark ediyormuş o yüzden sıkma canını iyi düşün ve daha beta 450ile gözükmez daha erken bence biraz daha yükselmeli öyle beni doktorum beni 7ci haftamda taa çağırdı en erken o zaman görülür diye iyi düşün canım tam kaç haftalık oldun
Teşekkür ederim :) yani saglikli bir şekilde ilerlersek çarşamba gününe beta 1800 lere gelmiş olur keseyi de rahat görürüz dedi.carsambayi bekliyoruz yani .kaç hafta kaç gün onu bile hesaplamadi doktor keseyi görmeden. Bu arada gittiğim doktor profesör. Yani vardır Bi bildiği eleştirmek de istemiyorum 😂 siz o zaman keseyi bebegi gördünüz mü

Teşekkür ederim :) yani saglikli bir şekilde ilerlersek çarşamba gününe beta 1800 lere gelmiş olur keseyi de rahat görürüz dedi.carsambayi bekliyoruz yani .kaç hafta kaç gün onu bile hesaplamadi doktor keseyi görmeden. Bu arada gittiğim doktor profesör. Yani vardır Bi bildiği eleştirmek de istemiyorum 😂 siz o zaman keseyi bebegi gördünüz mü
Canım keseyi görmeden dış gebelik diyemez ki kese görünür belirli bir büyükleğe geldiği halde bebek gözükmezse dış gebelik oluyor hemen negatifi niye söylüyor bu doktorlar anlamıyorum sen sıkma canını daha gözükür inşallah kesen sonrada kalp atışın. Ben şuan 5+1im sen merak etme daha erken son adet tarihine göre hesaplayabilirsin canım kaç haftalık olduğunu

Biz sma testini saglik ocaginda esime yaptirdik cocuk dusundugumuz icin. Yaklasik 3 ay önce. Hala sonucu cikmadi😅 bide aile hekimimiz utanmadan ne aceleniz vardi sonucu bekleseydiniz ya diyor. Hamile kaldiktan sonra sma testi yaptirmanin bir faydasi olacak mi ki bilmedigimden soruyorum?
Biz evlenmeden önce yaptırdık 3 ayda anca çıkıyor

Yaa evett Ahmet yıldızbakan 600 700 duydum bende ama 800müü🤩😳 Aman yarabbii gerçekten cok fazla yaa .Zamlı hıc dusunemıyorım gercekten . forum yasamda himmet varmıs onuda cok övdüler bilemiyorum esım emnıyet personelı o bıraz arastırdı aslınd
İyi bir doktor çok Canada yakın ben asgari ücretli olarak o fiyat fazla ve randevu saatinde zor giriyorsun çok kalabalik oluyor imkanın varsa içinde kalmasın diyorsan görün himmeti bende duydum birde bize yakın hastane her zaman iyi yürüme mesafesinde 5 dk

İyi bir doktor çok Canada yakın ben asgari ücretli olarak o fiyat fazla ve randevu saatinde zor giriyorsun çok kalabalik oluyor imkanın varsa içinde kalmasın diyorsan görün himmeti bende duydum birde bize yakın hastane her zaman iyi yürüme mesafesinde 5 dk
Evet öyle diyolar biraz bende ınstagramdan baktım güleryüzlu falan cok belli baya tedavı ıcın falan sehır dısından gelenler varmış sanırım olumlu sonuc aldıklarjndan adam baya kalabalık. Ama o kadar fiyat cok absürt fazla geliyo sonucta bir defa ıkı defs gitmiyoruzz . Yakın olması konsuunda sana katılıyorum allahtan merkezi bi yerdeyiz yenısehır forum yasam falan yakın

Biz sma testini saglik ocaginda esime yaptirdik cocuk dusundugumuz icin. Yaklasik 3 ay önce. Hala sonucu cikmadi😅 bide aile hekimimiz utanmadan ne aceleniz vardi sonucu bekleseydiniz ya diyor. Hamile kaldiktan sonra sma testi yaptirmanin bir faydasi olacak mi ki bilmedigimden soruyorum?
Bilmiyorum doktor istedi yaptımamızı inşallah çıkmaz kötü bir şey, ilk çocuğum öldü iki düşük bir dış gebelik yaşadım ve akraba evliliği var. Ayrıca kalp hastalığım var 21 yaşımda kalp krizi geçirdim. Bu sebeblerden dolayı istedi diye düşünüyorum... İnşallah kötü bir şey olmaz sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi

X