2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Evet öyle diyolar biraz bende ınstagramdan baktım güleryüzlu falan cok belli baya tedavı ıcın falan sehır dısından gelenler varmış sanırım olumlu sonuc aldıklarjndan adam baya kalabalık. Ama o kadar fiyat cok absürt fazla geliyo sonucta bir defa ıkı defs gitmiyoruzz . Yakın olması konsuunda sana katılıyorum allahtan merkezi bi yerdeyiz yenısehır forum yasam falan yakın
evet benim arkadaşımın 9 yıldır olmuyordu 1 ay sonra oldu bende gittim her şeyi kullandım ama ondan olmadı kişiden kişiye değişiyor en önemli etkende doktorun yaklaşımı rahatlatıyor her ay gidecen üstüne doğumuda o doktorda isticen baya pahalı olur gecen yaz arkadaşım orda yaptı 7-8 bin falandı o zaman muane ücreti 250 civarındaydı forum yaşam Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi bildiğim kadarıyla her şeyi düşünmek lazım erken doğum falan olsa

Kızlar toxoplazma, rubella, elisa gibi testleri yaptıran varmı??
torch yaptircam ben cnm sali gunune randvu aldm. devlette yaptircam. toxoplasmayla iliskili galiba benim.yaptircagm test ayni anlamlara geliyo saniriim birlestirilmis ismi yani torch. doktorum yapman gerekiyor dedi. kan tahlilleri disinda olmasi gerekirmis

torch yaptircam ben cnm sali gunune randvu aldm. devlette yaptircam. toxoplasmayla iliskili galiba benim.yaptircagm test ayni anlamlara geliyo saniriim birlestirilmis ismi yani torch. doktorum yapman gerekiyor dedi. kan tahlilleri disinda olmasi gerekirmis
Evet sağlık ocağında yapılmıyor bende gitcem hastaneye

Bilmiyorum doktor istedi yaptımamızı inşallah çıkmaz kötü bir şey, ilk çocuğum öldü iki düşük bir dış gebelik yaşadım ve akraba evliliği var. Ayrıca kalp hastalığım var 21 yaşımda kalp krizi geçirdim. Bu sebeblerden dolayı istedi diye düşünüyorum... İnşallah kötü bir şey olmaz sağlıkla kucağıma alırım bebeğimi
Ahh canım çok zor sinavlardan gecmissin 😔 insallah sorunsuz bir hamilelik gecirirsin minnosun da sağlıkla doğar 🙏🏻🙏🏻

kizlar bugun normalde regl ilk gunum olmasi gerekiyodu. hamileyim ama yinede regl belirtim var anlamadm. karin agrisiyla.uyandm sinirlilik var. ayni o donemimdeki gibi belirtiler var. sizde yasadiniz mi? 2 aylik olanlar 2. regl doneminizde
Benimde dün regl dönemimdi ve bendede biraz tuhaf sanki kasıklarım ağrıyor hamile olduğumu bilmesem acaba adet mi dicem ama olurmuş normalmiş bu tarz durumlar

Yaa evett Ahmet yıldızbakan 600 700 duydum bende ama 800müü🤩😳 Aman yarabbii gerçekten cok fazla yaa .Zamlı hıc dusunemıyorım gercekten . forum yasamda himmet varmıs onuda cok övdüler bilemiyorum esım emnıyet personelı o bıraz arastırdı aslınd
Doğru medicalparkta muayene 600 800 arası doktora göre değişiyor.

Eklentiler

• F2359CB8-E9EB-4FD0-90CE-25BC539603BA.jpeg
    F2359CB8-E9EB-4FD0-90CE-25BC539603BA.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 56
evet benim arkadaşımın 9 yıldır olmuyordu 1 ay sonra oldu bende gittim her şeyi kullandım ama ondan olmadı kişiden kişiye değişiyor en önemli etkende doktorun yaklaşımı rahatlatıyor her ay gidecen üstüne doğumuda o doktorda isticen baya pahalı olur gecen yaz arkadaşım orda yaptı 7-8 bin falandı o zaman muane ücreti 250 civarındaydı forum yaşam Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi bildiğim kadarıyla her şeyi düşünmek lazım erken doğum falan olsa
Cok haklısınn değişiyor tabii bakalım hepımız ıcın en hayırlısı olsun ınsallahh gıdecegız artık bırıne 🙏🙏🙏🥰
Doğru medicalparkta muayene 600 800 arası doktora göre değişiyor.
Öyleymiş canımm ya valla neye nasıl yetıseceksek artık

X