2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İyi akşamlar herkese ☺️ uzun aradan sonra kaderde tekrar kadınlar kulübünde gebelik takibi yapmak varmış. Hepinize sağlıklı gebelikler dilerim 💕🤰🏻
İyi akşamlar hiç sormayın 2017 ekim annelerindeydim tövbe ettim çocuğa zor büyüttüm ama kendime yenildim😅hayırlı olsun 🤰

bende az once ictim cnm cok direndm butun gun ama artik ictim napim😐 biter insallah canim. enerji dusuklugu cok kotu.

oyy canim ilk 3 ay annenin depolarndan beslenir dedi doktorum kendini zorlama cok yiyemiyorum diye dedi hatta sagolsn halden anladi direkt

kiz bende uykuda yapmiyo anlamadm 😁 1 saat oldu iceli gerci
Ben ictigim zaman 15 dk sürmüyor uykuya dalmam 😂

Teşekkür ederim dr la görüşmem gerekiyor devletteki doğru düzgün cevap vermeyecek büyük ihtimal kendi kadın doğumcum için de Ocak ortasını bekliyorum sigorta için muayene 700 olmuş ya oğlumda 100 TL veriyordum 5 yılda 7 kat artmış
Neyin fiyatı artmadı ki bu sürede.. ben 1,5 senedir türkiyeye gelemedim, geldiğim zaman büyük şok yaşıycam kesin

bati cok fena desenize. ben ozel hastanede muane ucreti 360 tl oduyoruz
Özel Hastane bünyesinde ne kadar bilmiyorum benim dr umun kliniği var oraya gitmiştim ilkinde, hastaneye göre değişiyor özelde muayene ücretleri, önemli olan işinde iyi ve anlayışlı bilgilendiren bir dr olması, iyilere denk gelin inşallah🥰

Özel Hastane bünyesinde ne kadar bilmiyorum benim dr umun kliniği var oraya gitmiştim ilkinde, hastaneye göre değişiyor özelde muayene ücretleri, önemli olan işinde iyi ve anlayışlı bilgilendiren bir dr olması, iyilere denk gelin inşallah🥰
Benim gittiğim muayene 800 TL artık gitniyecegim çok zorluyor

X