2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Öyle mi canim.. benim de öyle hep düzenli artti öyle asiri bir artisla belli etmedi tabi ama olursa büyük sok olur benim icin hersey allahtan her türlüsü kabuluüm allah bagislasin senin ikizleri de canim

Hoşbuldum canim benim iki tane 5 gün 4aa koyduklarını söylediler bana değer çok yüksek geldi korktum açıkçası dış gebelikten falan

Dış gebelikte değer tam aksine düşük oluyo diye biliyorum ben. Düzenli artmasıda önemli bu konuda içini ferah tut yani bence canım

Benim de bu sabah kontrolüm vardı. Kalp sesini yine duyduk. En güzeli de eller ayaklar tomurcuklanmış çok güzeldi 15 gün sonra nifty test yapılacak yaş 39 olunca bu test harici 2li 3 lü taramaya gerek olmayacak. Kesenin etrafında da hafif kanlanmalar var duphaston’a devam. Dinlenmeye devam. Prilam Dr haricinde bir ilaç daha yazdı. Acil durumlarda at ağzına erisin dilinde 5 dk içinde bulantın kalmayacak dedi. Denedim oldu çok şükür bulantısız birkaç saat çok iyi geldi.

Maşallah ne guzek ilk gebelikmi

Maşallah yaaa severiz o tomurcuklarııı

İkinci gebelik. 7 yaş bir oğlum var kardeş diye her gece ağlıyordu. Bakalım nasıl olacak
Ay benim oğlumda aynıydı 5.5 yaşında
Neden olmuyor biliyorum sen istemiyorsun deyip bana kızıyordu
Şimdi çok mutlu da bakalım zaman ne gösterecek

Canım ben tombik bir anneyim diyet yapıyordum ama gereken kadar veremedim şimdi daha sıkı bir diyetle hayatıma devam ediyorum kaçamaklarım oluyor ufak tefek ama inşallah hedefimiz ilk 3 4 ayda 5 kg kadar vermek sonra duruma bakıp 4.5. Aylarda da 1-2 kg vermek. Bende normalde şuan yaptığım diyeti yapsam bu kadar süredir min 2.5 kilo verirdim ama çakıldık kaldım hatta bazen artış görüyorum. Ama bu bence sindirim ve boşaltım sistemimizde değişenlerden kaynaklı. Sen nasıl besleniyorsun hareketsiz olman normal ama ya ödemdir ya da şişkinliktir diye düşünüyorum eğer dengeli besleniyorsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…