2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah hemen geçer canım bana çift kese dedi 6+6 ikisninde duyduk sen ne zaman duydun canım

canim aksam erken yattim gormemisim. bende afedersn kalcamin hemen ustu belimin tam ortasi aciyo. bide kac gundur gecmeyen iki taraftanda kasik agrim var. ozellikle duz yatinca agriyor bildgn.
Merhaba aynı durum bende var. Ve daha çok sırt ağrısı var. Bı belirtiler kaç gün kala oldu reglinize

Degil canim, 2. tüp bebek denememizden bir kizim var 4 yasinda cok sükür sonra 2. kez gebe kaldim dogal yolla, 20. haftada kaybettim bebegimi. Simdi bu 3. gebeligim tüp bebekle yine.. 5. deneme sanirim
Başın sağolsun kuzum Allah'ım saglikla nasip etsin tekrar diğer çocuğuna Allah'ım uzun omurler versin

baya soguk canim aynen ediyorum valla. her gun bir kivi bir portakal bazen sadece elma yiyorum. bunlari yiyince paketli urun tatli istemiyo canim. eskiden meyve yiyen biri degildim ondan cok sariyodum cikolatalara tatlilara. simdi aramiyorum cok sukur sende oyle dene istersen

Hahahah ay zıbın,biberon falan aldım şimdilik büyüklere daha giremedim
Biz de alalım yavaştan el altinda kalsin ☺
Aynen aynen canim tatli istegini kesiyor kuruyemis meyve yiyorum vala bakalim artik

canim ben roll on kullaniyorum birakmadim. ama gundr 1 defa suruyorum yetiyo. evde oldgm icin genelde makyaj yapmam arada yaparim yani. dus jelini biraktim ama. enfeksiyon riskini arttirdigi icin. sabun kullaniyorum. parfumude derime degil kiyafete az bikac fislatiyorum. sac boyamayi yapmicam sanirim.doguma gitmeden 1 2 hafta oncesinde boyatirim sanirim. simdilik bu kdr benim yaptklarm.hayirli olsun

İnşallah hemen geçer canım bana çift kese dedi 6+6 ikisninde duyduk sen ne zaman duydun canım
6+3 te kalp atışlarını gördük canım ses yoktu 7+1de de çok şükür duyduk
Bilmem daha görmedim keseyi insallah yarin görcez canim ama beta degerlerime bakcak olursak bence degil
Rabbim önce sağlıklısını nasip etsin ama ikiz sanırım çok betayla ilgili değil benimde şu an ikiz ve değerlerim 2-2.5 katı artıyordu çok yüksek değildi

Maşallah canım sorum olacak nasıl beslenmeliyiz neler yemeliyiz neler yememeliyiz kilo çok almamk için

Hoşbuldum canim benim iki tane 5 gün 4aa koyduklarını söylediler bana değer çok yüksek geldi korktum açıkçası dış gebelikten falan

Kızlar ben 5+2 bugün ilk muayene için gittim doktor kese var ama bebek gözükmez daha oluşuyor dedi bebeğin beslendiği yer oluşmuş biraz kese bir tık büyük dedi kalp atışı için üç hafta sonra çağırdı normal değil mi vesvese yapıyorum Allah im yaşatmasın ilk gebeliğim herşeyi düşünüyorum oradan buradan duyup kalp atışını da duysam içim rahatlayacak hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…