2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
7+4üz canım şu an benim baya kötü serum aldım birkaç kez sudan sıvılardan tiksiniyorum zorla ağzıma attığım şeylerde öğürüyorum böyle geçecek ama mecburen

Eminim erken ama birazda sanırım odağım dağılsın istiyorum mesela birkaç zıbın aldım ucuzdu birde cinsiyete göre değişmeyecek gibiydi🙈

Ay ne aldınn ben tırnak törpüsü😁😁😁

Teşekkür ederiim hepimiz bir zorluk geçirmişizdir muhakkak sonu çok güzel olsun♥️♥️

İnşallahh pazartesi 2. Ayımız bitiyor 1 ay daha direnicez artıkk çok iyi yapmışsın bende ufak ufak istiyorum alt alma örtüsüdür vs🙈

Beni yanlış anlamayın nolur ama hazır yiyebiliyoken canınız ne çekiyorsa tadımlık yiyin sevdiğiniz herşeyden tiksinmek o kadar kötü ki😔
İnşallah hemen geçer canım bana çift kese dedi 6+6 ikisninde duyduk sen ne zaman duydun canım

canim aksam erken yattim gormemisim. bende afedersn kalcamin hemen ustu belimin tam ortasi aciyo. bide kac gundur gecmeyen iki taraftanda kasik agrim var. ozellikle duz yatinca agriyor bildgn.
Merhaba aynı durum bende var. Ve daha çok sırt ağrısı var. Bı belirtiler kaç gün kala oldu reglinize

Degil canim, 2. tüp bebek denememizden bir kizim var 4 yasinda cok sükür 🤗 sonra 2. kez gebe kaldim dogal yolla, 20. haftada kaybettim bebegimi. Simdi bu 3. gebeligim tüp bebekle yine.. 5. deneme sanirim
Başın sağolsun kuzum Allah'ım saglikla nasip etsin tekrar diğer çocuğuna Allah'ım uzun omurler versin

Iyi ettin canim bana hic alma mümkünse dedi normalde de pek kilo alip veren biri degilim ama ödem oldu sanırım. Ahhh elveda paketli ürünler canim cikilatalar😐😐 dikkat et kendine canim akdeniz bolgesindeyim havalar bi tik sıcak kışa göre biz gibidir orasi simdi
baya soguk canim aynen ediyorum valla. her gun bir kivi bir portakal bazen sadece elma yiyorum. bunlari yiyince paketli urun tatli istemiyo canim. eskiden meyve yiyen biri degildim ondan cok sariyodum cikolatalara tatlilara. simdi aramiyorum cok sukur sende oyle dene istersen

Hahahah ay zıbın,biberon falan aldım şimdilik 👶🏼 büyüklere daha giremedim 😀
Biz de alalım yavaştan el altinda kalsin ☺
baya soguk canim aynen ediyorum valla. her gun bir kivi bir portakal bazen sadece elma yiyorum. bunlari yiyince paketli urun tatli istemiyo canim. eskiden meyve yiyen biri degildim ondan cok sariyodum cikolatalara tatlilara. simdi aramiyorum cok sukur sende oyle dene istersen
Aynen aynen canim tatli istegini kesiyor kuruyemis meyve yiyorum vala bakalim artik

İyi akşamlar kızlar 🌸 öncelikle hepinizi tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 🤲🏻🤲🏻 5+0 dan katılıyorum aranıza 🐣 Ağustosun sonuna yetişiyoruz inşallah 😂 hala inanmış sayılmam ve ne yapmam nerden başlamam ne yemem hangi kozmetik ürünlerimi bırakmam gerek bilmiyorum 🙈 ee şimdi ne olacak modundayım 😂 bu dönemi geçenler ya da daha önceden tecrübeli olanlar varsa aranızda yardıma ihtiyacım var ♥🥹
canim ben roll on kullaniyorum birakmadim. ama gundr 1 defa suruyorum yetiyo. evde oldgm icin genelde makyaj yapmam arada yaparim yani. dus jelini biraktim ama. enfeksiyon riskini arttirdigi icin. sabun kullaniyorum. parfumude derime degil kiyafete az bikac fislatiyorum. sac boyamayi yapmicam sanirim.doguma gitmeden 1 2 hafta oncesinde boyatirim sanirim. simdilik bu kdr benim yaptklarm.hayirli olsun😍

İnşallah hemen geçer canım bana çift kese dedi 6+6 ikisninde duyduk sen ne zaman duydun canım
6+3 te kalp atışlarını gördük canım ses yoktu 7+1de de çok şükür duyduk
Bilmem daha görmedim keseyi insallah yarin görcez canim 🤗 ama beta degerlerime bakcak olursak bence degil
Rabbim önce sağlıklısını nasip etsin ama ikiz sanırım çok betayla ilgili değil benimde şu an ikiz ve değerlerim 2-2.5 katı artıyordu çok yüksek değildi☺️

6+3 te kalp atışlarını gördük canım ses yoktu 7+1de de çok şükür duyduk

Rabbim önce sağlıklısını nasip etsin ama ikiz sanırım çok betayla ilgili değil benimde şu an ikiz ve değerlerim 2-2.5 katı artıyordu çok yüksek değildi☺️
Maşallah canım sorum olacak nasıl beslenmeliyiz neler yemeliyiz neler yememeliyiz kilo çok almamk için

Hoşgeldin canım. Bende tüp bebek ile hamileyim 3.gün transferiydi 11.gün 167 çıkmıştı 14.gün 506 çıkmıştı yani değerin gayet iyi çoğul bile olabilir benim değerime göre. Tekrardan hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🤲
Hoşbuldum canim benim iki tane 5 gün 4aa koyduklarını söylediler bana değer çok yüksek geldi korktum açıkçası dış gebelikten falan

Kızlar ben 5+2 bugün ilk muayene için gittim doktor kese var ama bebek gözükmez daha oluşuyor dedi bebeğin beslendiği yer oluşmuş biraz kese bir tık büyük dedi kalp atışı için üç hafta sonra çağırdı normal değil mi vesvese yapıyorum Allah im yaşatmasın ilk gebeliğim herşeyi düşünüyorum oradan buradan duyup kalp atışını da duysam içim rahatlayacak hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

X