2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok teşekkür ederim Artık heyecanla ve dualarla sizden güzel haberler bekliyorum. Ortak heyecanlarda buluşmak ne güzel eşime kalp atışını duyduktan sonra birşey oldu bir minnoşluk geldi.
İNŞALLAH RABBİM KISMET ETTİ SONCUDA GÜZEL OLACAK DUYACAĞIZ. İNSANIN İÇİ İÇEN SIĞMIYOR ÇOK İYİ ANLIYORUM. BİZDE BU AY 4 TÜP BEBEĞE BAŞLICAKTIK BIKMIŞTIM HEP AYNI SONDAN. NASİP ETTİ YORMADI BİZİ BİR DAHA HASTAHANE YOLLARINDA. ÇOK İYİ ANLIYORUM EŞİNİ BENİM EŞİMDE EVDE İŞLERİ YAPIYOR HERŞEYİ ÇOK GÜZEL OLDU HERŞEY. İSTEYEN BÜTÜN KADINLARA ANNELİK NASİP OLSUN İNŞALLAH

Cok cömert galiba hepimizin esleri ben daha keseyi bile görmedim ama benimki bütün evi temizledi bile allah razi olsun insallah sagliklla devami gelir cok güzel bir heyecan allahim isteyen herkese yasatsin

Ekşime, yanmaya ne çözüm buldun canım ya, ben ona bile bulamadım

canim hayirli olsun. bana doktorum nifty felan bisi demedi oyle sadece 10. haftayla 13. hafta arasi gel 2li tarama yapcaz dedi ayni sey mi acaba

cok sevindim canim hayirli olsun aramizda 2 gun var tam

Ayyyhh yaaa çok özel çok muhteşem bir duygu inşallah bizde duyarız Gerçekten mucize bir damla suyun geldiği hall

Ekşime, yanmaya ne çözüm buldun canım ya, ben ona bile bulamadım
Ekşime olunca su içiyorum birde ben Kahramanmaraşliyim bizim orda Tarhana yapılır böyle cipse benziyor tabi yağsız bir ürün onu yiyorum, yanınca buz gibi sütten yudum yudum yudum içiyorum bulantıya da yavaş yavaş çözümler deniyorum

canim hayirli olsun. bana doktorum nifty felan bisi demedi oyle sadece 10. haftayla 13. hafta arasi gel 2li tarama yapcaz dedi ayni sey mi acaba
Canım yaş 39-40 olunca gen taraması yapılması ve %99 doğruluk payı olması nedeniyle önemini vurguluyorlar. Yaş 35 altıysa sorun olacağını sanmıyorum. Daha garanti olsun diye aslında nifty bu yaşlarda.

Bak şu an çorbasını istedi canım kalkıp yapayım az önce ayılıp bayılıyordum ya ben bir anda kanım çekiliyor bir anda enerji pompalanıyor sanki ne garip haller.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…