2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Yaaa dur bende yapayım sık sık az az yemek mantıklı çok sağol denicem mide bulantısı zorrrr

Günaydın Az önce Bebişin pıt pıt kalp sesini dinledik. 0.64 cm olmuş. Resmen mucize ama mide bulantısı beni öldürecek. Hatta serum takalım istersen dedi doktor o kadar rengim soldu yaa. Bugünlük eve gidip dinlenmek istedim. 10 gün sonra kontrol 10. Hafta gibi nifty testi yapılacak. Haberler böyle.

4 günde hayatım değişti resmen mide bulantısı yüzünden. Su dahi içemiyorum dilim damağım kurudu doktorun verdiği ilaçta işe yaramadı yarın bir ağırına geçicez bugün işe geldim ama o kadar kötüyümki yüzüm vücudum süzüldü resmen yalnızca peynir yiyebiliyorum

GÜNAYDIN HAYIRLI OLSUN DARISI BAŞIMIZA EN KISA ZAMANDA

Ama vallahi bitiklerdeyim yaa. Baş dönmesi, mide bulanması. Birde üstüne açlık şekerim birazcık da olsa yüksek. Şimdiden parmaktan kan alıp takiplemeye başladım. Hayırlısı artık. Günlerdir buraya bile bakamadım öyle bir sarsılmışlık hali Devamlı geçecek kızım sabret diyorum kendime. Eşimde doktora diyor ki kız gibi duruyor hocam daha sadece kalp var ama eşim bombayı patlattı

Bende bi iyiyim bi kötüyüm.Anlamadım gitti.burnum tıkanıyor şimdi de pozitif olmaya çalışıyorum.Sabah uyandığımızda çok sağlıklı olalım inşallah
Valla küçük bir tık daha iyiyim. Nane limonumu içtim vitaminlerimi aldım. Öğlen paça çorbası mı içsem dedim bol limonlu sarımsaklı

Benim Burnum o kadar yara ki silmekten. yapamadım çok acıdı

Senin kocan sanırım kız istiyor Allah gönlüne göre versin :) Maşallah minnoşa da

Hadi ya sende de oldu demek geçer inşallah tez zamanda

Ay kızlar ya.keseyi gördüm,bebişi de gördüm.tam 6+2 dedi doktor.kalp atışı yeni başlamış .makine sesi algılayamadı ama ritmi belli oluyor bu mucize değil de ne .gerçekten çok değişik duygular içindeyim ağlamak gülmek bağırmak hepsini yapmak istiyorum şu an

Sana da çok geçmiş olsun Yani ilaç alamadığımız için bol bol gıdalardan karşılamaya çalışılacak başka çaresi yok.

Eşim çok enteresan erkek hissederken kalp atışını duyunca bir yumoşluk geldi kendisine ve kız gibi narin bir kalp atışı hissetmiş

Maşallah ya zaten o pıtpıtlar gözle bile görünüyor çok güzel. sağlıkla gelsinler inşallah.

ANLADIM :) BEKLERİZ O ZAMAN :) EŞİNİZ KIZ DEMESİ ÇOK KOMİK OLMUŞ ŞİMDİDEN HİSSETTİ GALİBA BABALIK DUYGUSU :) ŞEKERİNİZ YÜKSEKSE HAMURİŞİ TATLI YEMEMEYE ÇALIŞIN. HAYIRLI OLSUN TEKRAR
Çok teşekkür ederim Artık heyecanla ve dualarla sizden güzel haberler bekliyorum. Ortak heyecanlarda buluşmak ne güzel eşime kalp atışını duyduktan sonra birşey oldu bir minnoşluk geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…