2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
NE GÜZEL YARDIMCI OLMASI ALLAH RAZI OLSUN. BENİM AZ ÖNCE BİRAZ LEKELENME OLMUŞ AMA 5 HAFTAYA GİRDİM. İNŞALLAH BİR SORUN OLMAZ. İŞTEYİMDE DİNLENİM DESEM OF
5+ mi oldun canim? Korkma insallah önemli degildir ama devam ederse mutlaka doktora söyle.. ben de calisiyorum sürekli hareket halinde isim ayaktayim yorucu baya. Transferden sonraki ilk 1 hafta calistim. Simdi evdeyim 5 gündür falan rapor aldim biraz dinleneyim diye. Yine balicam birkac gün sonra ise umarim zorlanmam😣😣 cok endiseliyim

5+ mi oldun canim? Korkma insallah önemli degildir ama devam ederse mutlaka doktora söyle.. ben de calisiyorum sürekli hareket halinde isim ayaktayim yorucu baya. Transferden sonraki ilk 1 hafta calistim. Simdi evdeyim 5 gündür falan rapor aldim biraz dinleneyim diye. Yine balicam birkac gün sonra ise umarim zorlanmam😣😣 cok endis
5+0 OLDUM CANIM. HAYIRLI OLSUN SENİNDE İNŞALLAH GÜZEL ÇIKAR KAN SONUCUN. EVDE DİNLENMEMİZ LAZIM BU DÖNEM KESİNLİKLE. BEN 2 GÜN İZİN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM YARINA. AĞRIN OLURSA GİTME DİNLEN YİNE. YAZIK O KADAR EMEĞE TÜP BEBEK ZOR VE UZUN İŞLER. HEP ENDİŞE MALESEFİYİ HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA İNŞALLAH

5+0 OLDUM CANIM. HAYIRLI OLSUN SENİNDE İNŞALLAH GÜZEL ÇIKAR KAN SONUCUN. EVDE DİNLENMEMİZ LAZIM BU DÖNEM KESİNLİKLE. BEN 2 GÜN İZİN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM YARINA. AĞRIN OLURSA GİTME DİNLEN YİNE. YAZIK O KADAR EMEĞE TÜP BEBEK ZOR VE UZUN İŞLER. HEP ENDİŞE MALESEFİYİ HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA İNŞALLAH
Amin canim, aynen kendimi zorlamiycam. Isten cikarilmak da istemem. Simdi kismet birkac hafta disimi sikmam lazim kadin doktorundan onay gibi bi kagit veriyorlar burda 7. haftadan itibaren, o kagit oldu mu isten de cikaramiyorlar. O zamana kadar dikkat ede ede gerekirse gene rapor alarak idare etmeye caliscam. Hakkimizda hayirlisi insallah amin 🤗🤲🏼🤲🏼🧿♥️

Amin canim, aynen kendimi zorlamiycam. Isten cikarilmak da istemem. Simdi kismet birkac hafta disimi sikmam lazim kadin doktorundan onay gibi bi kagit veriyorlar burda 7. haftadan itibaren, o kagit oldu mu isten de cikaramiyorlar. O zamana kadar dikkat ede ede gerekirse gene rapor alarak idare etmeye caliscam. Hakkimizda hayirlisi insallah amin 🤗🤲🏼🤲🏼🧿♥️
AKLIMDA OLSUN 7 HAFTA DURUMU. SAĞLIKLA KAVUŞALIMDA YAVRULARIMIZA HERŞEY ONLAR İÇİN :)

Teyzeleri bizimde kalpler atmaya başlamışş pıtpıt gözüküyor ses henüz yok☺️ Artık iyice düştüğüm için serum takmaya çağırdı doktorumuz serum takıcak daha da artar miden dedi günde 3 ilaca çıkardık bakalım Rabbim hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah miniklerimizi🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Miniğe maşallah🧿 size de çok geçmiş olsun Allah şifa versin ❤️

Bizde de öyleydi çok güzel bi his değil mi ❤️🙏🏼 hayırlı olsun 🙏🏼 bende bugün yine çok kötüyüm burnum tıkalı komple .Hepimize sağlık diliyorum.Sizin bebiş kaç haftalıktı 👶🏼
Teyzeleri bizimde kalpler atmaya başlamışş pıtpıt gözüküyor ses henüz yok☺️ Artık iyice düştüğüm için serum takmaya çağırdı doktorumuz serum takıcak daha da artar miden dedi günde 3 ilaca çıkardık bakalım Rabbim hepimizin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah miniklerimizi🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Miniğe maşallah🧿 size de çok geçmiş olsun Allah şifa versin ❤️
Çok teşekkürler hepimize inşallahh🥹🥹
Bizde de öyleydi çok güzel bi his değil mi ❤️🙏🏼 hayırlı olsun 🙏🏼 bende bugün yine çok kötüyüm burnum tıkalı komple .Hepimize sağlık diliyorum.Sizin bebiş kaç haftalıktı 👶🏼
Çok geçmiş olsunn acil şifalar olsun inşallahh🙏🏼 bizim 6+0 bugün ama bebişlerin biri 5+6 çıktı diğeri 5+4☺️
Kızlar çok direniyorum ama Parol içsek sorun olur mu acaba ya? Ben unutmuşum gebeliği 😂
Bence olmaz bana doktor kendi vermişti direk zorda kalınca kullanırsın diye

X