2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Cok cömert galiba hepimizin esleri ben daha keseyi bile görmedim ama benimki bütün evi temizledi bile allah razi olsun insallah sagliklla devami gelir cok güzel bir heyecan allahim isteyen herkese yasatsin
NE GÜZEL YARDIMCI OLMASI ALLAH RAZI OLSUN. BENİM AZ ÖNCE BİRAZ LEKELENME OLMUŞ AMA 5 HAFTAYA GİRDİM. İNŞALLAH BİR SORUN OLMAZ. İŞTEYİMDE DİNLENİM DESEM OF

Ben sanırım öyle tıka basa yeme işine artık devam edemeyeceğim.Çünkü yemeklerden sonra midem çok bulanmaya başladı.birbirine giriyor herşeyyyy

Bel ağrısıyla birliktemi oldu leke sendede canım? 2 dusuk olunca insan cok korkuyor. Cuma randevum benimde 5+0 da kese goxukmez dimi ?
haftasonu agrıdı 1 kere iç çamaşırıma diğerleri peceteye geldi beta hgc baktırın belli olur 3000 üzeri olduğunda görünür diyorlar benim cuma günü 5650 di bugün 5+5 oldu

Bebişini gören veya kalp atışını gören herkese hayırlı uğurlu olsun, mutluluğunuz daim olsun sağlıkla huzurla neşeyle kolaylıkla sürecinizi tamamlamak nasip olsun inşallah bende kan testimi verdim bekliyorum şu dakikaya kadar negatiflik yoktu ama birden gerilmeye başladım beklemek ağır geldi. Damlam gözümde bekliyor düştü düşecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…