2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Cok cömert galiba hepimizin esleri 🤗🤲🏼🤲🏼 ben daha keseyi bile görmedim ama benimki bütün evi temizledi bile allah razi olsun insallah sagliklla devami gelir cok güzel bir heyecan allahim isteyen herkese yasatsin🤲🏼🤗🤗
NE GÜZEL YARDIMCI OLMASI ALLAH RAZI OLSUN. BENİM AZ ÖNCE BİRAZ LEKELENME OLMUŞ AMA 5 HAFTAYA GİRDİM. İNŞALLAH BİR SORUN OLMAZ. İŞTEYİMDE DİNLENİM DESEM OF

Ben sanırım öyle tıka basa yeme işine artık devam edemeyeceğim.Çünkü yemeklerden sonra midem çok bulanmaya başladı.birbirine giriyor herşeyyyy 🥲

Bel ağrısıyla birliktemi oldu leke sendede canım? 2 dusuk olunca insan cok korkuyor. Cuma randevum benimde 5+0 da kese goxukmez dimi ?
haftasonu agrıdı 1 kere iç çamaşırıma diğerleri peceteye geldi beta hgc baktırın belli olur 3000 üzeri olduğunda görünür diyorlar benim cuma günü 5650 di bugün 5+5 oldu

Bebişini gören veya kalp atışını gören herkese hayırlı uğurlu olsun, mutluluğunuz daim olsun sağlıkla huzurla neşeyle kolaylıkla sürecinizi tamamlamak nasip olsun inşallah 🫶🏻 bende kan testimi verdim bekliyorum şu dakikaya kadar negatiflik yoktu ama birden gerilmeye başladım beklemek ağır geldi. Damlam gözümde bekliyor düştü düşecek 😞

X