2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok teşekkür ederim 🙏❤️ Artık heyecanla ve dualarla sizden güzel haberler bekliyorum. Ortak heyecanlarda buluşmak ne güzel 💕 eşime kalp atışını duyduktan sonra birşey oldu 😃 bir minnoşluk geldi.
İNŞALLAH RABBİM KISMET ETTİ SONCUDA GÜZEL OLACAK DUYACAĞIZ. İNSANIN İÇİ İÇEN SIĞMIYOR ÇOK İYİ ANLIYORUM. BİZDE BU AY 4 TÜP BEBEĞE BAŞLICAKTIK BIKMIŞTIM HEP AYNI SONDAN. NASİP ETTİ YORMADI BİZİ BİR DAHA HASTAHANE YOLLARINDA. ÇOK İYİ ANLIYORUM EŞİNİ BENİM EŞİMDE EVDE İŞLERİ YAPIYOR HERŞEYİ ÇOK GÜZEL OLDU HERŞEY. İSTEYEN BÜTÜN KADINLARA ANNELİK NASİP OLSUN İNŞALLAH

İNŞALLAH RABBİM KISMET ETTİ SONCUDA GÜZEL OLACAK DUYACAĞIZ. İNSANIN İÇİ İÇEN SIĞMIYOR ÇOK İYİ ANLIYORUM. BİZDE BU AY 4 TÜP BEBEĞE BAŞLICAKTIK BIKMIŞTIM HEP AYNI SONDAN. NASİP ETTİ YORMADI BİZİ BİR DAHA HASTAHANE YOLLARINDA. ÇOK İYİ ANLIYORUM EŞİNİ BENİM EŞİMDE EVDE İŞLERİ YAPIYOR HERŞEYİ ÇOK GÜZEL OLDU HERŞEY. İSTEYEN BÜTÜN KADINLARA ANNELİK NASİP OLSUN İNŞALLAH
Cok cömert galiba hepimizin esleri 🤗🤲🏼🤲🏼 ben daha keseyi bile görmedim ama benimki bütün evi temizledi bile allah razi olsun insallah sagliklla devami gelir cok güzel bir heyecan allahim isteyen herkese yasatsin🤲🏼🤗🤗

Kızlar günaydın okuduğum kadarıyla bir çok kişide grip nezle gibi rahatsızlıklar var geçmiş olsun hepinize sn kısa zamanda şifa versin Rabbim.. Çok şükür bende grip yok ama bu mide bulantısı beni mahvediyor 🤢🤢🤢 sürekli kusuyorum ne yesem midem bulanıyor yemesem daha fazla bulanıyor... ekşime yanmaya çözüm buldum ama bu bulantı beni bitirdi 😞😞
Ekşime, yanmaya ne çözüm buldun canım ya, ben ona bile bulamadım :KK43:

Günaydın ☺️ Az önce Bebişin pıt pıt kalp sesini dinledik. 0.64 cm olmuş. Resmen mucize ❤️🥹 ama mide bulantısı beni öldürecek. Hatta serum takalım istersen dedi doktor o kadar rengim soldu yaa. Bugünlük eve gidip dinlenmek istedim. 10 gün sonra kontrol 10. Hafta gibi nifty testi yapılacak. Haberler böyle.
canim hayirli olsun. bana doktorum nifty felan bisi demedi oyle sadece 10. haftayla 13. hafta arasi gel 2li tarama yapcaz dedi ayni sey mi acaba

Ay kızlar ya.keseyi gördüm,bebişi de gördüm.tam 6+2 dedi doktor.kalp atışı yeni başlamış .makine sesi algılayamadı ama ritmi belli oluyor 🥹❤️ bu mucize değil de ne .gerçekten çok değişik duygular içindeyim ağlamak gülmek bağırmak hepsini yapmak istiyorum şu an 🙏🥲🌸🥹
cok sevindim canim hayirli olsun aramizda 2 gun var tam😍😍

Ay kızlar ya.keseyi gördüm,bebişi de gördüm.tam 6+2 dedi doktor.kalp atışı yeni başlamış .makine sesi algılayamadı ama ritmi belli oluyor 🥹❤️ bu mucize değil de ne .gerçekten çok değişik duygular içindeyim ağlamak gülmek bağırmak hepsini yapmak istiyorum şu an 🙏🥲🌸🥹
Ayyyhh yaaa çok özel çok muhteşem bir duygu inşallah bizde duyarız 😌😌💕🤲🤲🤗🤰🤰 Gerçekten mucize bir damla suyun geldiği hall

Ekşime, yanmaya ne çözüm buldun canım ya, ben ona bile bulamadım :KK43:
Ekşime olunca su içiyorum birde ben Kahramanmaraşliyim bizim orda Tarhana yapılır böyle cipse benziyor tabi yağsız bir ürün onu yiyorum, yanınca buz gibi sütten yudum yudum yudum içiyorum bulantıya da yavaş yavaş çözümler deniyorum

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-12-11-25-29-427_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2022-12-12-11-25-29-427_com.android.chrome~2.jpg
    172,2 KB · Görüntüleme: 27
canim hayirli olsun. bana doktorum nifty felan bisi demedi oyle sadece 10. haftayla 13. hafta arasi gel 2li tarama yapcaz dedi ayni sey mi acaba
Canım yaş 39-40 olunca gen taraması yapılması ve %99 doğruluk payı olması nedeniyle önemini vurguluyorlar. Yaş 35 altıysa sorun olacağını sanmıyorum. Daha garanti olsun diye aslında nifty bu yaşlarda.

Ekşime olunca su içiyorum birde ben Kahramanmaraşliyim bizim orda Tarhana yapılır böyle cipse benziyor tabi yağsız bir ürün onu yiyorum, yanınca buz gibi sütten yudum yudum yudum içiyorum bulantıya da yavaş yavaş çözümler deniyorum
Bak şu an çorbasını istedi canım kalkıp yapayım 😄 az önce ayılıp bayılıyordum ya ben 😆 bir anda kanım çekiliyor bir anda enerji pompalanıyor sanki ne garip haller. 🤷🏼‍♀️

X