2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
A1F740A2-D9E5-4E89-A458-CBFD62F6B5B2.jpeg

Arkadaşlar bence mucizevi birşey sizinle de paylaşmak istedim. Burun tıkanıklığı yaşayanlar için gerçekten çok etkili. Bir videoydu en anlaşılır yerinden ekran görüntüsü aldım. Bu hareketi 15 sn yaparsanız etkisini göreceksiniz 🫶🏻

Doktordan geldim cumartesi 2500 pazartesi 3500 çıkan hcg değerim bugün 8500 çıkmış. Doktor olumsuz ilerledigini kanaman artarsa alacagimizi söyledi ultrasan muayenesinde beklenen haftadan 2 hafta geriden geliyor. Durumlar sıkıntılı anlayacaginiz
Çok güzel üzüldüm kuzum inşallah iyiye gider iyi düşünmeye çalış dualarıma katıyorum civcini 🙏❤️

Merhaba tüm anne ve anne adaylarına
8 aralıkta ilk kez ultrasona gittik kese 10 mm
Doktor 3 hafta sonra gel dedi sizce bir sorun olabilirmi kalp atışı daha erken diyorlar ama kese içinde bişeyde göremedim kan tahlinde 5-6 hafta denildi ama benim tahminimle daha 4 hafta en son 4 kasımda adet gördüm

Kızlar günaydın okuduğum kadarıyla bir çok kişide grip nezle gibi rahatsızlıklar var geçmiş olsun hepinize sn kısa zamanda şifa versin Rabbim.. Çok şükür bende grip yok ama bu mide bulantısı beni mahvediyor 🤢🤢🤢 sürekli kusuyorum ne yesem midem bulanıyor yemesem daha fazla bulanıyor... ekşime yanmaya çözüm buldum ama bu bulantı beni bitirdi 😞😞

Günaydın herkese güzel anneler 🌸 gripler havada uçuşuyor bende dahil 🥹Hepimize sağlık diliyorum .Midesi bulanan hamişlerin de bir an önce azalsın inşallah 🥺Doktora gideceğim bugün çok heyecanlıyım rüyamda tüm kesesini gördüm yani daha gitmeden 😂😂

Merhaba tüm anne ve anne adaylarına
8 aralıkta ilk kez ultrasona gittik kese 10 mm
Doktor 3 hafta sonra gel dedi sizce bir sorun olabilirmi kalp atışı daha erken diyorlar ama kese içinde bişeyde göremedim kan tahlinde 5-6 hafta denildi ama benim tahminimle daha 4 hafta en son 4 kasımda adet gördüm
Merhaaba, bende yeni öğrendim ama hafta son regl başlangıç tarihine göre belirleniyormuş. Benim 11 kasım son reglim 4 hafta 3 gün yani 5 hafta olarak geçiyor bu durumda sizinde yaklaşık 6 haftalık olması normal ☺️ doktor tedbir amaçlı mı 3 hafta sonra gel dedi ve ya birşey dedi de ondan mı tedirgin oldunuz?

Günaydın kızlar. Çok ağır bir grip geçiriyorum. Boğaz ağrısı öksürük burun akıntısı her şey var. Bebebeğe zarar verecek diye çok korkuyorum toparlanmadıö bir türlü
Al benden de o kadar günlerdir toparlayamadim öksuruk eklem agrisi ya gozlerimin ici bile agriyor gece son çare acile gittik hemen covid testi yaptilar dua edin de negatif ciksin bebege bisey olcak diye aklim cikiyor 😔

Kızlar günaydın okuduğum kadarıyla bir çok kişide grip nezle gibi rahatsızlıklar var geçmiş olsun hepinize sn kısa zamanda şifa versin Rabbim.. Çok şükür bende grip yok ama bu mide bulantısı beni mahvediyor 🤢🤢🤢 sürekli kusuyorum ne yesem midem bulanıyor yemesem daha fazla bulanıyor... ekşime yanmaya çözüm buldum ama bu bulantı beni bitirdi 😞😞
Benim de çok bulantim olmaya basladi yanimda açma gevrekle duruyorum bulandikca bi parca atiyorum topluyorum ama ne istah kaldi ne bisey biyandan da hastalik cok kotuyum nasil olcak boyle bilmiyorum 😔

Benim de çok bulantim olmaya basladi yanimda açma gevrekle duruyorum bulandikca bi parca atiyorum topluyorum ama ne istah kaldi ne bisey biyandan da hastalik cok kotuyum nasil olcak boyle bilmiyorum 😔
Kraker falan yiyorum ama ben açma simit bende mide yanması yapar hiç eve bile almıyorum 😞🤢

Günaydın herkese güzel anneler 🌸 gripler havada uçuşuyor bende dahil 🥹Hepimize sağlık diliyorum .Midesi bulanan hamişlerin de bir an önce azalsın inşallah 🥺Doktora gideceğim bugün çok heyecanlıyım rüyamda tüm kesesini gördüm yani daha gitmeden 😂😂
Keseyi tam olarak görmediniz demi 🤗 inşallah kalp atışı da duyarsınız bugün 🤲🤲

günaydin kizlarr💚 saglikli mutlu haberler alacagimiz bir gun olsun. Hasta olan arkadaslarima cok gecmis olsun insallah toparlarsiniz kisa zamanda🍀 Midesi bulanan arkadaslarim benim 5. haftaya girerken basladi ve cidden suan 6+4um. mahvetti beni kac gundur. gece uykumdan uyandiriyo bazen. bende dun bisi denedm iyi geldi. Mesela oglen uzun saat ac kalirdm aksam yemegimi yerdm ac kalirdm yatana kdr artik oyle yapmiyorum. az sık yedim. mesela oglen midem mi bulanti kahvaltidan 2 3 saat sonra mesela. at bi lokma simit, yada portakal, 1 kase yogurt, azcik ekmek arasi peynir yada muz. bunlardaj biri bile rahatlatir. sonra aksam yemegi yedik ben 6da yerim hep.11 de felan uyurum. 11e kadar kirmizi elma(bulantima iyi geldi) bir avuc ceviz sonra yataga girmedende azcik bi lokma ekmek arasi tuzlu beyaz peynir yedm yattm gece rahat gecirdim cok sukur. Doktorum dedi zaten açlik ve düsen kan sekeri bulantiyi cok fena tetikliyormus💜💜

Hayirli haberlerle gel canim💜💜💜

X